vse o teku na smučeh - tehnika, treningi, proge, oprema, ...

Moderator: pryks666

 keskopesko
#58525
Jaz sem bil v Volčjem P. včeraj popoldan.
Ni blo fajn, se je pa dalo.
Ledeno, trdo in luknje od hoje.

Pomagal bi en poteg z ratrakom oz. sankami.
No saj zdaj bo svež sneg.

lp
 Joe
#58527
Na Polževem še nisem bil, bom pa šel jutri dopoldne. Po besedah Turističnega Društva Polževo je proga nad smučiščem za cerkvico, sicer pa bom jutri sporočil kako in kaj.
 žuža
#58529
Mogoče kdo ve, kakšna je sedaj proga med Žalami in BS3?

Jutri nameravam nekam it, pa se še nisem odločila kam.
Uporabniški avatar
 MihaPR
#58534
Joe napisal/-a:Na Polževem še nisem bil, bom pa šel jutri dopoldne. Po besedah Turističnega Društva Polževo je proga nad smučiščem za cerkvico, sicer pa bom jutri sporočil kako in kaj.


Hm, to pri tisti cerkvici, ki je drugače zaprta? Tam kar precej valovito :)
Malo mimo, kako je s smučiščem, ko je toliko snega, se da kaksen plug odpelat ali kaj podobnega?
 Joe
#58592
Danes je na Polževem zapadlo okoli 15 cm snega, tako da proga ni urejena. Po besedah lastnika hotela Polževa naj bi jutri zopet uredili progo. Proga se prične na vrhu smučišča Polževo (pri tisti majhni zaprti cerkvici tik ob smučišču) in se nadalje razteza po gričkih v okolici. Kar se tiče smučišča, lahko rečem, da se da odpeljat kakšen plug, ni najboljše, ampak za otroke je vredu. Danes sva se s sinom smučala in sankala. Jutri greva spet.
 hribovc
#58596
Na golf igrišču Arboretum v Volčjem potoku danes zelo dobro, a počasen sneg.
Uporabniški avatar
 Kunec
#58621
V Logatcu so sedaj malo bolj urejene proge, pa speljane tako kot ponavadi tudi čez Ženček.
 ursad
#58661
Ojla,
Če bi se radi naužili gorskega zraka in zraven prehodili oz. pretekli
nekaj kilometrov na tekaških smučeh, je ta hip ena lepših možnosti Tekaško smučarski center na Vojskem (brezhibno urejene in označene proge). TSK je izdal tudi zelo priročno karto tekaških prog (2,5; 5 in 8 km).

Na Vojsko sem se odpravila včeraj (v soboto) in le prihajajoči mrak me je
prisilil, da sem zapustila to čudovito planoto nad Idrijo.


Urša
Uporabniški avatar
 MatjazV
#58668
Danes sem se podil na tekaških smučarskih progah v Logatcu. Vse pohvale domačinom, za res lepo urejene proge. Srečal sem tudi nekaj forumovcev: domačinko Stašo, Simona ter Matjaža in Pluta. Če ne bo kakšne odjuge pridem v Logatec tudi naslednji vikend.

LP

MatjazV
Uporabniški avatar
 Staša
#58669
Jaz sem bila na tekaških smučeh ene tretjič v življnju, ampak je bilo super. Prava pravljica!

MatjazV napisal/-a: Če ne bo kakšne odjuge pridem v Logatec tudi naslednji vikend.


Ja, upam, da zdržijo! Imejte v planu en športni dan, ki bo obsegal tekanje na smučeh, kopanje v bazenu, fitnesiranje ter savnanje, potem pa analizo. Podrobnosti še sporočim v drugi temi, ampak... verjetno nedelja!
Uporabniški avatar
 lojzeP
#58671
Če pa že tako hvalite vaše proge, se bom pa še jaz enkrat oglasil ( verjetno nedelja ). Upam, da ni kakih hudih klancev, ker sem tudi jaz bolj lesenko na laufarcah ( boleča rebra PRESS ).
Ostale aktivnosti, predlagane s strani prijazne domačinke, gladko odpadejo - sramežljivi sploh. :oops:
Uporabniški avatar
 Staša
#58686
ALO!
SAJ NISVA ČIST PREPRIČANI, ČE TO GRE, AMPAK Z NTO GREVA DANES OB OSMIH TEKAT PO NAŠIH PROGAH Z LUČKAMI. VABLJENI ZRAVEN. Kunec, Erika...?
OB OSMIH PRI GRADU (kjer se je začel poletni tek), še prej lahko na ogrevanju na loki 13!
Se vidimo!!!


PS: Lojze, :oops:
 Joe
#58687
Prihajam s teka v Logatcu. Letos sem bil tu prvič in lahko rečem, da so proge fantastične, pa še vreme je super. Še bom prišel. Vabim tudi ostale tekače, pridite ne bo vam žal.
 hribovc
#58693
Volčji potok odlično, idila kot v Lahtiju ali Falunu
Uporabniški avatar
 Kunec
#58703
Staša napisal/-a:ALO!
SAJ NISVA ČIST PREPRIČANI, ČE TO GRE, AMPAK Z NTO GREVA DANES OB OSMIH TEKAT PO NAŠIH PROGAH Z LUČKAMI. VABLJENI ZRAVEN. Kunec, Erika...?
OB OSMIH PRI GRADU (kjer se je začel poletni tek), še prej lahko na ogrevanju na loki 13!
Se vidimo!!!


PS: Lojze, :oops:


Se dobimo, vsaj jaz pridem. Sicer ste pa kar pogumne :D, bom pa za pobiralca če bo sila :D .
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA