področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

#171873
Živimo v času recesije. Dobro, je niti še ne občutimo tako zelo, ampak menda da tahuje šele prihaja. Že kaj pazite pri nakupih, da kupujete le tisto kar potrebujete ali še vedno tako kot ponavadi...Na kakšen način se boste torej spopadli s posledicami recesije, če se boste sploh?
Ena rešitev za prihranek pri nakupih je verjetno nakup direktno pri proizvajalcih, kjer so cene precej nižje od tistih v nakupovalnih centrih. Če morda še kdo ne ve. En seznam takih trgovin sem našla TUKAJ , če vam kaj pomaga.
 Amaya
#172114
No, imam to srečo da krize (še) ne občutim, zato se mi ni treba spopadat z njo. Kupujem stvari tako kot ponavadi, res pa je, da kupujem le stvari ki jih v tistem trenutku potrebujem, že s takim načinom prišparam nekaj denarja. :)
#180497
Za razne industrijske prodajalne se je treba pa ponavadi kam daleč peljat - pa gre čas in bencin...

po drugi strani pa bolj se stiska,manj kroži denar, slabše je. ne rečem, da sem pristaš nevem kake potrošnje ampak če se ljudje ustrašijo in nehajo kupovati, dobrine nehajo krožit, zastane gospodarstvo, pride do več odpuščanj z "odvečnih" delovnih mest itd.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA