povezave na strani z uradnimi rezultati

Moderator: ero

Uporabniški avatar
 thinkblue
#303803
To se sprašujem tudi jaz ;)
Niti ne vem če sem že v cilju ali še ne :lol:
 Jola
#303846
Še domov dobro ne prideš, pa te že čakajo fotke, ej, hvala ! Pa tudi za vse ostalo ! Vedno se potrudite za vse, dobre volje je bilo na pretek....uh, pa sonce...edino tisti klanci so pa vsako leto bolj hinavski ! LP do naslednjič !
Uporabniški avatar
 bernarda
#303943
Oglašam se malo pozno.........

Hvala vam za vašo udeležbo na našem 12.Ormoškem malem maratonu.Čestitke tekačem in tekačicam za tek, prav tako čestitke vsem ostalim udeležencem nedeljske prireditve v Ormožu.

Berem, da ste se nekateri razburjali, zakaj ni nihče mogel nalepiti rezultate .Žal mi je, da niste razumeli moje obrazlage, da bodo rezultati zvečer na spletni strani AK Ormoža.
 Jola
#303972
Mislim, da to ne more biti razlog za kakršnokoli razburjanje....glej, saj nas ni bilo 10.000 in si je vsak lahko pogledal, če je imel željo pri podelitvi medalj in pokalov, pa konec koncev bodimo tekači in ne iščimo malenkosti, vse je bilo v redu in bodimo veseli da so še taki dobrovoljčki, saj je bilo luštno ! Hvala !
Uporabniški avatar
 bernarda
#303994
Jola napisal/-a:Mislim, da to ne more biti razlog za kakršnokoli razburjanje....glej, saj nas ni bilo 10.000 in si je vsak lahko pogledal, če je imel željo pri podelitvi medalj in pokalov, pa konec koncev bodimo tekači in ne iščimo malenkosti, vse je bilo v redu in bodimo veseli da so še taki dobrovoljčki, saj je bilo luštno ! Hvala !


Ja, res nas ni bilo veliko :( mi je bilo malo žal, ampak, vsak se odloči po svojih željah kam bo šel in kje bo tekel ;)
Trudili smo se, potrudili ,koliko smo se mogli, res, včasih pride do kakšne napake, krivi ali ne krivi se za njih opavičujemo, ker smo le mi organizatorji ;)

Hvala vam :laola še enkrat vsem, da ste bili naši udeleženci na 12.Ormoškem malem maratonu :clap: :clap: :clap: čestitke super ste bili, lepo vas je bilo videti, kako se trudite, kako tečete v cilj... :laola ....še sreča, da sem bila tako zaposlena, da nisem imela kaj dosti časa razmišljati o tem, da jest pa nisem med vami :( bom pa drugič :laola
Uporabniški avatar
 lenči
#304034
Uf, tole je pa bil spet čudovit tek....pa rezultati in fotke hitrejši kot jaz :oops: :lol: ..in nihče me ni preganjal tam na repu, da moram končati, hvala vam

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA