vaše tegobe, vprašanja, nasveti in odgovori - o preventivi in kurativi...

Moderator: Z*

 Skokicaa
#309563
hej !
da opišem moje izkušnje:)
no od ponedeljka do srede nisem mogla stopit na nogo..v četrtek sem lahko že hodila..oz bolj šepala...včeraj šla že na kolo in tudi poskusila teči..tek bo še malo počakal..kolo pa absolutno vsak dan+plavanje..oteklina je še prisotna(minimalna)..pa taka lepa modrica :D .. vgl..glede na to kako je kazalo, sem zaenkrat zadovolnja z okrevanjem..prva dva dni je bil intenzivni počitek, noga povita,haljenje z ledom in maža z aktivnim gelom. kasneje pa razgibavanje,hoja po stopnicah, vaje za ravnotežje in ostale vaje ki sem jih našla na internetu.. tako, da sem se že skoraj spravila v pogon :)
Lp :)
 hcoksi
#313922
pozdravljeni vsi tekači z vnetji tetiv ali bolečinami v mišicah in sklepih.
Pred kratkim smo v Ljubljani, točneje na Tržaški 116 na Viču, odprli Hiperbarični center OKSI, v katerem vam lahko kvalitetno in hitro saniramo take in podobne poškodbe.
Nudimo vam hiperbarično kisikovo terapijo, v svetu že dolgo uveljavljeno metodo, ki z dovajanjem čistega kisika v praktično vse dele telesa, posebej pa še v takoimenovana bela tkiva, kot kite in kosti so, v zelo kratkem času sanira razna vnetja teh delov telesa. Čas saniranja poškodb se skrajše tudi 70 % .
Poleg tega vam bo po naporih pomagala pri hitri regeneraciji telesa, zato jo kot uspešno dodatno terapijo uporabljajo vrhunski športniki po vsem svetu. Naj omenimo le, da se je naša košarkarska reprezentanca pred tekmami z Italijani in Grki, pa tudi pred spopadom z Ukrajino regenerirala pri nas.
http://www.ipromocija.si/hc-oksi/
Za dodatna vprašanja pokličite, dobili boste hitre in strokovne odgovore

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA