Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

#288593
Pozdravljeni!
Ekstremisti nadaljujejo, pravkar bosta pričela z tretjim krogom v igri sta namreč ostala samo še dva. Za ostala dva pa se je tokrat avantura končala, bilo je preveč. Pa nič hudega Durnik čaka vse hrabre in ne odstopa od svoje strmine hehe. Dvojici, ki napreduje srečno naprej, ostalima dvema pa ravno tako srečno in dober počitek. Ko pa bosta spet začutila željo za spopad z Durnikom pa le pridita zopet v prelepo Baško Grapo :D
#288603
Hoj, bila je še peta-moja malenkost,ki jim je obljubila družbo za nočni krog.
Sem prišla osebno vabit za spremstvo v naslednjem letu :wink: .
Bilo je krasno,brez muke pa zopet ne.Zdaj grem malo nino-nano,dvema, ki nadaljujeta, želim čimveč tistega,kar najbolj rabita!
Lp
#288604
podbrdo napisal/-a:Pozdravljeni!
Ekstremisti nadaljujejo, pravkar bosta pričela z tretjim krogom v igri sta namreč ostala samo še dva. Za ostala dva pa se je tokrat avantura končala, bilo je preveč. Pa nič hudega Durnik čaka vse hrabre in ne odstopa od svoje strmine hehe. Dvojici, ki napreduje srečno naprej, ostalima dvema pa ravno tako srečno in dober počitek. Ko pa bosta spet začutila željo za spopad z Durnikom pa le pridita zopet v prelepo Baško Grapo :D



SEVEDA!!! Zagotovo pridem in se zopet spopadem, danes se pač telesno ni izšlo - krivcev za ne dokončanje ne bomo iskali....ta krog mi je danes ponoči nekaj ostal dolžan in to pridem iskat. KMALU!

Jernej in Martin se trenutno nahajata v Huda Južni, imata pa še približno 5 ur za dokončanje...nedvomno jima bo uspelo!!!!

DAJMOOOOOO :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
#288624
JERNEJ IN MARTIN, STA ZAKLJUČILA V 22:45, s 3x GM4O....

naši mladostni ekipi, ki se je upala spopasti z izzivom velja podati poklon...
(4-je pričeli)...2-ema, še posebna čast...fanta sta zaključila!!!
IN ZMAGALA! ---> bravo, mi pridemo drugo leto ;)

Vencelj in Hoja - to je bil dodatek in vodstvo ob zmagoslavju fantov, tisti korak, ki pokaže, skupaj zmoremo več!!! Brez vaju bi bilo težje...

Sam pa se spopadem zopet ;)

Vem pa da se bo našel novi/stari norček za spopad...

Ne bomo se predali, dokler ne zmagamo...potem, pa bomo pomagali drugim!!!

NGU
#288697
5r002 napisal/-a:Bravo vsem ki ste se ta vikend podili po tistih koncih!

Čestitke novima članoma kluba!! :cast: :clap:



Tudi moje čestitke še prek foruma :!: :!: :clap: :clap:

5r002 napisal/-a:Upam da bo kdo napisal kakšno poročilo... :D


Pravkar prišel z Danj (brez interneta), moje poročilo (in nekaj fotk) sledi, ostali pa bodo tudi verjetno še kaj napisali...

LP, vencelj
#288722
najprej hvala Venclju in Heleni za podporo ter vsem za čestitke. Se čutim kar malce dolžan vsaj nekaj stavkov zapisat :)
Moje doživljanje kroženja je nekako takšno... Od Jerneja sem izvedel, da namerava it naredit kakšen krog na gm4o. To se mi je zdela super možnost, da si malce prepucam kanale po enoinpol mesečni tekaški pavzi, saj bi imel možnost zaključiti praktično kadarkoli, pa tudi en sam krog bi bil že uspeh, da sem se zopet zbrcal mal na zrak. Sicer sem bil že od začetka septembra tut pomalem bolehen, vendar sem kljub bolečemu grlu v cetrtek sklenil, da bom šel na 3 kroge, če bojo le noge to dovolile.
Štartali smo torej ob 5pm, na prvem krogu sem se pri Venclju pozanimal o stvareh, ki so se mi zdele ključne, da bo stvar šla skozi. Krog sem sicer opravil že enkrat lani, vendar so mi informacije od Venclja prišle zelo prav. Prvi krog je padel dokaj hitro (ne časovno, ampak v glavi), bruto 7h z zelo razkošno malico na PB. Noge so se lih dobro ogrele in z dobrimi občutki smo ob spremstvu Helene šli v drugi krog. Le-ta je bil malce počasnejši, tako kot sem pričakoval, 7.5h bruto. V tretji krog je šlo še vedno zelo lahko, morala je bila visoka. Na spustih mi je počasi začelo konkretno zategovati stegna, zato je tempo malce padel. To me ni pretirano skrbelo, saj sva imela z Jernejem veliko rezerve (9.5h za zadnji krog), pa tudi glava je bila naštelana tako kot mora bit. Še zadnja spodbuda pred prvim korakom v Durnik, ki je bil v tretje res božanski :) Zadnji krog je vzel 8.25h, tako da sva brez kaksnih hujsih travm prispela do konca. V cilju zaslužen pir, mineštra in počasna vrnitev v realno življenje :)
Moram priznati, da sem bil Jernejeve družbe zelo vesel, saj sva se super ujela. Obenem pa se ti ob sotrpinu, ki je nonstop zraven tebe, ne porajajo misli a la ''kaj mi je tega sploh treba'' :)
Najbolj sem vesel tega, da je slo vse skupaj brez večje krize, razen zadnjega spusta s Porezna sem celo pot dejansko užival. Lepo se je spet gibati :)
#288724
vencelj napisal/-a:
5r002 napisal/-a:Bravo vsem ki ste se ta vikend podili po tistih koncih!

Čestitke novima članoma kluba!! :cast: :clap:



Tudi moje čestitke še prek foruma :!: :!: :clap: :clap:

5r002 napisal/-a:Upam da bo kdo napisal kakšno poročilo... :D


Pravkar prišel z Danj (brez interneta), moje poročilo (in nekaj fotk) sledi, ostali pa bodo tudi verjetno še kaj napisali...

LP, vencelj


Poročilo-ne bo izgledalo profesionalno, se bo treba še naučit pisat te zadevščine =)

Obema sem čestital, ko se vidimo tudi osebno.
Poseben poklon vsem tistim, ki so Extrem že opravili, kapo dol. Spoštovanja vreden izziv, za katerega je potrebno garati =) :laola

Kot sem načrtoval sam, ga na žalost nisem opravil-brez razočaranja. Telo je eno, tokrat se ni izšlo po načrtih, trasa ostaja tam in čaka name.

Vencelj je dejal - da se večkrat sprašuje, kakšen je smisel 3-eh krogov? Pravi da je njemu eden dovolj. Mož je še vedno pri pravi, pa vendar mislim da ga bomo toliko časa "kurili" da bo napadel 3 :--

hoja-Helena je tudi dejala, da se drugo leto spopade z 2-ema (za ženske) in prosila za spremljavo...seveda bomo tam, drugače ne gre :D

Z Janezom pa sva že danes staknila glavi in z nasmehom začela premlevati, kako in kaj naprej, kdaj...ne bomo mirno spali do naslednjič...pač, Gorenjska trma je napredovala proti Dolenjski in trkala na vrata, mi pa smo imeli ravno takrat odprta... :lol:

hoja-Helena je tudi dejala, da se drugo leto spopade z 2-ema (za ženske) in prosila za spremljavo...seveda bomo tam, drugače ne gre :D

Zahvala, vsem tistim, ki so sodelovali zraven na podvigu
-Vencelj, hoja, Jerneje in njegov support, Martin (od slednjih dveh pričakujemo poročila)
-in tudi neposrednim: Jožko D., Avi, Miro R....pa še kakšen ki nam je namenil dobro besedo, naj mi odpusti da sem ga izpustil =)

Torej, vidimo se v naslednji vojni. =)
  • 1
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 52

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA