področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

Uporabniški avatar
 matejka
#15768
Končno končno in še enkrat končno se bo vrnila Nataša iz tiste Korzike u Kamnk, Sej ne rečem, da na Korziki ni lepo, ampak itak imamo vse tut u Kamnk kot bi rekel kamniski posebnež...
...in spet bo prevzela odgovornost za vzdušje na forumu, ki je sicer kr ok, he he - super je!

Gotovo se bo kr prtresla domov, dokler ne pride do interneta in se prklop iz žilo darekt na forum, pol pa preteče še neki km, da dobi ornk dozo.

Jest in verjetno tut ostali forumovci, k jo poznate, jo vsi že komi čakamo!

Najbl se člouk zave kolk mu kdo pomen, k ga za neki cajta zmanjka.

Nti dobrodošla!



...skrito sporočilo samo za Natašo:
hmhmhmhmhmbtcbtcbtcarazarazaraz
 dpop
#15773
matejka napisal/-a:Končno končno in še enkrat končno se bo vrnila Nataša iz tiste Korzike u Kamnk, Sej ne rečem, da na Korziki ni lepo, ampak itak imamo vse tut u Kamnk kot bi rekel kamniski posebnež...
...in spet bo prevzela odgovornost za vzdušje na forumu, ki je sicer kr ok, he he - super je!

Gotovo se bo kr prtresla domov, dokler ne pride do interneta in se prklop iz žilo darekt na forum, pol pa preteče še neki km, da dobi ornk dozo.

Jest in verjetno tut ostali forumovci, k jo poznate, jo vsi že komi čakamo!

Najbl se člouk zave kolk mu kdo pomen, k ga za neki cajta zmanjka.

Nti dobrodošla!



...skrito sporočilo samo za Natašo:
hmhmhmhmhmbtcbtcbtcarazarazaraz



JEST JO TUT FUL PUGREŠAM!!

LP Darko

P.S. Skrito sporočilo za Nto " n-I-m-A-a-M k-O-g_A z-A-j-E-b-A-v-A-t "
Uporabniški avatar
 cyc
#15775
dpop napisal/-a:P.S. Skrito sporočilo za Nto " n-I-m-A-a-M k-O-g_A z-A-j-E-b-A-v-A-t "

Če ne drugega, si bomo nabrali moči ... :twisted: :lol:
Uporabniški avatar
 tamy
#15776
ajej...zdaj pa na natasa back :shock: moram priznat,da sem se tudi brez nje imela ful vredu,upam pa,da ne bo porabila prevec dolgo casa,da bo pregledala vse teme...in seveda napisala porocilo s potovanja :D
no ja...welcome back! :wink:
Uporabniški avatar
 Tjaša
#15872
matejka napisal/-a: ... Najbl se člouk zave kolk mu kdo pomen, k ga za neki cajta zmanjka. Nti dobrodošla!

Jaz jo tudi pogrešam!

matejka napisal/-a:...skrito sporočilo samo za Natašo: hmhmhmhmhmbtcbtcbtcarazarazaraz


Hja, punci, če bosta dolg mečkali, ne bo nič z hmhmhmhmhmbtcbtcbtcarazarazaraz :hehe: Preverjeno! :shock:
Uporabniški avatar
 cyc
#15897
A Godot al Nataša? :twisted:

Po mojem prideta skupaj ... :lol:
 Nataša
#15899
en velik helouuuuu vsem skupi pa nimaš kej!

sred noči sta me matejka&tomaž stresla pred domača vrata, od koder so me mati za kravatelc vlekli pod tuš, da se je sprala očesu nič kaj prijazna umazanija korziških klancev, osvinčenga bencina (pijem žestoko) in italijanskih vlakov, da o mejhnih italijanih, ki so jih kot dojenčke dajal u šraufštok, sploh ne govorimo!!!

zdej sem pa seveda že v službi, le kaj bi ta naša papirnata industrija brez mojga intelidžens hedkvotersa!! nič, ritke bi si spet s hrastovim listjem brisal k bi šla paloma k vragu. inu zato se vračam, kot se je helenca blazne k je ponoč pela ob spremljavi nekega bizarnega radijskega programa, a ne Tejči, a se je Marija kej oglasla in kaj se je pa njej zanimivga zgodil?! one wonders...ampak mal heca more bit, pa čeprav ni smešn.

ne boste verjel...ampak vse je res. v ajacciu sem se končno dokopala do interneta za eno kurativno dozo TFja in nimaš da nimaš kej, ti Francozi nimajo š-jev na tipkovnici. skrajni cajt, da postane evropa spet slovanska trdnjava! tko da sem samo podtalno ilegalno na hitro pregledala novice (jih ni blo kej precej, ma ste spali? kdo bo pa teku?), peskovnik je bil obilno zasvinjan z umskim veleposestništvom tamy in cyca, na katera v tem trenutku apeliram - prosm lepo, otroka draga, odprita si svojo temo pa tam prekladajta lopatke in kanglce. ker tist kar sem vidla v tistem sajbrpajzlu na ekranu, je bla totalna zmešnjava v sicer orderlih peskovniku!!!! sej vaju razumem, le kdo bolj razume k jest, noben! sam...vseen no....en red pa more bit...dvanajst tem in pr vsaki piše tamy na konc....ni blo lepo za videt. ampak resno, kljub temu da je tole "kr neki" del foruma, si glede na kvantiteto vajinega pisanja (o kvaliteti ne bi) odprita svojo temo - Cyc in Tamy, yellow pages, karkoli, pa tam razpravljajta. pa brez zamere.

korzika pa....je bla. ker imamo hribov in gozdov doma dost, sva jo obkrožila ob obali in samo vmes enkrat zavila v notranjost. nardila sva dobrih 800km, premagala kar nekaj klancev (zahodna obala je ful razgibana, čeprav bi mogoče na samem kraju ob švicanju v klanc z 20 kil prtljage uporabla kakšen drug izraz namest "razgibana"). tekaške superge sem po dolgi meditaciji pustila doma, kar se je izkazalo za pametno odločitev, sem pa vidla precej tekačev in jih z navdušenjem pozdravljala (in jim čekirala superge...). ampak ni bil noben tko lušten in simpatičen in hiter k naši forumovci!!! Zvedla sem tud za gorski maraton Interlac, ki poteka julija v hribih in to res po hudih skalah, 28 km, neki za Duleta in ostale naše gamse! moram to zadevo še pogledat na netu, zgledal je zanimivo, mogoče pa clo projekt TF enkrat v prihodnosti, združen s kampiranjem in kasnejšim odmaranjem na obali?! Staša bo sigurn za...

Bom pa itak napisala še kakšen člank, pa fotke tud pokažem. fajn je spet bit na TF, morm še vse pregledat in prebrat. Veseli me, da se je Filipid vrnu in da so poletovci tko pridni. pa da me Darko pogreša. evo vrača ti se tarča. ampak pazi - nau aj šut in frenč tu!

Tejči, kr se pa šifer tiče - bom se šla z markotom zment da mal limit poveča. sej pravm...važn da je elvis še živ!
 dpop
#15900
Nataša napisal/-a: nau aj šut in frenč tu


ZIS IZ NOT FRENČ!

LP Darko

P.S. Nice to C U (on your) back! :lol:
Uporabniški avatar
 tamy
#15905
Nataša napisal/-a:ndvanajst tem in pr vsaki piše tamy na konc....ni blo lepo za videt. ampak resno, kljub temu da je tole "kr neki" del foruma, si glede na kvantiteto vajinega pisanja (o kvaliteti ne bi) odprita svojo temo - Cyc in Tamy, yellow pages, karkoli, pa tam razpravljajta. pa brez zamere.


Sem vedla,da bojo problemi,ko pride ta blondinka nazaj...Mars nazaj na Korziko,ali kjerkoli si ze bla,mi smo tukaj tako uzivali v miru... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
heh,ce se gremo o kvaliteti pisanja,potem bi te sory,ampak po resnici receno,kar spustili... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
kriza,sem vedla,cyc,da bojo problemi!!!
Uporabniški avatar
 Dule
#15906
To N'ta končno bo spet red na forumu :lol: :lol: !

Nas tamale tavelk nč ne ubogajo :D :evil:
Uporabniški avatar
 tamy
#15909
ja,natasa,tebe se vsi bojimo. :shock: Zato pa toliko pisali na forumu,da smo dobili debelo kozo,ko ti prides,da ne bomo takoj leteli pod posteljo pa nikol vec ven :? sicer pa...zdaj ko si ti prisla,bo na koncu vedno pisalo namesto tamy tamy tamy tamy...natasa natasa natasa natasa...
 Nataša
#15912
ajde Tamy ššccc iz moje teme. zdej je pa dost.
Uporabniški avatar
 Barb
#15914
Dobrodošla nazaj
....res se je opazilo da te ni
...verjetno dpop zdej ne bo mel več časa za presenečenja :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA