Moderatorji: Nataša, Barb

Uporabniški avatar
 MihaPR
#28249
velja, kera bo pa zajček oz. zajkla :mrgreen:
 Nataša
#28250
Ministrstvo bo v skladu z zakoni in predpisi določilo apropriatno persono.
medtem pa, ko boste skakal čez plot, bomo ostali kej dobrga popil pa pojedl :wink:
Uporabniški avatar
 MihaPR
#28252
hm, sej jedl bi tud mi, sm mislu, da bomo mel skupne teke cez plot :)
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#28258
MihaPr bomo tako tekli čez planke, flanke da se bo kar kadilo iz ust :lol: :lol: 8) .Pa nikar ne pozabi s seboj vzeti sončna 8) , kajti ker bodo prišla v poštev proti sončni slepoti, ki te zadane, ko skačeš čez planke.
Drugače sem pa takoj za da se ganjamo čez vse vrhove do daske da nam jeziki in jezički dol visijo, mislim samo jezički :lol: :oops: .
Jaz bom prinesel s seboj noro glasbo sedaj nevem če kdo posluša kaj rockerskega.Ja za žur bo zagotovo dobro.Zase vem, da ko bo ura odbila polnoč se mi bo zrolalo do kraja, čeprav so nekateri omenjali, da je bila sinoči polna luna.No jaz tega definitivno nisem občutil.Hodil ponoči naokoli pa tudi nisem, saj kolikor vem.
Pa kakšen videospot bom prinesel skratka kar bo v redu dobrega.
Lahko pa tudi priredimo kakšen plesni tečaj za ljubitelje plesa ha, ha, ha, tako bi lahko plesali dirty dancing in podobno ha, ha :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: .
Upam, da ima ta planinski dom ali karkoli že je, dobro zvočno izolicajo med stenami, ker se bojo spuščali ponoči :wink: :lol: :lol: kaki nepojasneni zvoki, ki bi lahko čudno delovali hmhm.
Skratka se vidjamo, se slišimo, se splešemo, znorimo skratka koolda.
Me pa med drugimi skrbi, kaj bo potem, ko nas bo v ponedeljek dajala nostalgija po Logarski dolini.Nekateri in nekatere :wink: bodo to gotovo občutili.
ČAO!
 Nataša
#28260
Gospod Ščuka, ti samo glej, da se boš pojavu, ostalo bo pa že. Da ne bo spet zadnjo minuto kakšnih izgovorov.

Ne, rockerskega pa nič ne poslušamo. kva je to?? 8)

Zdej seka sam še Frediiii!!! :lol:
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#28261
Hudimana Nataša, dijo mijo si mi dala bjutiful ideje.A ker mi pride pozno :oops: :oops: :lol: bom pa sedaj napisal, seveda če se strinjaš.
Kaj ko bi midva v kompaniji, ko bojo drugi skakali čez plot, planke, zaplanke :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: lepo navsezgodaj zjutraj s tvojo motorko malce te plote zmanjšala oziroma jih požagala za drva kaj praviš.Men jih doma malce primanjkuje in bi se lahko potem na ta račun kar nekaj časa grel lepo na toplem.In bi spominjalo kako sem nekaterim olajšal skakanje čez plotove :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: , ko sva jim zmanjšala napor za skoke čez ovire.Tako bi jim lahko naredilo tako imenovano otroško verzijo ovir, in bi lahko po vseh štirih čez prišli.Take ovire se uporabljajo v atletiki za skoke čez ovire, ko so otroci še majhni.Mislim, da bi bili nama ful hvaležni pa še za kako na kraški burji presušen pršut bi lahko skompenzirala.
Alora čakam na vrhovno odločitev Nataše Plemenite - Motorka.
Dijo mijo to bomo žagali po cele dneve če bo treba.
In si misliš, da bomo lahko preostali člani druščine Sinjega Tekaškea Foruma imeli celo leto lahko zastonj uporabo tega doma, ki bomo žagali.Ostali, ki pa bojo skakali čez plot pa bojo morali plačati :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Okej sedaj pa dovolj, ker po mojem to meji že na absurdno vmešavanje in premetavanje za peskovnik.Ker mi trenutno traktor ne dela bom to zadevo pustil kar tukaj.
Bajsi zate imam pa pripravljeno eno dobro staro komedijo od "Naših Dol"
notri pa nastopata Žika in še nekaj znanih obrazov.
ČAO!
Uporabniški avatar
 Vlajko
#28262
Nataša napisal/-a:Zdej seka sam še Frediiii!!! :lol:


"Freddie Krueger":?: :?: :?: :wink:
 Nataša
#28263
Tomaž, to je čist preveč vsega. bom sprintala in prebrala pred spanjem :wink: :twisted:

Vlajko, fredi MILER!!! :wink:
Uporabniški avatar
 Barb
#28278
POMEMBNO OBVESTILO!!

Ministrstvo objavlja ceno vikenda v Logarski in sicer:
:arrow: 5.200,00sit/dan za polni penzion oz.
:arrow: 4.500,00sit/dan za pol penzion.

Ker je za vse v zvezi z rezervacijo in nastanitvijo odgovornost prevzela Pia,bo ona sporočila,če lahko dobimo še kakšen skupinski popust.
Dobro bi bilo tudi vedeti,če bomo plačevali ceno po osebi,ne glede na to, da nas bo recimo v soboto veliko več,kot v petek,koča pa je v vsakem primeru rezervirana samo za nas.

Dobro bi bilo tudi vedeti, v kateri koči bomo in kakšen je razpored za nočitve, ki ga je sestavila Pia.
Nazadnje spremenil Barb, dne 13 Dec 2004, 20:28, skupaj popravljeno 1 krat.
 Nataša
#28280
OKVIRNI PROGRAM VIKENDA V LOGARSKI

PETEK, 17.12.2004
:arrow: Prihod od 18 ure dalje
:arrow: Ob 20h nočni pohod do slapa

SOBOTA, 18.12.2004
:arrow: Zajtrk od 8 ure dalje
:arrow: športno dopoldne: tek, daljši pohod
:arrow: cca. od 15 ure dalje, predstavitve potovanj članov TF
:arrow: cca. ob 20h začetek razglasitve zmagovalcev v kategorijah NAJ 2004
:arrow: plesni večer in alkoholizacija( Ministrstvo opozarja - alkohol je zdravju nevaren :wink: ). Pevskih podvigov alkoholno omamljenih članov TF ne bomo spremljali na kitari :wink:

NEDELJA, 19.12.2004
:arrow: Zajtrk od 8 ure dalje
:arrow: Lepo je biti Milijonar-tokrat samo za člane TF (Vloga Romiha ostaja skrivnost :arrow: namig:ne bo tista,na katero ste najprej pomislili :wink: )
:arrow: ana-liza bivanja
:arrow: odhodi po želji
Uporabniški avatar
 milan
#28281
Zdaj pa še nekaj praktičnih vprašanj:

Kje je najbližja trgovina (po moje v Solčavi)
Kaj od posteljnine rabimo (spalke?, rjuhe)
Ali se bo dalo kaj kuhat?
So jedilni pribori, kozarci, WC papir, brisače ... na voljo?

hvala lepa za odgovore
Milan
 Nataša
#28305
Še vedno čakamo na informacije od Pie...
Uporabniški avatar
 Vlajko
#28306
Sicer je še malo prezgodaj za dokončno napoved vremena.
To je en link napovedi za Slovenj Gradec (najbližji prizorišču):

http://www.wunderground.com/global/stations/14021.html

PS: Ta LINK kaže na vremensko napoved, ki se večkrat (na dan?) obnavlja, torej je vedno uporaben.
Nazadnje spremenil Vlajko, dne 14 Dec 2004, 10:37, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 milan
#28320
Na poti v Logarsko se bomo ustavili morda v kakšni gostilni/piceriji med Ljubnim/Lučami in Solčavo . Ali kdo pozna kakšno dobro gostilno?
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 17

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA