- 07 Dec 2014, 14:07
#333476
REZULTATI SKUPNO:
1. 18 TEKAŠKA ŠOLA ŽIVKO 1 0:46:06
2. 67 ATLETSKI KLUB SLOVENJ GRADEC 0:46:55
3. 87 TOMO TEAM 0:48:04
4. 9 PANACEO 0:48:15
5. 78 AK SEVNICA 0:48:25
6. 62 BORČI TEAM 0:48:55
7. 86 SVET TEAM 0:49:16
8. 82 ŠRK CELJE Trbovci 0:49:48
9. 45 TEKAŠKA ŠOLA ŽIVKO 2 0:50:08
10. 88 SAM MINUTKA 0:50:16
11. 7 FREE RUNNERS 0:50:42
12. 3 KD HRASTNIK 0:50:49
13. 69 VZAJEMNA 0:51:04
14. 24 ŠD PETROVČE 0:51:10
15. 48 TEKAŠKA ŠOLA ŽIVKO 5 0:52:06
16. 6 DURASPORT PUSTOLOVEC RAJD 0:52:19
17. 8 KOROŠKA EKIPA 0:52:26
18. 29 AK RUDAR MLADI 0:53:00
19. 59 4hi3 0:53:06
20. 61 DURASPORT PUSTOLOVEC RAJD 2 0:53:20
21. 26 ŠD PREMOGOVNIK 2 0:53:53
22. 39 ŠD Dijaškega doma Ivana Cankarja - diCARJI 0:54:03
23. 46 TEKAŠKA ŠOLA ŽIVKO 3 0:54:33
24. 49 TEKAŠKA ŠOLA ŽIVKO 6 0:55:02
25. 79 ŠRK Celje Zaspančki 0:55:49
26. 57 PRE(DRZNI) 0:56:28
27. 34 ŠD PREMOGOVNIK 3 0:57:21
28. 51 FRIZERSKI SALONA MAJA 0:57:25
29. 92 ŠD RADOHA 0:58:09
30. 37 ŠD Dijaškega doma Ivana Cankarja -TEKAČI 0:58:24
31. 5 ŠD PREMOGOVNIK 1 0:58:27
32. 90 ŠD RADOST 2 0:58:50
33. 31 AK RUDAR III 0:59:16
34. 11 ŠD ELEKTRO CELJE II 0:59:54
35. 47 TEKAŠKA ŠOLA ŽIVKO 4 0:59:59
36. 56 DRUŠTVO ZA ŠPORTNO REKREACIJO GORENJE 1:00:17
37. 4 SPARTATHLON TEAM 1:00:22
38. 68 ARTNAKI 2 1:00:35
39. 52 VRTINČARJI 1:01:34
40. 16 MALI MARATON MOZIRJA 1:01:42
41. 53 RGP 1:01:46
42. 42 KLEPETULJE 1:01:48
43. 25 ULBRICH 1:01:52
44. 64 ŠD KRTI 1 1:02:48
45. 35 PIKAPOLONICE 1:02:55
46. 33 ZANA 1:03:19
47. 74 ŠD PREMOGOVNIK 4 1:03:23
48. 17 GRUPA TNT 1:04:28
49. 73 TEKAŠKA VADBA 2 1:05:35
50. 22 DOBER TIM 1:05:46
51. 15 VRAŽJE KOROŠICE 1:06:07
52. 81 ŠRK Celje šola triatlona 1:06:52
53. 19 LEKARNA VELENJE 1 1:07:06
54. 10 ŠD ELEKTRO CELJE I 1:07:24
55. 38 ŠD Dijaškega doma Ivana Cankarja - VELENČANI 1:07:27
56. 41 DRUŽINA ARTNAK 1:08:51
57. 94 KAPLJICA TEAM 2 1:08:51
58. 80 ŠRK Celje Palčki 1:09:55
59. 43 VELENJSKI TEKAČI 1:10:04
60. 72 TEKAŠKA VADBA 1 1:10:24
61. 91 ŠD RADOST 1 1:10:34
62. 40 ŠD Dijaškega doma Ivana Cankarja - STAREŠINE 1:10:42
63. 65 ŠD KRTI 2 1:11:12
64. 1 GEPARDI 1:11:25
65. 93 KAPLJICA TEAM 1 1:11:28
66. 20 LEKARNA VELENJE 2 1:11:29
67. 27 DMP - DRUŠTVO MARATONCEV CELJE 1:11:34
68. 36 ŠD Dijaškega doma Ivana Cankarja - MLADIČI 1:11:47
69. 50 TEKAŠKA ŠOLA ŽIVKO 7 1:11:57
70. 63 BO KAR BO 1:13:09
71. 21 LEKARNA VELENJE 3 1:14:03
72. 70 VESELE ZVEZDICE 1:15:01
73. 28 E-KIPA SRČNIH 1:18:23
74. 55 STRELE 1:19:00
75. 58 ULTRA MARATON CELJE LOGARSKA 1:20:15
76. 89 ANGRY BIRDS 1:22:24
77. 85 SMRKCI 1:24:18
78. 95 KAPLJICA TEAM 3 1:25:47
79. 83 ŠRK CELJE Slow motion team 1:28:02
80. 84 MIKLAVŽI 1:32:15
81. 2 KOROŠKI TIGRI 1:35:10
REZULTATI DO 72 LET:
1. 78 AK SEVNICA 0:48:25
2. 62 BORČI TEAM 0:48:55
3. 86 SVET TEAM 0:49:16
4. 45 TEKAŠKA ŠOLA ŽIVKO 2 0:50:08
5. 29 AK RUDAR MLADI 0:53:00
6. 49 TEKAŠKA ŠOLA ŽIVKO 6 0:55:02
7. 37 ŠD Dijaškega doma Ivana Cankarja -TEKAČI 0:58:24
8. 81 ŠRK Celje šola triatlona 1:06:52
9. 38 ŠD Dijaškega doma Ivana Cankarja - VELENČANI 1:07:27
10. 41 DRUŽINA ARTNAK 1:08:51
11. 1 GEPARDI 1:11:25
12. 36 ŠD Dijaškega doma Ivana Cankarja - MLADIČI 1:11:47
13. 85 SMRKCI 1:24:18
14. 84 MIKLAVŽI 1:32:15
15. 30 AK RUDAR PIONIRJI 0:00:00
REZULTATI OD 73 DO 119 LET:
1. 18 TEKAŠKA ŠOLA ŽIVKO 1 0:46:06
2. 67 ATLETSKI KLUB SLOVENJ GRADEC 0:46:55
3. 87 TOMO TEAM 0:48:04
4. 82 ŠRK CELJE Trbovci 0:49:48
5. 88 SAM MINUTKA 0:50:16
6. 7 FREE RUNNERS 0:50:42
7. 48 TEKAŠKA ŠOLA ŽIVKO 5 0:52:06
8. 39 ŠD Dijaškega doma Ivana Cankarja - diCARJI 0:54:03
9. 25 ULBRICH 1:01:52
10. 80 ŠRK Celje Palčki 1:09:55
11. 93 KAPLJICA TEAM 1 1:11:28
12. 89 ANGRY BIRDS 1:22:24
REZULTATI OD 120 DO 159 LET:
1. 3 KD HRASTNIK 0:50:49
2. 69 VZAJEMNA 0:51:04
3. 24 ŠD PETROVČE 0:51:10
4. 6 DURASPORT PUSTOLOVEC RAJD 0:52:19
5. 59 4hi3 0:53:06
6. 61 DURASPORT PUSTOLOVEC RAJD 2 0:53:20
7. 79 ŠRK Celje Zaspančki 0:55:49
8. 92 ŠD RADOHA 0:58:09
9. 31 AK RUDAR III 0:59:16
10. 4 SPARTATHLON TEAM 1:00:22
11. 68 ARTNAKI 2 1:00:35
12. 53 RGP 1:01:46
13. 42 KLEPETULJE 1:01:48
14. 64 ŠD KRTI 1 1:02:48
15. 35 PIKAPOLONICE 1:02:55
16. 74 ŠD PREMOGOVNIK 4 1:03:23
17. 73 TEKAŠKA VADBA 2 1:05:35
18. 19 LEKARNA VELENJE 1 1:07:06
19. 10 ŠD ELEKTRO CELJE I 1:07:24
20. 65 ŠD KRTI 2 1:11:12
21. 20 LEKARNA VELENJE 2 1:11:29
22. 50 TEKAŠKA ŠOLA ŽIVKO 7 1:11:57
23. 21 LEKARNA VELENJE 3 1:14:03
24. 95 KAPLJICA TEAM 3 1:25:47
25. 83 ŠRK CELJE Slow motion team 1:28:02
26. 13 ZAVOD 13 0:00:00
REZULTATI OD 160 DO 199 LET:
9 PANACEO 0:48:15
26 ŠD PREMOGOVNIK 2 0:53:53
46 TEKAŠKA ŠOLA ŽIVKO 3 0:54:33
90 ŠD RADOST 2 0:58:50
11 ŠD ELEKTRO CELJE II 0:59:54
47 TEKAŠKA ŠOLA ŽIVKO 4 0:59:59
56 DRUŠTVO ZA ŠPORTNO REKREACIJO GORENJE 1:00:17
52 VRTINČARJI 1:01:34
16 MALI MARATON MOZIRJA 1:01:42
33 ZANA 1:03:19
17 GRUPA TNT 1:04:28
94 KAPLJICA TEAM 2 1:08:51
43 VELENJSKI TEKAČI 1:10:04
40 ŠD Dijaškega doma Ivana Cankarja - STAREŠINE 1:10:42
63 BO KAR BO 1:13:09
70 VESELE ZVEZDICE 1:15:01
28 E-KIPA SRČNIH 1:18:23
66 VZAJEMNA BEJBE IN BEJB 0:00:00
REZULTATI NAD 200 LET:
1. 8 KOROŠKA EKIPA 0:52:26
2. 57 PRE(DRZNI) 0:56:28
3. 34 ŠD PREMOGOVNIK 3 0:57:21
4. 51 FRIZERSKI SALONA MAJA 0:57:25
5. 5 ŠD PREMOGOVNIK 1 0:58:27
6. 22 DOBER TIM 1:05:46
7. 15 VRAŽJE KOROŠICE 1:06:07
8. 72 TEKAŠKA VADBA 1 1:10:24
9. 91 ŠD RADOST 1 1:10:34
10. 27 DMP - DRUŠTVO MARATONCEV CELJE 1:11:34
11. 55 STRELE 1:19:00
12. 58 ULTRA MARATON CELJE LOGARSKA 1:20:15
13. 2 KOROŠKI TIGRI 1:35:10
1. 18 TEKAŠKA ŠOLA ŽIVKO 1 0:46:06
2. 67 ATLETSKI KLUB SLOVENJ GRADEC 0:46:55
3. 87 TOMO TEAM 0:48:04
4. 9 PANACEO 0:48:15
5. 78 AK SEVNICA 0:48:25
6. 62 BORČI TEAM 0:48:55
7. 86 SVET TEAM 0:49:16
8. 82 ŠRK CELJE Trbovci 0:49:48
9. 45 TEKAŠKA ŠOLA ŽIVKO 2 0:50:08
10. 88 SAM MINUTKA 0:50:16
11. 7 FREE RUNNERS 0:50:42
12. 3 KD HRASTNIK 0:50:49
13. 69 VZAJEMNA 0:51:04
14. 24 ŠD PETROVČE 0:51:10
15. 48 TEKAŠKA ŠOLA ŽIVKO 5 0:52:06
16. 6 DURASPORT PUSTOLOVEC RAJD 0:52:19
17. 8 KOROŠKA EKIPA 0:52:26
18. 29 AK RUDAR MLADI 0:53:00
19. 59 4hi3 0:53:06
20. 61 DURASPORT PUSTOLOVEC RAJD 2 0:53:20
21. 26 ŠD PREMOGOVNIK 2 0:53:53
22. 39 ŠD Dijaškega doma Ivana Cankarja - diCARJI 0:54:03
23. 46 TEKAŠKA ŠOLA ŽIVKO 3 0:54:33
24. 49 TEKAŠKA ŠOLA ŽIVKO 6 0:55:02
25. 79 ŠRK Celje Zaspančki 0:55:49
26. 57 PRE(DRZNI) 0:56:28
27. 34 ŠD PREMOGOVNIK 3 0:57:21
28. 51 FRIZERSKI SALONA MAJA 0:57:25
29. 92 ŠD RADOHA 0:58:09
30. 37 ŠD Dijaškega doma Ivana Cankarja -TEKAČI 0:58:24
31. 5 ŠD PREMOGOVNIK 1 0:58:27
32. 90 ŠD RADOST 2 0:58:50
33. 31 AK RUDAR III 0:59:16
34. 11 ŠD ELEKTRO CELJE II 0:59:54
35. 47 TEKAŠKA ŠOLA ŽIVKO 4 0:59:59
36. 56 DRUŠTVO ZA ŠPORTNO REKREACIJO GORENJE 1:00:17
37. 4 SPARTATHLON TEAM 1:00:22
38. 68 ARTNAKI 2 1:00:35
39. 52 VRTINČARJI 1:01:34
40. 16 MALI MARATON MOZIRJA 1:01:42
41. 53 RGP 1:01:46
42. 42 KLEPETULJE 1:01:48
43. 25 ULBRICH 1:01:52
44. 64 ŠD KRTI 1 1:02:48
45. 35 PIKAPOLONICE 1:02:55
46. 33 ZANA 1:03:19
47. 74 ŠD PREMOGOVNIK 4 1:03:23
48. 17 GRUPA TNT 1:04:28
49. 73 TEKAŠKA VADBA 2 1:05:35
50. 22 DOBER TIM 1:05:46
51. 15 VRAŽJE KOROŠICE 1:06:07
52. 81 ŠRK Celje šola triatlona 1:06:52
53. 19 LEKARNA VELENJE 1 1:07:06
54. 10 ŠD ELEKTRO CELJE I 1:07:24
55. 38 ŠD Dijaškega doma Ivana Cankarja - VELENČANI 1:07:27
56. 41 DRUŽINA ARTNAK 1:08:51
57. 94 KAPLJICA TEAM 2 1:08:51
58. 80 ŠRK Celje Palčki 1:09:55
59. 43 VELENJSKI TEKAČI 1:10:04
60. 72 TEKAŠKA VADBA 1 1:10:24
61. 91 ŠD RADOST 1 1:10:34
62. 40 ŠD Dijaškega doma Ivana Cankarja - STAREŠINE 1:10:42
63. 65 ŠD KRTI 2 1:11:12
64. 1 GEPARDI 1:11:25
65. 93 KAPLJICA TEAM 1 1:11:28
66. 20 LEKARNA VELENJE 2 1:11:29
67. 27 DMP - DRUŠTVO MARATONCEV CELJE 1:11:34
68. 36 ŠD Dijaškega doma Ivana Cankarja - MLADIČI 1:11:47
69. 50 TEKAŠKA ŠOLA ŽIVKO 7 1:11:57
70. 63 BO KAR BO 1:13:09
71. 21 LEKARNA VELENJE 3 1:14:03
72. 70 VESELE ZVEZDICE 1:15:01
73. 28 E-KIPA SRČNIH 1:18:23
74. 55 STRELE 1:19:00
75. 58 ULTRA MARATON CELJE LOGARSKA 1:20:15
76. 89 ANGRY BIRDS 1:22:24
77. 85 SMRKCI 1:24:18
78. 95 KAPLJICA TEAM 3 1:25:47
79. 83 ŠRK CELJE Slow motion team 1:28:02
80. 84 MIKLAVŽI 1:32:15
81. 2 KOROŠKI TIGRI 1:35:10
REZULTATI DO 72 LET:
1. 78 AK SEVNICA 0:48:25
2. 62 BORČI TEAM 0:48:55
3. 86 SVET TEAM 0:49:16
4. 45 TEKAŠKA ŠOLA ŽIVKO 2 0:50:08
5. 29 AK RUDAR MLADI 0:53:00
6. 49 TEKAŠKA ŠOLA ŽIVKO 6 0:55:02
7. 37 ŠD Dijaškega doma Ivana Cankarja -TEKAČI 0:58:24
8. 81 ŠRK Celje šola triatlona 1:06:52
9. 38 ŠD Dijaškega doma Ivana Cankarja - VELENČANI 1:07:27
10. 41 DRUŽINA ARTNAK 1:08:51
11. 1 GEPARDI 1:11:25
12. 36 ŠD Dijaškega doma Ivana Cankarja - MLADIČI 1:11:47
13. 85 SMRKCI 1:24:18
14. 84 MIKLAVŽI 1:32:15
15. 30 AK RUDAR PIONIRJI 0:00:00
REZULTATI OD 73 DO 119 LET:
1. 18 TEKAŠKA ŠOLA ŽIVKO 1 0:46:06
2. 67 ATLETSKI KLUB SLOVENJ GRADEC 0:46:55
3. 87 TOMO TEAM 0:48:04
4. 82 ŠRK CELJE Trbovci 0:49:48
5. 88 SAM MINUTKA 0:50:16
6. 7 FREE RUNNERS 0:50:42
7. 48 TEKAŠKA ŠOLA ŽIVKO 5 0:52:06
8. 39 ŠD Dijaškega doma Ivana Cankarja - diCARJI 0:54:03
9. 25 ULBRICH 1:01:52
10. 80 ŠRK Celje Palčki 1:09:55
11. 93 KAPLJICA TEAM 1 1:11:28
12. 89 ANGRY BIRDS 1:22:24
REZULTATI OD 120 DO 159 LET:
1. 3 KD HRASTNIK 0:50:49
2. 69 VZAJEMNA 0:51:04
3. 24 ŠD PETROVČE 0:51:10
4. 6 DURASPORT PUSTOLOVEC RAJD 0:52:19
5. 59 4hi3 0:53:06
6. 61 DURASPORT PUSTOLOVEC RAJD 2 0:53:20
7. 79 ŠRK Celje Zaspančki 0:55:49
8. 92 ŠD RADOHA 0:58:09
9. 31 AK RUDAR III 0:59:16
10. 4 SPARTATHLON TEAM 1:00:22
11. 68 ARTNAKI 2 1:00:35
12. 53 RGP 1:01:46
13. 42 KLEPETULJE 1:01:48
14. 64 ŠD KRTI 1 1:02:48
15. 35 PIKAPOLONICE 1:02:55
16. 74 ŠD PREMOGOVNIK 4 1:03:23
17. 73 TEKAŠKA VADBA 2 1:05:35
18. 19 LEKARNA VELENJE 1 1:07:06
19. 10 ŠD ELEKTRO CELJE I 1:07:24
20. 65 ŠD KRTI 2 1:11:12
21. 20 LEKARNA VELENJE 2 1:11:29
22. 50 TEKAŠKA ŠOLA ŽIVKO 7 1:11:57
23. 21 LEKARNA VELENJE 3 1:14:03
24. 95 KAPLJICA TEAM 3 1:25:47
25. 83 ŠRK CELJE Slow motion team 1:28:02
26. 13 ZAVOD 13 0:00:00
REZULTATI OD 160 DO 199 LET:
9 PANACEO 0:48:15
26 ŠD PREMOGOVNIK 2 0:53:53
46 TEKAŠKA ŠOLA ŽIVKO 3 0:54:33
90 ŠD RADOST 2 0:58:50
11 ŠD ELEKTRO CELJE II 0:59:54
47 TEKAŠKA ŠOLA ŽIVKO 4 0:59:59
56 DRUŠTVO ZA ŠPORTNO REKREACIJO GORENJE 1:00:17
52 VRTINČARJI 1:01:34
16 MALI MARATON MOZIRJA 1:01:42
33 ZANA 1:03:19
17 GRUPA TNT 1:04:28
94 KAPLJICA TEAM 2 1:08:51
43 VELENJSKI TEKAČI 1:10:04
40 ŠD Dijaškega doma Ivana Cankarja - STAREŠINE 1:10:42
63 BO KAR BO 1:13:09
70 VESELE ZVEZDICE 1:15:01
28 E-KIPA SRČNIH 1:18:23
66 VZAJEMNA BEJBE IN BEJB 0:00:00
REZULTATI NAD 200 LET:
1. 8 KOROŠKA EKIPA 0:52:26
2. 57 PRE(DRZNI) 0:56:28
3. 34 ŠD PREMOGOVNIK 3 0:57:21
4. 51 FRIZERSKI SALONA MAJA 0:57:25
5. 5 ŠD PREMOGOVNIK 1 0:58:27
6. 22 DOBER TIM 1:05:46
7. 15 VRAŽJE KOROŠICE 1:06:07
8. 72 TEKAŠKA VADBA 1 1:10:24
9. 91 ŠD RADOST 1 1:10:34
10. 27 DMP - DRUŠTVO MARATONCEV CELJE 1:11:34
11. 55 STRELE 1:19:00
12. 58 ULTRA MARATON CELJE LOGARSKA 1:20:15
13. 2 KOROŠKI TIGRI 1:35:10
Priponke
KATEGORIJA OD 73 DO 119 LET
(190.08 KiB) Prenešeno 502 krat
(190.08 KiB) Prenešeno 502 krat
KATEGORIJA DO 72 LET
(189.43 KiB) Prenešeno 436 krat
(189.43 KiB) Prenešeno 436 krat
SKUPNI REZULTATI
(225.07 KiB) Prenešeno 558 krat
(225.07 KiB) Prenešeno 558 krat
Če me ni doma, sučem malo rundo okrog jezera.