povezave na strani z uradnimi rezultati

Moderator: ero

#167777
Pozdravljeni.

V dogovoru z Atletsko zvezo Slovenije objavljamo lestvice rezultatov v polmaratonu in maratonu za leto 2008.

ženske

moški

Datoteki sta v PDF zapisu.

Avtor lestvic je gospod Zdravko Peternelj, ki na Atletski zvezi že dolga leta skrbi za izčrpne statistike.

Prosimo vas, da vaše dopolnitve in morebitne popravke pošljete na elektronski naslov info@atletska-zveza.si - hvala!

Komentarje pa kar sem :)
Uporabniški avatar
 RoKo
#167778
Tole pa zahteva časa. Bravo.
Uporabniški avatar
 tae
#167784
To so bruto časi, a ne ?
 nana
#167789
tae napisal/-a:To so bruto časi, a ne ?

Če pogledam svoj rezultat je bruto.
Se mogoče komu sanja, zakoj so eni napisani s črno, drugi pa z modro pisavo? :wink:
Nazadnje spremenil nana, dne 24 Jan 2009, 21:27, skupaj popravljeno 1 krat.
 edo-brko
#167794
Lp!

Sanja!
Vsi so pisani z obema barvama (razen tistega ki ima samo en rezultat oz.uvrstitev). Z črno je pisana samo najboljša uvrstitev,z modro pa vse slabše. Tako je dobljen vpogled najboljših dosežkov(črna) in vseh ostalih (modra).
Rezultat na koncu je najboljši (osebni) dosežen določenega leta (zabeležen v evidencah). Če je to bruto ali neto čas pa še nisem "poštudiral".
Mislim, da je to.
Uporabniški avatar
 Laufer
#167806
Pri maratoncih manjka PRIMOŽ KOBE, 02:29:24 Berlin, so ga Nemci v rezultatih vzeli kar za svojega.
Dragače pa kapo dol, opravljeno je veliko delo.
 DARKO ROVANŠEK
#167821
Super.Dobiš dober občutek,ko se najdeš na lestvici.Jutri pa takoj orng trening.Sicer so pa take lestvice v malo drugačni obliki že objavljali,ko je bil na AZ Slovenije še Mikec,če se ne motim.Objavili so v ŠN .Seveda takrat ni bilo interneta,pol smo pa ŠN po cel Ljubljan iskal.Tud zanimivo pa cel teden sem jih nosil pol pod pasko.
 nana
#167828
edo-brko napisal/-a:Sanja!

Verjetno si me malo zamenjal. :wink: Vseeno pa hvala za izčrpni odgovor. :)

edo-brko napisal/-a:Rezultat na koncu je najboljši (osebni) dosežen določenega leta (zabeležen v evidencah). Če je to bruto ali neto čas pa še nisem "poštudiral".

Najboljši rezuktat nasploh, ne glede na leto (očitno). Definitivno pa gre za bruto čase.

Sem pa poiskala svoje letošnje rezultate in sem presenečena, ker so zabeleženi tudi polmaratoni, ki smo jih tekliv tujini (Zagreb, Palmanova...) Res pohvale vredno :D
 edo-brko
#167868
Lp!

Ne nisem zamenjal! Odgovor je bil namenjen pravi. Sanja ni "nick" temveč odgovor na vprašanje, če se komu kaj sanja....!

Drugi del je tudi "slabo" razumljen. Mišljeno je bilo, da je to najboljši osebni rezultat, ki ga je kdo dosegel in katerega leta. Pozabil sem dati vejico (za osebni), ki bi drugače ovrednotila vsebino stavka.

Se opravičujem, ker sem se nekoliko nerodno razpisal. Jaz sem razumel prav, drugi pa ne tako kot sem jaz mislil, temveč po svoje (kar se da tudi tako razumeti). Zdaj bo v redu.

Pri preverjanju svojih rezultatov sem ugotovil, da gre za bruto čase (kar ni prav)! Ugotovil pa sem tudi, da evidence niso popolne kljub temu pa je to pohvale vredna evidenca.

Lep dan naprej.
Uporabniški avatar
 zlopi
#167894
edo-brko napisal/-a:Pri preverjanju svojih rezultatov sem ugotovil, da gre za bruto čase (kar ni prav)! Ugotovil pa sem tudi, da evidence niso popolne kljub temu pa je to pohvale vredna evidenca.


... se strinjam z vsemi tremi ugotovitvami, ki veljajo tudi zame.

Lp, zlopi
 damjan10
#167915
na seznamu nisem našel PRIMOŽa KOBEta!
 nana
#167916
damjan10 napisal/-a:na seznamu nisem našel PRIMOŽa KOBEta!

Laufer napisal/-a:Pri maratoncih manjka PRIMOŽ KOBE, 02:29:24 Berlin, so ga Nemci v rezultatih vzeli kar za svojega.
Dragače pa kapo dol, opravljeno je veliko delo.
 damjan10
#168270
moj čas na 21km je 1:34:00
polmaraton Umag 13.5.2007

Damjan Balabanič

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA