povezave na strani z uradnimi rezultati

Moderator: ero

#273866
Obivankenobi napisal/-a:
pementos napisal/-a:
Obivankenobi napisal/-a:poleg tega, kako je bila izkušnja?

Izkušnja je bila taka, da se ga ne bom lotil še tako kmalu... :roll: :oops:, je pa res, da sem tudi malo podcenjeval zadevo... :bum: :oops: :wink:


očitno je preskok iz polmaratona na maraton kar velik ...

očitno... :shock:, no, vsaj zame je bil... :)[/quote]
Si pa res naredil lep napredek v teku :clap:
Lani v Rušah na desetki si me prehitel za kakšnih 5 sekund, letos pa tečeš polovičko okoli 1:20! Eni smo še vedno okoli 1:30 :oops:
Aja na LM sem na maratonu tudi odstopil, še pred tabo. Sem te videl, ko sem se sprehajal v obratni smeri tekmovališča :lol:
#273868
Obivankenobi napisal/-a:
pementos napisal/-a:
Obivankenobi napisal/-a:poleg tega, kako je bila izkušnja?

Izkušnja je bila taka, da se ga ne bom lotil še tako kmalu... :roll: :oops:, je pa res, da sem tudi malo podcenjeval zadevo... :bum: :oops: :wink:


očitno je preskok iz polmaratona na maraton kar velik ...očitno... :shock:, no, vsaj zame je bil... :)



Sicer smo že off topic. ampak nekaj odgovorov na zgornjo dilemo ponuja legendarni članek na tej povezavi.
Preberite si vseh šest delov-nadaljevanj. Je odlična razlaga o povezavi med rezultati na različnih razdaljah, aerobno pripravljenostjo in treningu maratona. Original se je sicer pojavil baje na let's run, vendar avtorstvo še vedno ni čisto potrjeno.
#273877
pementos napisal/-a:Jaz dobro vem, da isti čas v Lj oziroma Palmanovi (mislim, da oba sta uradno certificirana), še bolj v Lj bolj vreden kot recimo Goriza.

Proga v Lj uradno ni certificirana, zaradi česar smo (zaenkrat) brez ženske B norme za OI!
http://www.rtvslo.si/sport/atletika/fot ... ord/269031

pementos napisal/-a:Naj se vsakdo prizna tisto kar hoče. To je stvar vsakega pozameznika.

S tem se pa strinam! :D Tko da bv debatirat... :P
#273886
Lepa proga, dobra organizacija, prijaznost, postrežba na koncu, 3 postaje (voda, sladek čaj, pecivo, banane), lepo vreme (oblačno, skoraj brez vetra (samo na slovenski strani pri Šempetru za kratek čas majhna sapica), temperatura ravno prava za kratke hlače, spodnjo majico in majico (vsaj zame)).
Proga je bila po moje kar točno izmerjena (bolj točno kot ljubljanska, kjer je organizator priznal, da je bil maraton točen, polmaraton pa okoli 200 metrov daljši kot je predpisano).
#273922
biji napisal/-a:Proga je bila po moje kar točno izmerjena (bolj točno kot ljubljanska, kjer je organizator priznal, da je bil maraton točen, polmaraton pa okoli 200 metrov daljši kot je predpisano).

No, moja je bila enako dolga kot na LM, ker sem sama poskrbela zato, da ni bila prekratka. Tam kjer je bil na 11 km razcep za 10 ali pa 21 km sta se redarja tako fino zaklepetala, da mi ni nihče nakazal, kam naj grem... in sem šla po liniji najmanjšega napora po klancu navzdol. Potem so se nekaj v italijanščini drli za mano, kar sem seveda ignorirala in po slabih 100 m ugotovila, da grem verjetno narobe. Mi je kar malo žal, da nisem šla kar proti cilju :wink:
#273990
očitno je preskok iz polmaratona na maraton kar velik ...[/quote]
očitno... :shock:, no, vsaj zame je bil... :)[/quote]
Si pa res naredil lep napredek v teku :clap:
Lani v Rušah na desetki si me prehitel za kakšnih 5 sekund, letos pa tečeš polovičko okoli 1:20! Eni smo še vedno okoli 1:30 :oops:
Aja na LM sem na maratonu tudi odstopil, še pred tabo. Sem te videl, ko sem se sprehajal v obratni smeri tekmovališča :lol:[/quote]
David, hvala za kompliment... :cast: mene je moj napredek predvsem v polmaratonu tudi presenetil, tako, da upam, da bom lahko tudi v prihodnje dosegal podobne rezultate... :), sicer pa dostikrat napredek pride takrat ko najmanj pričakuješ... :shock: :roll:, tako, da verjamem, da boš tudi ti v prihodnje tekel bolje kot 1.30... :clap:
Ja, moj prvi maraton v LJ mi pa ni ostal preveč v prijetnem spominu :?, vendar sem v veliki meri tudi sam kriv, saj si nisem vzel dovolj časa za pripravo, pa še ciljal sem na določen rezultat... :)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA