vse o teku na smučeh - tehnika, treningi, proge, oprema, ...

Moderator: pryks666

 ales.berce
#170991
Tekma sier super organizirana, proga super, čeprav zaradi klancev zahtevna.
Sem pa razočaran nad uvrstitvijo, kateri je botroval slab štart, ki me je nekdo porinil v ograjo, preden sem se skobacal ven, sem zadnji štartal, nato pa obtičal v koloni ljudi v klanc !!! Beda...
Štart bi moral biti v nasprotno smer, kjer je proga široka in ne tako strma in bi se lahko lepše razvrstili.
Tako pa ko sem prehitel 100 ljudi sem ugotovil da je en (sier legenda) zelo star ata s številko 15x štopal v klanc za sabo vseh 100 ljudi. Ampak do takrat sem že izgubil kakšne 6 minut...... :cry:
 pryks666
#171023
ales.berce napisal/-a:Tekma sier super organizirana, proga super, čeprav zaradi klancev zahtevna.
Sem pa razočaran nad uvrstitvijo, kateri je botroval slab štart, ki me je nekdo porinil v ograjo, preden sem se skobacal ven, sem zadnji štartal, nato pa obtičal v koloni ljudi v klanc !!! Beda...
Štart bi moral biti v nasprotno smer, kjer je proga široka in ne tako strma in bi se lahko lepše razvrstili.
Tako pa ko sem prehitel 100 ljudi sem ugotovil da je en (sier legenda) zelo star ata s številko 15x štopal v klanc za sabo vseh 100 ljudi. Ampak do takrat sem že izgubil kakšne 6 minut...... :cry:


hvala enako :)
 ika
#171073
S to zadevo je tko, kot vzameš. Glede na to, da sem pa že bolj v letih, štartam vedno bolj zadaj in sem prišla spočita na vrh klanca. Sicer so mi šli zastoji malo na živce, a sem potem fajn ogreta uživala ves preostanek tekme. Dobr je blo.
Uporabniški avatar
 dexi27
#171081
pa smo spet pr štartih na teh tekmah jaz mam vedno probleme z samim štartom tu pa je bla sploh katastrofa to se je vidlo predvsem po tem da sem bil drugi krog skor za 4 minute hitrejši. Najbolj pa je težava v tem da se vsi zgužvajo na štartu v prvi klanc pa po vseh štirih. Pa kolkrat sem to že rekel ampak tko pač je.
 avion
#171454
Pozdravljeni,
Včeraj sem tekel na Vojskem in morm rečt, da je bilo res super! Prvič sem tekel na Vojskem in se mi zdijo proge super. Snega je še full veliko. In res vseem full priporočam, tudi tistim, ki ste malo bolj oddaljeni, da se zapeljete do Vojskega ter spoznate tudi ta prelep konec Slovenije. Če se boste odpravljali v teh dneh svetujem, da greste čimbolj zgodaj, saj zna bit popoldan zaradi visokih temperatur južn sneg.

lp,

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA