Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

 Jožko
#133613
To je tisto, kar lahko mi naredimo za tekače. Vse ostalo pa boš moral sam :D Le koliko nas letos bo, kaj pravite. Danes nas je 124 moških, 19 žensk= 143 :?:
 Jožko
#133714
sedaj smo pa res v zadnjem tednu pred GM4O in je že skoraj vse nared. Vsi, ki so si imeli namen ogledati progo so to verjetno že storili, drugače pa je čas za ogled tudi še 21.6.2008. Seveda se ti na tisti dan malo bolj mudi pa vseeno ti ostane v spominu.
Vreme BO, to vam že lahko povem in vse ostalo tudi, zato nič bat je tudi nas strah. :D
 jurejez
#133757
Še eno vprašanje novinca...

Sestrica, ki se je že dvakrat udeležila tega čudovitega teka in me zanj tudi noro navdušila (res že komaj, komaj čakam soboto), mi je povedala, da se ji zdi, da se je na postojankah dalo dobiti tudi energijske gele. Zanima me, če je ta informacija res točna in ali bo tako tudi letos?

Čeprav sem ogromno slišal o neskončni gostoljubnosti domačinov in same zlate besede o organizatorjih ter vzdušju na progi, se mi je tole z geli res zdel pravi luksu, ki ga pač nisem vajen... :)

Sonca in sreče.

JJ
Uporabniški avatar
 žine
#133759
gele.....in rozine, banane, čokolado pa juhco v Huda Južni (in še kaj se najde) boš lahko dobil na mnogih okrepčevalnicah vzdolž proge. Kaj pa je pravi luksuz, boš lahko ugotovil na cilju v Petrovem brdu, ko te bodo v roke dobile čisto ta prave gorske vile :D (v bistvu so iz Idrije...).
lpŽ
Uporabniški avatar
 BO-JAN
#133762
če je vse to res bom kr v soboto preveru :?: :wink:

Jaz sem se kr prjavu, ne vem kaj ostali cincate :wink:

LP Bojan
 Jožko
#133771
Ja res je si prav slišal to o gelih, vse ostalo pa boš sam presodil in podal svoje mnenje po teku. V kratkem bomo tudi objavili, kje se vse te gele dobi. Moraš pa na okrepčevalnici reči, da potrebuješ gel, ker jih nimamo raztavljenih. Mislim, da jih na vseh okrepčevalnicah ni, jih je pa vsaj več kot na polovici. Več o vsem ostalem pa ti je Žine napisal. :D
Nazadnje spremenil Jožko, dne 16 Jun 2008, 12:46, skupaj popravljeno 1 krat.
 jurejez
#133772
Hvala za hitre in izčrpne odgovore.
Res, kapo dol!

Komaj čakam... :)

JJ
Uporabniški avatar
 Pingo
#133778
jurejez napisal/-a:Komaj čakam... :)

JJ


Aa da te dobijo v roke gorske vile :lol: ...v sobo prideš ves trd ven pa z nasmeškom :lol: res so dobre vile jaaa 8)

Jih je potrebno kar fejst pohvalt....Jožko kr povej jim da jih težko čakamo :lol:
Uporabniški avatar
 tadejk
#133790
LP

Eni so imeli lani druge težave, ko so jih dobile gorske vile so ravno ratali trdi. Pol se pa niso upali obrnit na hrbet :oops:

Tadej

PS: Še dobro da je luknja v mizi, samo ne vem zakaj je pri zgornji glavi :roll:
 Jožko
#133820
Ja prav jutri grem v Idrijo, da se domenimo koliko dobrih vil bo v soboto na delu. Mislim, da jih more bit toliko, da bomo vsi prišli na vrsto a s težavami pri obračanju ali pa brez :D .
Ja res so vile, če bi jih ne blo bi še par dni hodili rikverc po stopnicah, tako pa že naslednji dan lahko greš malo tečt. :)
Seveda jih pohvalim, kadar jih le srečam v svojem in vašem imenu :!:
Uporabniški avatar
 vencelj
#133834
Prijavljenih je že 170 tekmovalcev. Resnici na ljubo, vmes je tudi nekaj lapsusov (dvakratna prijava...), pa tudi tisti, ki smo se prijavili, na dan tekme pa bomo nekje daleč stran...računalnik je pač samo naprava, ki sprejme tisto, kar vanj vržemo...
Me Romana že zbada, da naj vendarle priznam, da me je s tem morjem pravzaprav samo rešila, da mi ne bo treba na tekmo :| .
:wink: (povedano na uho):v kratkem bo "padel" en krog :juhuhu: :!:
lp, vencelj
Uporabniški avatar
 Darja
#133839
Jožko napisal/-a:Ja prav jutri grem v Idrijo, da se domenimo koliko dobrih vil bo v soboto na delu.

Jožko, a kakšnega dobrega vilinca pa ni Idriji? :cry: (foušarija press)
 Jožko
#133842
Se bom pozanimal Darja, me pa zanima še nekaj? A mora bit prav iz Idrje? :oops: Ker če ne bomo kakšnega kerlca iz Grape naštimal :!:
Uporabniški avatar
 Darja
#133852
:lol: :lol: Jožko, samo da je kerlc, potem je pa vseeno, tudi če je Hotentot, kaj šele Grapar.
Uporabniški avatar
 žine
#133865
če pa ga ne boste našli...... :D bom resno razmislil, da neslednje leto ne bi laufal, pač pa vmes nardim en tečajček iz masaže in odprem svoj štant..... :D
eh ja, zgleda da štimunga v soboto bo!
lpŽ
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 10

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA