vse o teku na smučeh - tehnika, treningi, proge, oprema, ...

Moderator: pryks666

Uporabniški avatar
 bigk
#85133
Danes zjutraj ob 7.30 sem bi na Pokljuki. Temperatura 0C in pihal mrzel veter (sem se skoraj premislil). Proge so bile pred kratkim potegnjene, vendar so po tem že nekateri tekli v toplejših temperaturah, zato so na progi manjš vdrtine od smuči in palic. Ob tej jutranji uri je bil sneg pomrznjen, vreme pa super.
 pryks666
#85663
...ce ste pogledali malo napoved za naslednji teden...upam da bodo konec tedna uredili proge v moji bližini(KOPE,ROGLA,...)


ajd
Uporabniški avatar
 Z*
#85672
Na domači strani Rogle objavljajo, da sta progi 3 in 5 km urejeni. A ne drži? :roll:
 mina
#85680
narejene so, urejene je pa druga zgodba...
da je proga top, mora biti obnovljena vsak dan!
 pryks666
#85965
Zdaj pa bodo proge lepo speljane!!! :)

... upam na lep vikend ... :)
 zigi
#86146
Pride kdo ta vikend kaj na areh, danes sem bil gor in je 7km krog bol tako tako urejen, ampak se splača it po bejbiki in desno dol do belvie-ja tam pa je super urejeno tudi špura za klasiko.
Se vidimo!
 HanaMB
#86150
Kaj pa na tekaški progi (tej na Arehu) je mogoče špura zdaj potegnjena?
 mina
#86184
Saj človek ne more verjet! :shock: Vzela danes dopust, šibam v Rateče. Proge pa ni, proge pa ne. Mislim, sploh nič ni. :evil: Pa zimska pravljica. ob vožnji nazaj opazimo, da je nekaj v Karnjski, parkiramo, amapak je samo mali krog + 100 m v smeri Podkorena, ki se slepo konča. pa tudi po tistem krogcu se ni dalo teči klasike, ker je bila špura pogreznjena in so te čevlji ustavljali ob robovih.
Uporabniški avatar
 dexi27
#86187
Za vse željne teka na smučeh, na Rogli je snega kot še ne to sezono, proge pa urejene na 3 in 5 km za vikend pa bo najbrž tu 10 km. :D
Uporabniški avatar
 Matokc
#86237
Danes sem bil na Rudnem polju (Pokljuka) ,kjer so potegnjeni vsi krogi vključno z 10 km(zaradi velike količine novega snega še malo mehko)! Glede Rateč je pa zmeraj v času Planice vse usmerjeno v parkirišča in ostalo..

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA