Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

Uporabniški avatar
 Z*
#129785
Jožko napisal/-a:Pozdravljena!
Ja lučka je in jo bom kar šparal, jo dobiš na GM4O, verjetno pa si morala nabaviti novo, ker je že toliko časa pri meni na skladišču.
Pa lep pozdrav na Štajersko.

Hvala ti, Jožko, imaš prav, res imam novo, brez lučke pač ne gre, a bo tudi stara še kako prav prišla. Zelo veselim se GM4o, krasna proga v prelepem ambientu. Se vidimo ... :juhuhu:
 Jožko
#129948
Pozdravljeni!
Kakor sem obljubil podatki s proge na današnji dan. Snega za Črno prstjo je še kar nekaj in tudi predira se. Sicer je narejena gaz in so vidne sledi še vseeno ne priporočam te varjante. To sem izvedel iz prve roke, sam pa sem bil danes naprogi od Kalarskega brda do Hudajužne. Proga je super kot bi tekel po perziski preprogi. Res enkratno.
No mi bomo v nedeljo izbrali južno varjanto, se pravi Petrovo brdo - Kovce - vrh Bače - Bača - Kacenpoh - Povdn - Kalarsko brdo tu pa se proga spet priključi na klasično maratonsko pot.
Tura je vseeno, kar dost dolga čeprav se z klasično ne more primerjati. Vseeno pa si človek ustvari sliko o krogu, ki ga čaka.
Mi se bomo imeli lepo, ne bomo preveč hiteli seveda moramo pa priti v limitu 8 ur, da se vpišemo v knjigo članstva GM4O.
Vabljeni vsi, ki bi se nam radi pridružili.
 Jožko
#130198
Pozdravljeni!
Brez skrbi Vencelj tako, kot smo rekli tako bo.
Ker pa bom dva dni odsoten naj napišem še to za vse, ki se boste udeležili ogleda proge. Vreme je napovedano lepo, popoldan možna kakšna ploha. To pa mislim, da nas ne bo več motilo, ker bomo že pod streho pri Rudiju.
Se vidimo v nedeljo ob 8,00 na Petrovem brdu. Lep dan iz deževne BG. :D
 Jožko
#130421
POzdravljeni!
Vreme se dela in vzdušje tudi, še superge spucamo pa veselo proti startu.
Več o našem današnjem druženju pa zvečer. :D
 Jožko
#130496
Pozdravljeni
Ja kaj naj rečem? Super je bilo kaj pa drugega. Seveda nisem pričakoval take udeležbe, to še najmanj.
21 se nas je zbralo :D zjutraj pri Rudiju, vsi našpičeni za ogledno turo. samo Joco nas je malo kasneje dohitel s tako brzino, da se do vrha Bače komaj ustavil(se hecam). No na vrhu Bače se je naša skupina razdelila Janez, Vencelj in Joco so jo ubrali po klasični varjanti, mi pa po južni obvoznici proti vasi Bača skozi Kacenpoh na Kalarsko brdo. Lepo nam je šlo moram priznat. Na Kal. brdu smo malo počili in veselo naprej proti znanim krajem. V Oblokah nas je dohitela trojka, ki je šla čez hrib od tam naprej pa smo šli lepo skupaj do Hudajužne. Tam pa se je od nas poslovila Janka, Natalija pa že malo prej. Vsi ostali pa veselo naprej skupaj do okrepčevalnice ROVT od tu naprej pa v dveh skupinah na Porezen. Koča odprta in on počitek z osvežilnim napitkom dobrodošel. V dobrih 40 minutah smo bili na Petrovem brdu na cilju 10 min. pred iztekom 8mih ur. :D
Super dan vsi smo bili zadovoljni z opravljeno turo. Družba enkratna polna pozitivne energije, vreme super, kaj bi hoteli še boljšega.
Hvala vsem skupaj za družbo, hvala Rudiju, ki nam je pripeljal okrepčilo na vrh Bače, pa smo se na žalost zgrešili.
Res super dan v družbi prijetnih ljudi. :D
Uporabniški avatar
 Darja
#130506
Dan je bil res super, prav tako družba, rešpekt pred GM4O pa ostaja. Durnik nam je radodarno postregel z uro resnice, če pa potegnem črto, je bilo lažje, kot sem pričakovala. Res pa je, da smo šli po krajši varianti - no, potem pa bodi pameten.
Ja, ja, luštno je bilo! :D Pa hvala vsem za družbo in Jocotu za rundo na Poreznu (mi z gorenjskega konca tega nismo ravno navajeni :shock:) .
Uporabniški avatar
 vencelj
#130518
Tudi mene je zjutraj prijetno presenetilo, ko sem videl, kakšna družba se je zbrala na Petrovem brdu.
Kot je že Jožko napisal, smo se Janezu, Joco in jaz na Baškem sedlu ločili od skupine in šli na ogled klasične proge. Za Črno prstjo je pa res še veliko snega, vendar ga sedaj že kar hitro pobira, do tekme je pa še slab mesec.
Lep, koristno preživet dan v prijetni družbi.
lp, vencelj
Uporabniški avatar
 Pingo
#130666
Takole so se pa imeli na temu ogledu

SLIKCE
Uporabniški avatar
 jpotoc
#130760
Popravek 28.05.2008. Google Earth - http://www.racunalnistvo-potocnik.si/rab/m4o/maraton_4_obcin.kmz (datoteko shrani in spremeni končnico zip na kmz) Google Earth dobite: http://earth.google.com/ Pri novi verziji Google Earth 3D nakolon uravnate z Tipko Shift + kolešček na miški

Če imate težave sporočite: janez@agp-pro.si


Traso posredoval Janez Udovič na ogledu 25.05.2008 narejeno z Garmin Forerunner 305


Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
Nazadnje spremenil jpotoc, dne 28 Maj 2008, 09:35, skupaj popravljeno 2 krat.
 NeMiran
#130827
Pri tem reliefu pa človek ostane brez besed. :o :shock: :o :shock:
Uporabniški avatar
 NANIKA
#130957
Ja, ma je zato pa ful lepo. :wink:
 Jožko
#131005
Pozdravljeni!
Ja Janez sem vidu, da imaš novo uro, res si tole super naredu. Se ti zahvaljujem. Tu se res vidi vse hribčke in dolince, kar nekaj jih je preden prideš do cilja.
Bilo je res super. Hvala
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA