povezave na strani z uradnimi rezultati

Moderator: ero

 nana
#99034
Glede na Matjaževo javljanje, je v soboto deževalo, a v nedeljo o tem ni bilo ne duha ne sluha. Vreme je bilo res lepo, na 10 km še sonca nismo imeli preveč :)
Medtem so tudi moj rezultat že našli in sem zelo zadovoljna, saj sem rezultat iz Ljubljane oz. Celja izboljšala za cca 5 min. :D Tek je bil tudi zelo lep in vesela sem, da sem se ga kljub cincanju na začetku udeležila :)
Kar se tiče ugotovitve, da so Avstrijci bolj rekreativci kot s(m)o Slovenci pa še moja ugotovitev, da to verjetno drži - v Kranjski gori sem že na štartu zaradi (zame) prehitrega začetka pregorela, na tem teku sem pa morala prav paziti, ker je bil še za mene začetek prepočasen; na vsakem teku pa štartam na repu kolone (da ne bo dileme) :oops:
Uporabniški avatar
 MatjazV
#99130
No, tudi šestič uspešno opravil s polmaratonsko progo ob Vrbskem jezeru.

Letos sicer nismo imeli poplave v kampu, nas je pa v petek vseeno pošteno namočilo. Sobota je bila ves dan oblačna in prav škoda, da ni bila takšna tudi nedelja, vsaj med tekmo.

Meni se je zdelo malo prevroče, zato sem zadnjo tretjino proge tekel počasneje kot sem planiral. Na štartu sem se, kot običajno, postavil v prve vrste, takoj zraven spodbujevalca tempa, ki je imel na modrem balonu napisan čas 1:20:00. Že v prvih dveh kilometrih sem ugotovil, da verjetno ne bo dosledno narekoval tempa za ciljni čas, zato sem šel naprej. Na koncu se je res izkazalo, da je PACE tekač, načrtovani čas zgrešil za debeli dve minuti. Ne vem v čem je smisel, da je tekel z označenim balonom. Običajno je tako, da so ti, posebej izbrani PACE tekači zelo natančni v narekovanju tempa za določen rezultat (+, - 15 sec).

Sicer pa, organizacija in proga odlični. Ogromna vzpodbuda ob progi. Na koncu Veldna nas je z obeh strani ceste pričakala hokejska ekipa v popolni opravi, nato pa se je ob progi zvrstilo še cel kup glasbenih skupin ...

Čestitke vsem za odlične rezultate, tule pa je še nekaj FOTK, ki jih je posnela izyemna.

LP

MatjazV
Uporabniški avatar
 mazi
#99140
Bravo Matjaž & Co. !!! :cast:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA