uradni program vadbe Poletove tekaške ekipe v letu 2004

Moderator: Fotr

Uporabniški avatar
 matejka
#15765
Tjaša napisal/-a: Ni :evil: , da se bom kak torek in četrtek še enkrat :driver: v Ljubljano, prav zaradi dobre družbe :!: Se splača :hehe:


Helou Tjaša!

Že zadnjič sem te slišala, ko si nekaj omenjala torek in četrtek? To so tudi treningi skupni - poletovi, zasebni??? Tudi meni namreč ne bi škodila družba.

Jaz zdaj počasi okrevam od tega vnetja, če se malo pregrešim in pojem kaj preveč sladkega in mastnega imam kr težave, sicer pa mislim, da bo kmalu ok...pa kr utrujena sem, k mam bolj slabo kri....sicer pa zdaj vsaj vem kaj je in kaj naj počnem. Čeprav imam vedno občutek, ko se nekaj spravim počet in se navdušim - kot zdaj ta tek- me nekaj zaštopa. Upam, da bom vztrajala, to je moj izziv, vztrajati in ti si mi najboljši zgled!

Grizemo dalje!

Se vidimo jutri? Ob šestih naj bi bil tek kot vedno v Tivoliju?

čao

m
Uporabniški avatar
 Filipid
#15769
Ojla Matejka Slika. Želim ti čimprejšnje okrevanje in da bi ponovno trenirala :lauf: tako kot prej. Tudi jaz počasi okrevam in upam da bom kmalu zopet začel s treningi :D. Drugače se pa strinjam s teboj, glede tega da grizemo dalje :wink: .

________________________
Treniraj trdo, zmaguj z lahkoto
Uporabniški avatar
 GaGa
#15770
Sem obljubila, da pridem v sredo v Tivoli ob 18:00... zal ne bo nič, ker je moj Gago fasal gnojno angino, pa ga moram mal crkljat. Obljubim pa, da bom ob istem času tekla v Strunjanu :D :D :D .
Lepo se imejte
Uporabniški avatar
 Tjaša
#15774
matejka napisal/-a: ... Že zadnjič sem te slišala, ko si nekaj omenjala torek in četrtek? To so tudi treningi skupni - poletovi, zasebni??? Tudi meni namreč ne bi škodila družba.


Hojla, Mateja! Tisti torki in četrtki so v zasebni lasti Šiškaric, katerih družba me je na zadnjem treningu močno poživila. :hehe: Prav zato sem se mislila pridružit njihovim zasebnim treningom.
Vendar naj kar takoj povem, da v tej vročini ne bom prišla v Ljubljano na trening ne v torek, ne v sredo, ne v četrtek. :nono: Že služba me čisto povozi, saj v hudem tempu delamo v pisarnah, kjer se zadržuje preko 30 stopinj. Nogi mi narasteta za dve številki, še kolena se napihnejo, jaz pa sem čisto fuč. Ker nimam pogojev, da bi se po službi kje shladila in stuširala, treningi v LJ do nadaljnjega odpadejo. Ko se med vožnjo domov spremenim v polža (sluastega), se moram doma kar precej časa namakati pod mrzlim tušem, nato sledi počitek z dvignjenima nogama, nato pa tam okoli osmih ponovno zaživim.
Doma pa pridno treniram, skladno s programom. V aerobnem tempu tečem 4 x tedensko eno uro in to zelo počasi, z daljšimi treningi pa zdaj kar redno prekoračim 10 km. Nato še nekajkrat tedensko malo pokvihtam, pa osvojim kak hrib in sem zadovoljna. :lol:
Ko se malce shladi, spet pridem na trening v LJ.

Pridno trenirajte jutri, :--
Uporabniški avatar
 Manika
#15823
GaGa napisal/-a:Sem obljubila, da pridem v sredo v Tivoli ob 18:00... zal ne bo nič, ker je moj Gago fasal gnojno angino, pa ga moram mal crkljat. Obljubim pa, da bom ob istem času tekla v Strunjanu :D :D :D .
Lepo se imejte


Tjaša napisal/-a:Vendar naj kar takoj povem, da v tej vročini ne bom prišla v Ljubljano na trening ne v torek, ne v sredo, ne v četrtek.



Hm, a bo sploh danes kdo prišel v Tivoli? Sej tudi meni ne paše ravno ob 18.00, ker je res peklensko vroče :x , ampak tudi eno uro kasneje ne bo kaj dosti hladneje, ne?
Jaz se bom potrudila, da pridem. Če pa ne bo nobenega, bom pa sama odtekla en krog :(

Pridno trenirajte!
Uporabniški avatar
 Tjaša
#15848
Manika napisal/-a: Hm, a bo sploh danes kdo prišel v Tivoli? Sej tudi meni ne paše ravno ob 18.00, ker je res peklensko vroče :x , ampak tudi eno uro kasneje ne bo kaj dosti hladneje, ne?
Jaz se bom potrudila, da pridem. Če pa ne bo nobenega, bom pa sama odtekla en krog :(


Hoj, Manika!
Moja pripomba se ni nanašala ravno na tek po vročini, ker vsakodnevno tečem kljub vročini. :shock: Bolj gre za to, da ves dan delam v peklenski vročini in nimam nobenega mirnega kotička, da bi se odpočila in ohladila. :roll: Zato moj tek po Rožniku ne bi imel smisla, če lahko kvaliteten tek odtečem kar na domačem terenu. Mi bo pa zanesljivo manjkala vaša družba! :D

Pa kar brez strahu, da boš sama, saj vem za nekatere, da zanesljivo pridejo.
Uporabniški avatar
 Tjaša
#15849
Manika napisal/-a: Hm, a bo sploh danes kdo prišel v Tivoli? Sej tudi meni ne paše ravno ob 18.00, ker je res peklensko vroče :x , ampak tudi eno uro kasneje ne bo kaj dosti hladneje, ne?
Jaz se bom potrudila, da pridem. Če pa ne bo nobenega, bom pa sama odtekla en krog :(


Hoj, Manika!
Moja pripomba se ni nanašala ravno na tek po vročini, ker vsakodnevno tečem kljub vročini. :shock: Bolj gre za to, da ves dan delam v peklenski vročini in nimam nobenega mirnega kotička, da bi se odpočila in ohladila. :roll: Zato moj tek po Rožniku ne bi imel smisla, če lahko kvaliteten tek odtečem kar na domačem terenu. Mi bo pa zanesljivo manjkala vaša družba! :D

Pa kar brez strahu, da boš sama, saj vem za nekatere, da zanesljivo pridejo.
Uporabniški avatar
 Tjaša
#15850
Manika napisal/-a: Hm, a bo sploh danes kdo prišel v Tivoli? Sej tudi meni ne paše ravno ob 18.00, ker je res peklensko vroče :x , ampak tudi eno uro kasneje ne bo kaj dosti hladneje, ne?
Jaz se bom potrudila, da pridem. Če pa ne bo nobenega, bom pa sama odtekla en krog :(


Hoj, Manika!
Moja pripomba se ni nanašala ravno na tek po vročini, ker vsakodnevno tečem kljub vročini. :shock: Bolj gre za to, da ves dan delam v peklenski vročini in nimam nobenega mirnega kotička, da bi se odpočila in ohladila. :roll: Zato moj tek po Rožniku ne bi imel smisla, če lahko kvaliteten tek odtečem kar na domačem terenu. Mi bo pa zanesljivo manjkala vaša družba! :D

Pa kar brez strahu, da boš sama, saj vem za nekatere, da zanesljivo pridejo.
Uporabniški avatar
 Tjaša
#15852
Sorči, napisalo je: GENERALNA NAPAKA, Ojoj!
Uporabniški avatar
 bigfrik
#15866
Tjaša napisal/-a:
bigfrik napisal/-a: Zdej vidim zakaj to poletje skoz nekej dezuje :!: :lol: :lol: :twisted:

Opa, Bigfrik, to pa ne bo držalo! :evil: Odkar čebljamo na poletovih tekih sije sonce z vso močjo! :D
No v redu no,ampak slisat je blo pa prav fajn :wink: :!:
Uporabniški avatar
 Manika
#15870
Tjaša napisal/-a:Hoj, Manika!
Moja pripomba se ni nanašala ravno na tek po vročini, ker vsakodnevno tečem kljub vročini. :shock: Bolj gre za to, da ves dan delam v peklenski vročini in nimam nobenega mirnega kotička, da bi se odpočila in ohladila. :roll: Zato moj tek po Rožniku ne bi imel smisla, če lahko kvaliteten tek odtečem kar na domačem terenu. Mi bo pa zanesljivo manjkala vaša družba! :D

Pa kar brez strahu, da boš sama, saj vem za nekatere, da zanesljivo pridejo.


Čao, Tjaša!

Ja, saj vem, kaj si mislila, saj bi tudi jaz na tvojem mestu najbrž odšla domov in tekla tam okrog. Še dobro, da imam jaz v službi klimo :) , ki dela zdaj skoraj po cele dneve. V bistvu nimam danes prav nobene velike želje laufat po taki vročini :shock:

No, poletja bo še prehitro konec, pa nam spet ne bo prav :wink:

Se pa potem vidimo naslednji teden, ne?
Uporabniški avatar
 Tjaša
#15871
Manika napisal/-a: Se pa potem vidimo naslednji teden, ne?


Manika, a misliš ti kakšno ohladitev naročit? V tem primeru SIGURNO![/quote]
Uporabniški avatar
 Manika
#15921
Tjaša napisal/-a:Manika, a misliš ti kakšno ohladitev naročit? V tem primeru SIGURNO!


Tjaša, delam na tem - bom čvekala, kolikor se bo dalo :) , samo da bo malo dežja in da bo kakšnih 5 stopinj manj.

Včeraj nas je bilo na treningu zelo malo. Očitno dopusti in vročina naredijo svoje. Prišel je tudi dr. Škof. In ko smo že študirali, kako bi se razdelili po parih, so prišle še Šiškarce. Zmenili smo se, da gremo kar po isti poti, kot smo šli prejšnjo sredo. Po senci in po gozdu je še šlo, ko pa smo prišli do Čada in Večne poti, je pa kar puhtelo iz asfalta :shock: Kako je bilo vroče! Nekaj časa sem tekla z dr. Škofom in Andrejo, potem pa sem nekaj deset metrov zaostala in od Mosteca naprej v tej razdalji tekla za Andrejo. Po strečingu smo še kar čvekali, se mi zdi, da se nobenemu ni nikamor dalo.

Sem pa naredila zase kar dober trening glede na to, kakšne razmere so bile.

Upam, da bo prihodnjo sredo ugodnejše vreme, da se spet vidimo v Tivoliju :)
Uporabniški avatar
 GaGa
#16216
Po krajšem prehladu in nahodu sem spet v najlepšem redu, tako da pridno treniram po okoliških kuceljčkih. Moram se pohvalit, da sem vceraj prvic tekla iz Strunjana na Bel Križ (po stari cesti). Sej ni kaj blazno težkega, samo jaz sem imela precej rešpekta pred to potjo, ker je cca. 3,5 km vzpona.
Po vsej verjetnosti, bom do 15. avgusta ostala tu dol, tako da me ne bo na skupne treninge... :(
Vsem v ekipi pa želim čim kvalitenejše priprave... :lauf:
Lep pozdrav
Uporabniški avatar
 TAJO
#17891
Zdravo!
Včeraj, t.j. v ponedeljek, smo bili na stadionu na Kodeljevem reci in piši štirje poletovci! Sicer smo opravili predvideno vadbo, vendar me zanima, kako je z nadaljnjimi treningi?
Prosim, sporočite, če kdo kaj ve!
(Priznam, da nisem brala maila že nekaj dni :oops: )

Lep pozdrav, Jožica
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA