Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#161349
50cent napisal/-a: V Torek verjetno odrinem do Lukeja, da se zmenim kako pa kaj torej ...

:shock: ... in :?: daj :hack:
Uporabniški avatar
 50cent
#161373
ZdravkoC napisal/-a::shock: ... in :?: daj :hack:


in je na vratih na veliko pisalo:
"Do nadaljnega koča Luka obratuje ob Sobotah, Nedeljah in praznikih. Hvala za razumevanje".
Še dobro, da sem to obvestilo spregledal in skoraj vrgel vrata iz štoka ko sem se tako zagnal v njih :oops: .
Bom sedaj probal to telefonično urediti :) .
Pa še nova lista prijavljenih.....naj opomnim, da sta nam udeležbo potrdila tudi dva "profi" kolesarja iz "ganesha teama"....jonas in ona1 :) .

Update:

Kandidati za čago TF podružnica MB:

1. 50cent......................Mesni..........................................--/13
2. še1PR.......................Vegetarijanski.............................12/13
3. Tatjana.....................Mesni..........................................12/13
4. Vreme......................Mesni...........................................12/13
5. Inot..........................Mesni..........................................12/13
6. Sebi.........................Mesni...........................................12/13
7. Zvone......................Mesni...........................................--/13
8. Samo:-)...................Vegetarijanski...............................12/13
9. IvanČ.....................Mesni...........................................12/13
10. ZdravkoC...............Mesni............................................12/13
11. gozdni....................Mesni............................................12/13
12. klatež.....................Vegetarijanski...............................--/13
13. Ero.........................Vegetarijanski...............................--/13
14. Pia.........................Vegetarijanski...............................--/13
15. Sašo......................Mesni............................................--/13
16. MiroR.....................Mesni............................................--/13
17. ŽarkoM..................Vegetarijanski................................12/13
18. Hana......................Mesni.............................................--/13
19. NenadB..................Mesni.............................................--/13
20. semjul...................Mesni.............................................--/13
21. jonas.....................Vegetarijanski................................--/13
22. ona1......................Vegetarijanski................................--/13
23. MarioV...................Vegetarijanski................................--/13

Vse podrobnosti okoli hrane pa danes ko dobim šefa Lukeja na telefon.....ker ni imel noben nekih posebnih želja za vegetarijanski meni, sem se odločil, da bomo vsi jedli domači kruh, zaseko in luk................hecam se :lol: :P .

Nadaljevanje sledi :)
Nazadnje spremenil 50cent, dne 06 Dec 2008, 18:27, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 klatez
#161375
50cent napisal/-a:..."Do nadaljnega koča Luka obratuje ob Sobotah, Nedeljah in praznikih. Hvala za razumevanje"...

Hoj Fifty!
Sicer nisem slavist ampak dnevi se v slovenščini pišejo z malo začetnico. :wink:
Razen če si dobesedno prepisal to, kar je bilo napisano na vratih.
Potem pa šefu Lukeja to povej... :twisted:
Uporabniški avatar
 metkamarjetka
#161378
[quote="50centPotem pa šefu Lukeja to povej... :twisted:[/quote]

tudi tole ni ravno "po predpisih" :twisted: :twisted: :twisted: :wink: :wink: :wink:
Uporabniški avatar
 klatez
#161380
Metkamarjetka to pa je čisto pravilno (četrti sklon prve štajerske sklanjatve). :wink:
Uporabniški avatar
 metkamarjetka
#161381
klatez napisal/-a:Metkamarjetka to pa je čisto pravilno (četrti sklon prve štajerske sklanjatve). :wink:


no, potem se pa opravičujem - zgleda, da kot pristna Gorenjka rabim kakšno slovnično lekcijo z vašega konca :D :wink:
Uporabniški avatar
 klatez
#161383
Ti samo pridi na čago, pa boš deležna tako teorije kot prakse prave štajerske slovnice... :wink:
Uporabniški avatar
 50cent
#161384
@klatez.....ti raje poskrbi, da boš imel borovničke s seboj v Soboto 13tega, za ostalo te ne rabi skrbeti :P .
Sicer pa.....ker si slovnično razpoložen, daj mi povej kateri slovenski pisatelj se je na današnji dan rodil :wink: , vem da zate nebo pretežko :) .

lp :) .

PS: Zdaj pa me ne motite več ker grem spat, ker sem iz nočne. Amen :) .
Uporabniški avatar
 klatez
#161389
A ni bil pesnik? :roll:
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#161395
Vidim, da se je čaga že začela :wink:
Uporabniški avatar
 3man
#161398
Kolko jaz vem sta bla dva pesnika in en pisatelj.
Uporabniški avatar
 klatez
#161429
No, en pisatelj in en pesnik sta Fran Milčinski in France Prešeren.
Sploh slednji bi lahko bil kar navdih za čago... :roll:
Uporabniški avatar
 50cent
#161446
Dobro jutro :) .
Uporabniški avatar
 3man
#161465
klatez napisal/-a:No, en pisatelj in en pesnik sta Fran Milčinski in France Prešeren.
Sploh slednji bi lahko bil kar navdih za čago... :roll:



Drugi pesnik je Boris A. Novak :wink:

Tak, malo za hec.
Uporabniški avatar
 Vreme
#161472
A sedaj bomo morali na TF čagi sonetne vence pisat ali kaj??
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 12

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA