področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

 Nataša
#11466
Tole je sicer nadaljevanje poročila z Bubinega teka, ampak bolj spada v peskovnik :P

zadnje čase opažam, da se vsi poročeni neki tresete pred svojimi ženičkami. Dule samo omeni, da je bla ena dobra v Poletu, pa ga že Grega krega, češ kaj bo žena rekla. Potem se Dule ničhudegasluteč pohvali s svojo strateško pozicijo na ženskem teku, in spet je tukaj farski moralizator Grega :P :P :twisted:, ki mu zbuja slabo vest. Taisti Grega tudi Darkota redno straši z njegovo blago in milo ženo tmp.

Nadalje - Bajsi se lihkar gor v poročilu s PST trese, kaj bo rekla Lidija.
Nadalje - ker Saleta že dolgo ni na forumu, se je že začelo šušljati, da je vsega kriva žena (baje dobil rumeni karton).
Nadalje - Lučkota itak kar naprej vsi strašijo s Tjašo, da je člouk že čist na tleh in si komi še upa kšno žensko rito fajn pogledat :P

Kako je zdej s tem? :roll: :shock: :P :P :P :wink:
Uporabniški avatar
 cyc
#11470
Jaz sem lih prejle enega sveže poročenega sodelavca zafrkaval, češ da se mi zdi, da ima novo gubo na čelu :twisted: :twisted:
Uporabniški avatar
 Bajsi
#11471
Helou!
Jest nisem poročen in se nič ne tresem. Sam mir mam rad pr bajt.
Mal se moram pa tud jest zajebavat na račun copatarstva.
Čao, ,ajne grose šlape Bajsi
 Nataša
#11472
okej, sej tole vprašanje je mal za hec pa mal zares - ampak kakšno je to zaupanje, da te mora žena, punca,...preverjat na TF, kaj pišeš???

itak me pa zanima, kaj bo Grega kej povedu, ker on vsem teži, sam pa kokr vem nima lih hude žene! :roll: :wink: :P
Uporabniški avatar
 cyc
#11473
Ja, frišnoporočeni so tako pripravna tarča za štose na temo ketne, špag, copat in kar je take tematike :lol:
 Nataša
#11476
Bajsi napisal/-a:ajne grose šlape Bajsi

Slika
Nazadnje spremenil Nataša, dne 14 Jun 2004, 13:00, skupaj popravljeno 1 krat.
 Lučko
#11477
De se jz Tjaše bojim, kje pa Slika, sm ja taglaven Slika
Uporabniški avatar
 Staša
#11479
Jest se pa ne bom poročila. Baje poroka sam čar odvzame. Temule argumentu je sicer zadnjič nasprotoval en tipson, pa ravno en tak, ki mi je ful težil..., doma ima pa 2 otročka!!! Je rekel:"Ti ne veš, poroka tut da..." Pa takoj v naslednjem stavku: "Ne bi šla mal z mano...?" BLJAK!!! :evil:

Darila pa itak ne bom rabla, ker to rabim sedaj, pa sedaj ni časa za poroko...

Drugače pa, Nataša, po moje fantom paše, da jih imamo mal na vrvicah. To je isto kot ljubosumje. Mal paše, če je pa preveč, pa najeda. Pa konec koncev ni važno, a poroka je ali je ni.
Uporabniški avatar
 H2O
#11481
hehehehehe :D nč nem rekla nč nem rekla, je nataška vse povedala :D
zato pa jaz svojega solo statusa ne zamenjam za nč na svet heheh ni ga čez mir pr bajt! :wink: :D
sploh ima pa grega eno lepo & simpatično & po izgledu čist nič tečno ženo :D
 Nataša
#11487
stasa napisal/-a:Jest se pa ne bom poročila


never say never!!!! ne vem, Staša, takele izjave se znajo hitr maščevat... :wink:

H2O napisal/-a:sploh ima pa grega eno lepo & simpatično & po izgledu čist nič tečno ženo :D


sej pravm!!!!! zato pa ne vem, kaj ga monda. bomo vidl kaj bo povedu :wink: :wink: :twisted: :P mogoče ga pa Darja vseen kdaj z valarjem nalom pa je zato ves siten pa Duleta sekira he he :wink:
Uporabniški avatar
 Bajsi
#11491
Nataša napisal/-a:okej, sej tole vprašanje je mal za hec pa mal zares - ampak kakšno je to zaupanje, da te mora žena, punca,...preverjat na TF, kaj pišeš???


Helou!
Ne, saj Lidija je čisto v redu punca. Midva imava vse pošlihtano; ona gre lahko s prijateljicam ven dvakrat na teden, ravno tako jest!
Na TF hodi samo brat kaj se dogaja, ker jest nikol vsega ne povem, ker pozabim, ali pa se mi ne da! Potlej mora pa svojo žensko radovednost potešit tako, da preverja dejavnost TF-ja. Ponavadi pa bere samo vaš najbolj priljubljen kotiček.
Uporabniški avatar
 mare
#11495
Bajsi napisal/-a:
Nataša napisal/-a:okej, sej tole vprašanje je mal za hec pa mal zares - ampak kakšno je to zaupanje, da te mora žena, punca,...preverjat na TF, kaj pišeš???


Helou!
Ne, saj Lidija je čisto v redu punca. Midva imava vse pošlihtano; ona gre lahko s prijateljicam ven dvakrat na teden, ravno tako jest!
Na TF hodi samo brat kaj se dogaja, ker jest nikol vsega ne povem, ker pozabim, ali pa se mi ne da! Potlej mora pa svojo žensko radovednost potešit tako, da preverja dejavnost TF-ja. Ponavadi pa bere samo vaš najbolj priljubljen kotiček.

Če že štefna po forumu, naj pride še kdaj tečt.
 dpop
#11498
... until death tear us apart!!!

LP Darko

P.S. Internet is a parallel world!!!

P.S.S. Nataša... don't push it!!!!
Uporabniški avatar
 Bajsi
#11505
mare napisal/-a:Če že štefna po forumu, naj pride še kdaj tečt.


Helou!
Saj teče, samo rajši teče solo!
Khm, bogve zakaj?
 dpop
#11509
And now for something completly different!

Mogoče mi bo žal ker bom napisal tole... ampak enkrat
je treba reči bobu bob. Vem da nisem najbolj vzoren mož,
vem tudi da v osmih letih sam si z ženo že velikokrat
povedal marsikaj in je bilo včasih tudi kaj hude krvi.
Ampak... tisto kar sem ji obljubil 18.maja 1996 ob 12:30
v Kamniški poročni dvorani se bom držal bolj kot
pjanec plota.
Kaj pišem tukaj na internetu je stvar "osebne presoje"
z moje strani in stvar "osebne presoje" tistega, ki to bere.
Verjetno to dvoje nikoli na koncu ni eno in isto. Mogoče
se komu zdi da "koga jebem v glavo" in da je med vrsticami
kakšno skrito poročilo... pa ga ni.
Velikokrat se tudi sam zavedam, da z vsem mojim "podjebavanjem"
še najbolj prizadanem svojo ženo... ki potem prebira sporočil
in si misli svoje o tistem, kar mislijo ostali....
Ampak še enkrat povem... internet je VZPOREDNI svet


Razmišljam... ali naj stisnem gumb "pošlji"... ali naj samo
zaprem "brkljalnik" in bo vse skupaj šlo svojo pot....

Glede na to, da tole berete... veste kako sem se odločil...
mogoče je bil trenutek slabosti, mogoče samo slab dan
ali pa vpliv vremena
Kakorkoli... če ima kdo težave z razumevanjem mojih
besedil ali pa bi žele zajeti vso širino konteksta... vedno sem
na voljo na PS za razlago...

LP Darko

P.S. če lahko malo "spreobrnem" Belinkino reklamo
"SEX JE LEP... POSKRBIMO DA TAK TUDI OSTANE"!!!!

P.S.S. je kdo pogrešil smajlije v zgornjem besedilu...
ne ni napake... JIH NI

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA