vse o teku na smučeh - tehnika, treningi, proge, oprema, ...

Moderator: pryks666

 lona
#58273
Živjo!
A kdo ve iz prve roke, kako so urejene proge v Lj? Vem, da v Kosezah so že. A so tudi že v Zadvoru? :)
Hvala za vse info! Pa veliko užitkov na snegu! 8)
Uporabniški avatar
 Matokc
#58274
Zjutraj sem bil v Preski pri Medvodah, kjer so proge glede na količino novega snega dobro utrjene (razen v gozdu kjer so bile se zaprte)!

lp Matokc
Uporabniški avatar
 gregorb
#58286
Med BS3 in Žalami, je super proga, kalsika in skate. Podlaga za skate je le nekoliko premehka, upam, da se nas bo ratrrak usmilil in se še enkrat zapeljal, da bi še malce utrdil zadevo!
 Joe
#58289
Včeraj sem tekel v Ihanu. Proga je pripravljena za skate in klasiko. Za skate je premehka za klasiko je pa v redu, edino pri odrivu s palicami se preveč vdira.

Uživajte.
 vojč
#58371
V soboto sem se peljal čez Mislinjo in sem videl urejene proge, pa me zanima, če kdo ve kakšno je stanje po dežju?
 Nataša
#58384
Midva sva bla pa v Bohinjski Bistrici in v Logatcu. V Bohinju so proge super urejene, za skate in klasiko, od Boh. Bistrice do Ribčevga Laza. V Logatcu sva šla pa po eni ne preveč urejeni progi (baje obstaja tudi boljša), kjer ni blo smučin za klasiko, kar je zame kot totalno začetnico precej zapletena zadeva in sem v glavnem uspešno racala.
 vojč
#58422
Danes sem šel probat v Mislinjo. Proga je zelo mehka, zato se mi je pošteno ugrezalo.Upam, da bodo temperature malo nižje, ker je snega še kar nekaj.
 laufar
#58425
Bled: Dobe, Dindol; Zg. Gorje: gorjanski dom, Hotune
Proge potegnjene danes zvečer, fino ga je stisnilo, leti kot sneta skira!

Pozor, ceste poledenele!
 irony
#58433
Kako pa zgleda v Gorjah, koliko je dolg krog?
 petra73
#58464
Prosim za informacijo, kje okoli Ljublane so urejene tudi nočne proge?
hvala
 Joe
#58481
Na Polževem nad Višnjo Goro je urejena tekaška proga v dolžini 2,1 km in na letališču v Šentvidu pri Stični v dolžini 2,4 km.

Gremo Dolenjci.
Uporabniški avatar
 MihaPR
#58491
Super, kje na Polževem pa, kje v bližini hotela?
 hribovc
#58522
Preska (Medvode) ob 10:00, krog okoli 7 minut, za drsalno tehniko dokaj v redu, a le ko se malce ojuži in razbije led, manjši klanček in na spustu odličen za učenje smučanja

Arboretum Volčji potok krog okoli 2 kilometra za drsalno tehniko, na videz izgleda kar v redu, razgiban teren
 keskopesko
#58523
Pred novim letom je bil Volčji potok super, sedaj pa je praktično uničen.
Škoda!
Bila je odjuga, dež in obilje pešcev po tem mehkem terenu, praktično neuporabno.
Dalo pa bi se povleči sanjske proge, saj je okolica idilična in razgibana.
Kot da ne vejo, kaj imajo :(

Okrog novega leta je bila tudi Jeprca super, a je sedaj ok?

držte se
 hribovc
#58524
keskopesko napisal/-a:Pred novim letom je bil Volčji potok super, sedaj pa je praktično uničen.
Škoda!
Bila je odjuga, dež in obilje pešcev po tem mehkem terenu, praktično neuporabno.
Dalo pa bi se povleči sanjske proge, saj je okolica idilična in razgibana.
Kot da ne vejo, kaj imajo :(

Okrog novega leta je bila tudi Jeprca super, a je sedaj ok?

držte se


Ne verjamem, da je Volčji potok zanič, sem šel pogledat, sicer brez smuči, a občutek imam da pešci niso veliko uničili. Res pa je, da prav veliko tekačev v Volčjem potoku ni teklo, mogoče eden ali dva, saj sledi praktično ni
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA