področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

 Nataša
#11513
joj, zdej se pa ne morem hecat k si ti tko resen :?

mislim, da je prav, da si tole vseeno napisal, upam pa, da te nisem kakorkol sprovocirala, hotla sem samo vprašat (in to spet samo na pol zares), kako je s tem preverjanjem zakoncev, kaj pišejo na TF, to pa ravno zato, ker se mi zdi tako preverjanje čist nepotrebno. glavna tarča te teme pa tokrat za spremembo nisi ti :wink: , ampak Grega :P !!

kar se pa tvojega pisanja tiče - mislim, da ni nikogar, ki mu ne bi blo jasno, da je to pač plod zelo dobrega smisla za humor - vsak ma svojga :P kdaj (in če sploh) greš čez mejo, pa itak sam najbolje veš.
noben pa ne dvomi v to (in jest še posebej ne), da sta s Tjašo (tmp) zelo lušten par in da tist, kar sta si oblubla leta 1996 v kamniški poročni dvorani (pa lih tam???) še zelo drži. Kaj si kdo misli o tebi??? ne verjamem, da kdo kaj slabega. tukaj na TF že ne!!!!

tko da te lepo prosm, da se mi ne zdej spremenit v nekakšno mekano verzijo samega sebe in ostani lepo tko ciničn in siten kokr si. tacga te mamo radi!!!

zdej pa prosm ne te moje teme tko resn jemat. sej vem da ste vsi srečni in pridni iNU PRAV JE TAKO!!!! :wink:
 dpop
#11517
Nataša napisal/-a:mekano verzijo


Ostal bom trd in neizprosen!

In vsemu navkljub bom šel še globje!

Danes sem tako POLN (sam sebe)!

LP Darko

P.S. kje pa ti kakšen cinizen vidiš :twisted: .... ajde... sarkazma, nihilizma,
grotesknosti in banaliziranja... tega je na pretek

dej ti tisto tvojo kolegico (baje je neka psihotičarka... ne, ne...
psihiatrinja) mal pros da te malo razsvetli :wink:
Uporabniški avatar
 runner
#11518
dpop ne se zaje*avat s takimi resnimi...
koji ti je moj (da nisi bolan)
tvoji prispevki so prav posebni ...
in samo opali po starem. TMP je itak faca... to se cuti...

hitro enga smilyja poslat!
runner
 Nataša
#11519
no vidm da si spet tko k je treba. ampak se ne bom dons špikala s tabo (dirty needle PRESS) ker mi se ne da. prjatlca psihotičarka Matejka mi itak razsvetljuje življenje že kr neki let, drgač pa si včasih k mi je res dark (hm...) posvetm z reflektorjem v glavo pa se vprašam kdo je predsednik naše države. deluje. (KGB metode PRESS).

ajdi :wink:
Uporabniški avatar
 tmp
#11524
Prov zaprov moram pa zdej se jaz neki povedat.

To spikanje Natase in mojega guspoda me prav zabava in ga prov rada preberem. Stvar prav osvez forum pa to in Gregatu sem pa tud ze povedala, kako je s to stvarjo, sej od takrat pa Darkota pr mer pusti.

Natasa ne smes se jezit na Gregata, ima pac tak smisel za humor, vsacga moskega je treba mal prestrast, ker naj bi se vsak mal bal svoje zene. :lol:

Kaj se pa med stirimi stenami dogaja, pa ne mors nikol vedet :wink: :wink:
 Nataša
#11528
tmp napisal/-a:Natasa ne smes se jezit na Gregata


zakaj bi se jezila?? sej nisem jest z njim poročena :P jest ga sam izzivam, da pove, zakaj drugim tko teži :wink: sej poznam njegov smisel za humor. ni slab :P

pa še ena pesmca :
Tmp in Darkoooo, to je lepi paaaaaar, on je pastiriiiica, on je dimnikaaaar
(dela k zamorc PRESS)
Uporabniški avatar
 polžek
#11530
Bajsi napisal/-a:
Nataša napisal/-a:okej, sej tole vprašanje je mal za hec pa mal zares - ampak kakšno je to zaupanje, da te mora žena, punca,...preverjat na TF, kaj pišeš???


Helou!
Ne, saj Lidija je čisto v redu punca. Midva imava vse pošlihtano; ona gre lahko s prijateljicam ven dvakrat na teden, ravno tako jest!
.


A s prjatleljicami? :lol:
 Nataša
#11532
Bajsi napisal/-a:ona gre lahko s prijateljicam ven dvakrat na teden


LAHKO??? kaj pa v štacuno, tut lahko gre? pa v službo??
dober si ti, matr, k kruh, k vse to dovolš!!! :P :P :P :P :P :P
#11542
Sej sem hotla ke pod Železno kaplo napisat, ampak bol paše sem:

Aleš napisal/-a:
Lučko napisal/-a:Hoj,
pogled na moj kolendar: v nedeljo 20.06.04, nimam obveznosti . Sledi: a se lahko priključim , a bi me vzel v eno trojko , jz bi teku


Se mi je zdel, da bi za mnenje o tvojem teku moral še enkrat tebe povprašat , ne pa poslušat ene, ki je rekla, da ima tvoj koledar na čez. Ej to je pa fino, da boste šli. Po moje bom spet noru ta prvi dve predaji, pol bom pa hodu navzdol. Ma po svoje mi čist paše. SUPER!


Aleš, sorči, res te nisem mislila zaj....! Ampak zalegl pa je!

Fantje, vam prvoščim tale maraton, ampak upam, da boste pol tud drug drugmu kolena božal, pa pihal, pa lub... :shock:
Jaz grem pa na morje, tra-la-la :!: :D :D :D
#11544
Tjaša napisal/-a:Aleš, sorči, res te nisem mislila zaj....! Ampak zalegl pa je!


Kdo je zalegl, Lučko?, njegovi vojaki (tko se je včasih reklo enemu posebnemu dejanju v njegovi službi, če se prav spomnim) al kdo drug.

Ker Lučko ravnotako gre(k sreči) in ti si tudi najprisrčneje vabljena vsaj na analizo, če se ne boš ojunačila in odtekla 14 km.

Tjaša napisal/-a:Fantje, vam prvoščim tale maraton, ampak upam, da boste pol tud drug drugmu kolena božal, pa pihal, pa lub... :shock:

Uh srčno upam in vse se mi dozdeva, da smo mal drgačni, na vašo srečo!
Uporabniški avatar
 Tjaša
#11548
Nataša napisal/-a: Nadalje - Lučkota itak kar naprej vsi strašijo s Tjašo, da je člouk že čist na tleh in si komi še upa kšno žensko rito fajn pogledat :P
Kako je zdej s tem? :roll: :shock: :P :P :P :wink:


Uf, Nataša, zdej bom pa eno pametno ven vrgla, da se boš zgražala:

UPAM, DA JO POGLEDA, pa da imam TUD JAZ KEJ OD TEGA :idea: To pride z leti v zakonu! Punce, če niste na to prpravlene, se raj ne omožite :P :!:
 Nataša
#11551
ja sej pravm...to bi mogl tud na matičnem uradu vprašat:
"ste pripravljeni na vse tiste ženske rite tega sveta, ki bodo hodile mimo vašega moža?"

zato se pa Staša ne bo omožila. ker se ne more soočit z ritami :shock: Staša bomo kle na forumu dinarčke zbral pa te na kšn "butt management" tečaj poslal, pol pa po hitrem postopku pred oltar. ti je lojz lepo povedu, da brez tega ni nč. jest ti prnesem fertahček za dariu. fajn a ne :wink:
Uporabniški avatar
 gregorb
#11593
Ojla!
Zdele sm prsu iz službe, cel dan sem sestankoval in moram povedat, da ste mi prav polepsal dan.
Pomoje, da se je že začelo širiti mnenje, glejga, zdej se je pa u... , sploh se ne upa oglast. Gotov ga Darja mlat!
Sej jo nagovarjam, naj sama kaj napiše, pa ne vem če bo hotla.
Je pa res enkratana, nč me ne sekira (zaenkrat).
Vam pa želim (Nataša, Staša in ostale dekline), čim prej v zakonski jarem. Ni za prehvalt boste vidle!
PS: Kaj pomen če žena pride v dnevno sobo? :?
Ketna je predolga! :twisted:
Uporabniški avatar
 Staša
#11596
Ma ja, ja, sej bo. Sam je tut tko luštn... Ko bo moja poroka, bo žur za TF. Bomo avtobus najel in se peljal od Dobrovnika, kjer sva se zagledala, pa sproti pobirala vse TFjevce (začeli bomo s Simi), pa do Robidišča, kjer sva pol začela mal cigu migu. V Bovcu bomo pobrali Mitjo. Če bo takrat TF še obstajal, seveda :) Evo, motivacija! :)
Uporabniški avatar
 gregorb
#11598
Slika no Nataša a si zdej srečna, zdej sm pa en mesec graunded, nsmem niti bli računalnika pridt, kaj šele na forum. Superge so zaklenene, nc laufanja.
Hvala lepa!Slika

PS: Ma smo se samo hecali! Oba z darjo sva se dobr nasmejala!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA