področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

Uporabniški avatar
 50cent
#222379
Če gre človek po svetu, vidi marsikaj :) . Ta pa je bila vrhunska. Še dobro, da niso videli, da sem imel obute Brooks ST Racer 4 z zlatimi vezalkami, drugače bi mi prepovedali vstop :lol: .
Torej, kaj mislite, kje nismo zaželjeni tekači in tekačice? Za pravilen odgovor dobi tekač (še rajši pa kakšna tekačica) ob priložnosti pijačo na moj račun. Uživajte :) .
Lp.

Slika
Uporabniški avatar
 AVI
#222392
...bojda, se take in podobne table, ki nakazujejo, da so tekači nezaželjeni že prakticirajo in sicer na tistih sprehajalnih poteh, ki so namenjene počasnemu sprehajanju z veliko postanki (ogledi znamenitosti, ...) ....s kje pa bi bila tale tvoja slika....hm...hm...mogoče s kakšnega vhoda v cerkev... :wink: :wink:
#222424
Ta vrata se mi zdijo za verski objekt preskromna(nič okrašena, odrgnjena).
Stavba se verjetno nahaja v kakšnem parku večjega evropskega mesta, kjer je sicer veliko sprehajalcev s psi in tekačev.
Restavracija ali kakšen manjši razstavni paviljon.
Ne vem kaj pomeni slika spodaj levo od psa?
Uporabniški avatar
 Loni
#222447
Sicer ne leti glih na tekače, ampak je bila pa fotka narejena med enim tekom pri severnih sosedih in je z dvorišča cerkvenega objekta.
Slika
Uporabniški avatar
 tae
#222490
Napisano vprašanje je bilo:

50cent napisal/-a:Torej, kaj mislite, kje nismo zaželjeni tekači in tekačice?


Na prvi del vprašanja, je seveda možnih več odgovorov:
- v društvu Polžek za počasno in umirjeno življenje
- na porokah, valetah, maturah, in drugih veličastnih družabnih dogodkih, kjer moraš biti načeloma "upedenan od A do Ž"
- v molilnicah (ker se ne spodobi, da bi takšni hodili v temu namenjeno ustanove, pa še zeblo bi nas)
- v nudo kampih, če bi bili tekaško oblečeni
:D (joke fifty)

50cent pa je verjetno želel vprašati: Kje je bila slikana ta fotka?

Slika
Nagrado prepuščam damicam.
 spela*
#222496
Lahko bi bila tudi bolnišnica, ampak verjetno fifty tam ni hodil.
Druga, bolj verjetna možnost, pa je kakšna nobel trgovina. Ampak ne, tam bi se za tako tablo bolj potrudili in je ne bi nalepili kar s selotejpom.
Tretja možnost: kino ali gledališče.
Še zadnja možnost: bazen, golf igrišče ali kakšen drug prostor, namenjen točno določenemu športu, ki ni tek in kjer bi bili tekači ovira.

tae napisal/-a:- v društvu Polžek za počasno in umirjeno življenje
- v nudo kampih, če bi bili tekaško oblečeni
(joke fifty)


Tae, dobra fora, ampak ti si res odgovarjal le na direktno zastavljeno vprašanje o nezaželenosti tekačev, kar je v bistvu čisto pravilno :D , medtem ko smo se drugi ukvarjali z nezastavljenim vprašanjem, kje je bila fotografirana ta tabla in kje so torej poleg tekačev nezaželeni tudi sladoledi (upam, da nobena nudo plaža nima česa takega med svojimi prepovedmi :shock: ). :mrgreen:

A bomo kaj izvedeli odgovor? :?:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA