Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

#56264
Jožko napisal/-a:Hojla!
Še kratko obvestilo,o nočnem pohodu-teku po odseku gorskega maratona 4.občin.
Pohod-tek bi opravili ne kod je napisano v prvem prispevku ampak to soboto12.11.2005 se pravi ta konec tedna.
Štart bo ob 20,00(dvajsetih)na Petrovem Brdu pred planinskim domom.Za pot bomo potrebovali od 3 do 4 ure.V Hudajužni bomo nekje od 23 do 24 ure.Tam nas bo čakala večerja in vse kar sodi zraven.Po končani analizi pa vsak na svoj konec.Če pa bi kdo hotel prespati lahko prespi pri Renati v Hudajužni.Organizirali bomo tudi prevoz nazaj na Petrovo Brdo.
Napoved vremena je OK.
Če se bo kdo odločil za to preizkušnjo naj me pokliče ali naj napiše na forum.
Lepo se imejte in lep pozdrav iz Baške grape Jožko


Jožko, sem odprl kar novo temo za morebitne prijave.

Z veseljem se pridruživa :lol: :lol:

1. Simona
2. Marjan

Verjamem, da se bomo imeli fino.

Uživaj še naprej,
Marjan&Simona
 Jožko
#56319
Hojla!
Bravo Marjan bravo Simona;veseli smo vaše družbe!Vsi skupaj bomo poskrbeli,da se bomo imeli res FAJN.
Seadaj nas je že 5.
Lepo se imejte pa lepe pozdrave iz Baške grape,ki je odeta v prekrasne jesenske barve. Jožko
 Jožko
#56422
Hojla!
Pretiranega navdušenja za nočni tek vidim ni,(pa mi je tud žena rekla ali ne laufaš že dost po dnev,da moraš še ponoč začet in v to spravljat še druge)bomo pa tek izvedli ravno tako čeprav nas bo bolj malo.Vsem,pa ki se boste tega pohoda-teka udeležili pa nekaj napotkov:
[color=red]Treba se bo oblečt malo bolj kod samo za tek
Obvezno je potrebna tudi lučka
Obuli bomo tenis copate,kapa, rokavice
Pijačo za po poti priskrbi vsak udeleženec sam
Obleko za preoblečt pa bomo peljali do Hudajužne,da se bomo ob prihodu lahko preoblekli.
Za vse bomo pripravili dobro pašto;čaj in še kaj[/color]
Veselim se že te malo nore ture z prijatelji,ki imajo radi naravo ob vsakem letnem času in seveda ob vsaki uri.
Lepo se imejte pa lep pozdrav iz prelepe jesenske Baške grape Jožko
 Jožko
#56442
Hojla!
No pa smo opravili tudi nočno varjanto gorskga maratona 4.občin in to pri polni luni.Seveda ne v celoti ampak samo do Hudajužne.
Povem vam dragi forumovci,to je bila dogodivščina prav posebne vrste za DUŠO!
Majhna,ravno prava skupina je delovala 100% vzklajeno.Ženskemu delu smo pustili diktiranje tempa in dobro so ga diktirale vam povem,da še dobro,da je bila res tako lepa noč,da so smo lahko malo tudi vživali.Luna nam je tako lepo svetila,da smo doživeli čarobno pravljično noč,in skupno smo ugotovili,da se ponoči ob polni luni veliko lažje hodi.
Po končanem pohodu pa smo pri Renati v Hudajužni,po dobri Pašti naredili še analizo.Skupna ugotovitev je,da smo z našim pohodom res zadeli "žebljico na glavico".
Toliko za enkrat,vsem želim prijetno predvsem pa lepo jutro,da boste lahko kam tekli in užili kaj lepega.Če pa sonca neboste imeli pridite k nam pa če ne drugače pa ponoči imamo tudi luno.
Za vse Forumce smo opravili ta pohod Jožko,Nežka,Simona in Marjan!
Lepo se imejte uživajte,kjer koli že boste pa lep pozdrav iz Baške grape vam želi Jožko
 marjan
#56445
Bilo je res poživljajoče za dušo. Pet urna hoja, peturno nočno potepanje po teh hribih te napolni predvsem od znotraj. :) :)

To mora človek doživeti, z besedami se ne da vse pričarati. :shock:

Hvala Jožkotu za vodenje, hvala Nežki za dobro družbo.

Lep pozdrav,
Marjan & Simona
 Jožko
#56454
Hojla!
Imamo še eno članico naše nočne ekipe! Pričakujemo kakšen komentar tudi z njene strani.
Nič se bat z besedo na dan!
Lep pozdrav pa dobro se imejmo vsi skupaj Jožko
 Nežka
#56484
Pozdravljeni!

Ja, Jože, lepo ste me "stisnu v kot". Zdaj pa mi res ne preostane
nič drugega kot da nekaj napišem.

Bil je res prekrasen večer, čudoviti razgledi v siju lune,
prijetna družba in na koncu še odlična večerja.
Človek pride s takega izleta tako poln energije, da še spanja ne potrebuje.

Hvala Jožetu, Simoni in Marjanu za nepozaben večer,
pa da bi ga še kdaj ponovili.

Lep pozdrav,
Nežka
 klavdija
#56488
Ojla,
Bravo! Maloštevilna, ampak dobra ekipa. Kaj naj rečem, kar kadi se mi iz ušes od "foušarije", ker nisem mogla biti zraven. Bo treba verjetno službo zamenjat...
Jože, ti je uspelo! Veš, Nežka ni kot jaz. Kaj bi pisala, če jo že mi prehitimo z našimi spisi. Poleg tega prišpara malo energije, jaz jo namreč porabim že pri pisanju in nato mi jo zmanjka, ko je najbolj potrebno :lol: :lol: . Kaj morem, če me pa prsti srbijo, ko vas prebiram...
Lep zimski dan,
 Jožko
#56920
Hojla!
Lep zimski pozdrav vsem prijateljem in bralcem foruma.Predvsem pa tistim,ki težko čakajo na zimsko ponovitev maratona.In to z smučmi po celi progi v enem dnevu!Mislim,da bo to doživetje prav posebne vrste.Prav danes sem bil pri Renati v Hudajužni in sem že naročil pašto in vse,kar sodi zraven.(se hecam)Bo pa vse to tudi res kadar bodo razmere zato primerne,povem vam,da nas je že sedaj vsaj pet ki se na to pripravljamo.Poznam pa tudi eno,ki nam bo Porezen prinesla pivo,imena pa nebom še izdal,se bo pa sama prepoznala.
No naj bo kakor hoče pričakujemo zimo in vse kar sodi med zimske radosti!
Lepo se imejte pa lep pozdrav in Baške grape pobeljene z belim snegom Jožko
Uporabniški avatar
 Dušan
#56935
Hojla!

Par snežink, pa že delaš "paniko" Jožko! Ja, je treba zgodaj začet! Upajmo, da bo letos dovolj snega za zimsko varianto Maratona štirih občin! Bo treba izkoristit najhladnejše dneve, tam dol proti Hudajužni običajno sneg kar hitro pobere!

Kje bo pa štart!? Si za "originalno" traso, ali bi bilo dobro start in cilj prestaviti v Hudajužno?! Glede na to, da bo tam čakala Renata s pašto ... bo s polnimi želodci težko nadaljevati pot tja čez Durnik ...

A si mene štel med tiste pet kandidatov? Sem resen, že treniram! Danes zjutraj sem si privoščil prvi "snežni" tek letos! Lepo!!! Je gor čez Rožnik pihala skoraj tista naša domača burja ...

Pozdrav tja v Grapo!

Dušan
 Jožko
#56951
Hojla!
Sem vedu,da te bom mal zdražu z zimsko ponovitvijo!Takih se majnka Duško pri nas v Grapi,da bi v večih vriskali po naših prelepih hribih in to lepoto prenašali na vse konce naše male Deželice.
Seveda sem štel tudi tebe v našo ekipo petih.Nisi pa nič radoveden katera nam bo prinesla pivo na Porezn in to z novimi turno smučmi!
Tudi sama je še precej previdna in se raje ne oglasi!
Predlagana varjanta z začetkom in koncem v Hudajužni pa je pametna in jo bomo ,kar potrdili.Z polnim želodcem gristi v strmino Durnka res ne bi bilo prav fajn.Pa tudi bolj sproščeno bomo končali pri Renati.
Pridno treniraj samo na preveč,da neboš predobr pa lep pozdrav vsem potencjalnim kandidatom za našo zimsko ponovitev Maratona.
Seveda pa lep dan želim vsem prjatlom in bralcem Foruma. Jožko
Uporabniški avatar
 žine
#56954
hoj,
no zdaj pa res ne vem ali sem morda šesti kandidat, ali sem že štet med peterico :D glede na to, da sem Jožkota že v Palmanovi malo baral o zimski ponovitvi...Mene pomanjkanje snega prav nič ne skrbi, tistih par metrov bomo pa smučke že prenesli a ne?
Vetroven ljubljanski pozdrav v Grapo!
lpŽ
 Jožko
#56982
Hojla!
Ja Žine res sva govorila,pa je vseeno prav,da si se javil,ker nisi bil štet v napisane.Bomo pa zedevo opravili pa naj bo kakor hoče.Tudi "razmere "bomo prilagodili tako da bo nam prav.Če pa bo potrebno smučke par metrov nositi pa res ni nič hudega.(smo jih že velikokrat)
Pri nas je prava zimska pravljica,sneg naletava in ga je že v dolini par cm. upam,da ga bo še nekaj padlo za dobro podlago.
No toliko za enkrat ,lepo se imejte pa lep pozdrav iz pravljično bele Grape. Jožko
 Nežka
#56992
Pozdravljeni!

Vedno bolj ko to berem :shock: , vedno bolj sem mi dozdeva :idea: , da sem JAZ tista, ki bo prinesla pivo na Porezn. Do zdaj sem mislila, da je Mateja tista, ki je za to zadolžena, ampak zgleda, da je v zimskih razmerah to moja naloga. Jože skrbi za to, da ne bi moja nova turna oprema doma ležala. Mateja, kar oddahni si, ker ti ne bo treba še v snegu gor hodit, za junija pa kar bodi pripravljena!!!

Ja, vi pa sporočite kdaj in se bom potrudila, da vas bo pivo čakalo!

Lep zimski pozdrav,
Nežka
Uporabniški avatar
 Dušan
#57001
Ohoj!

Jožko, nisem si mislil, da boš organiziral tudi okrepčevalnice! Kakšen komfort! Kar poleteli bomo tja gor na Porezen, če bomo vedl, da nas tam čaka pivo! Pa ne zaradi piva, "kelnarca" bo tisti pravi razlog!!!

Samo en problem vidim! Če bo prav hud mraz, bo treba pivo pretočit v termosko, al pa vseskupaj nosit blizu kakšnega primernega vira toplote! V ruzaku bo pir zmrznu ...!!!

Si pa predstavljam, kako nor zna biti spust tja proti Petrovemu brdu potem, ko te pir napoji in prijetna družba ogreje! Drevesa se bodo umikala, obljubljam!!! Če bomo dobro spustil, se ustavimo šele tam nekje na Kovcah!!! Nežka, predlagam, da se (ne vem sicer na kakšen način) prestaviš še na Črno prst! Mogoče bi bilo zaprosit slovensko vojsko! Saj tako rabijo ure letenja s helikopterjem! A veš, kakšen bo potem šele spust tja dol do Renate!!!

Noro!!!

Pozdrav!

Dušan

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA