Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

Uporabniški avatar
 Pingo
#133374
Na gostilno in trgovino v Hudijužni se ni za zanašat...seveda če je to ista,tam kot je okrepčevalnica z juho med tekmo .1x je bila odprta,tko da smo si sami postregli s pijačo ker so ravno zapiral,drugič pa je bila zaprta...tako daa...je pa dost vode vmes pa še kej jo bo padlo dol :wink: Želim vam lepše vreme kot smo ga mi imeli v tistih koncih prejšnji vikend,pa hitre noge seveda :lol:
Uporabniški avatar
 BO-JAN
#133380
Hvala za informacije kako je s hrano in pijačo, vendar kot vse kaže se bom moral seznaniti s progo kar 21.6. :( .
Žal :lol: je tako da do največ sprememb plana pride tiste dni ko nisem v službi, takrat ko moram delat v nedeljo do sprememb ne prihaja - :shock:
cvalenti danes do 22 ure nameravam dokončno sporočiti moje namene za nedeljo

LP Bojan
Uporabniški avatar
 BO-JAN
#133512
:--( :--( :--( ja takle mamo, žal ne bo šlo ....

Prijeten ogled proge, glede na temperature in padavine se lahko nadejate tudi nekaj malega snega

Glede prevoza iz Kamnika na štart 21.6. se pa lahko slišimo tudi drugi teden, če bo seveda interes da ne bo vsak s svojim avtom hodil :?: :idea:

LP Bojan
Uporabniški avatar
 vencelj
#133529
Vreme kaže zaenkrat čist OK, sem za ogled že večkrat videnega, je pa res že nekaj tednov od zadnjega obhoda...največja sprememba je verjetno "minimalizacija" snega...
Saj nisem resen...pohod po trasi GM4o je vedno znova doživetje, ki ga ne kaže zamuditi...in tudi, če bo tokrat karkoli "zastriglo", bo napako treba kaj hitro popraviti :D
lp, vencelj
Uporabniški avatar
 cvalenti
#133574
No stvar je taka,jaz pridem od 7 zjutraj po Cvetota in odrineva iz Križa nekje 7.15,če kdo še vedno želi iti zdraven je en prostor še vedno prost,drugače pa za vse,ki si še želijo na ogled proge,da se dobimo na štartu in skupaj odrinemo.Koliko pa imam iz Kamnika do Petrovega brda pa pojma nimam :oops: ,no bo Vencelj povedal,kdaj bomo približno dol in ob tej uri lahko odrinemo eno skupno turco. :wink:
 Jožko
#133589
Ko grem sam na vašo stran, se pravi proti Kamniku grem skozi Železnike, Škofjo Loko, Reteče in po Tuhinjski dolini v Kamnik. Rabim približno 1,30 min. seveda ni prav po predpisih. Več kot 1,45min. pa mislim, da prideš čist komot. Obeta se vam lep dan, seveda bo lahko malo bolj hladen zato kapa in rovice ne bodo odveč. Mogoče pa se še kje srečamo, če ne pa srečno :D
Uporabniški avatar
 cvalenti
#133594
Jožko napisal/-a: če ne pa srečno :D

Hvala lepa in res upam,da se srečamo. :wink:
 Jožko
#133612
V Podbrdu ne dežuje, vreme se popravlja, še več zunaj se jasni, kot je napovedano zgleda res tudi bo.
Po vseh teh padavinah drugače, kot mokro in luža skoraj ne more biti. Upamo pa na boljši konec tedna, da se vse skupaj malo posuši in ogreje, da nas ne bo preveč zeblo. Če ne bo treba ta dolge gate! :D
Vsem, ki se podajate še na zadnji ogled proge srečno in kar korajžno, saj samo to velja :!:
Ko pa pridete nazaj do Rudija pa enga kozlička pa bo :toast:
 Jožko
#133692
Bravo fanta!
Ko sem dopoldan označeval progo s Petrovega brda do Kala in še malo naprej, najprej v družbi treh planincev iz Vrhnike, ki se niso mogli načuditi početju gorskih tekačev, kar pa se nam ne zdi čisto nič čudnega ane? Potem so me elegantno prehiteli Tminski migavci, ki so bili na ogledu proge. Seveda pa se mi je zdelo prav čudno, ker ni bilo Vencla in družbe. Imel sem točno izračunano kje me bodo prehiteli seveda po uri odhoda, ki so ga napisali.
No zdej pa preberem, da si je Vencel prvošču prost dan Cveto in Cvalenti pa sta uspešno opravila s progo, čestitke še enkrat. :D
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 11

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA