dogovori in pogovori o dogodkih in druženjih TFjevcev v Savinjski dolini

Moderatorji: editor, dusan

Uporabniški avatar
 Barb
#32301
Poldy,če bi pa to vedla, bi pa tud tvoje ime bilo na torti :?
No ja, pa drugo leto :wink:

VSE NAJBOLJŠE :P
Uporabniški avatar
 Jure
#32303
Poldy, tudi od mene prejmi najlepše želje, predvsem pa da bi vedno vedel, katera je prava pot, ki do cilja pelje :o
Uporabniški avatar
 dusan
#32305
lucy napisal/-a:Želim ti veliko v prvi vrsti zdravja, potem sreče, zadovoljstva, ljubezni in nenazadnje tudi denarja. :-)


Ja Lucy, zakaj pa misliš, da ima rojstni dan na Valentinovo ???? :D :D
Zaradi ljubezni vendar. :D :D Te ima vedno dovolj. Če je ne prejema jo pa razdaja.
Uporabniški avatar
 Staša
#32310
Vse najboljše tudi od mene :) Nas je pa res kar nekaj v teh dneh....

Kaj pa, če pridete Savinjci malce tekat v Ljubljano v petek dan za metek...? Ha? Ni slaba ideja, kajne? :) Pa še nadoknadiš s torto... ;)
Uporabniški avatar
 poldy666
#32311
Živjo!
Vsem hvala za lepe želje.
Staša, tebi pa kontra.
Lucy, sedaj pa držim pesti, da bo petek tvoj srečen dan. Zelo se veselim zabave (6) (6) (6) (6)! :wink: :D :D
Staša, ideja glede torte je odlična. Problem pa je v tem, da zaradi poškodbe ne tečem.
Ko bom fit, vas obiščemo.
Uživajte! :wink: :D :D
Uporabniški avatar
 Barb
#32351
poldy666 napisal/-a:Staša, ideja glede torte je odlična. Problem pa je v tem, da zaradi poškodbe ne tečem.
Ko bom fit, vas obiščemo.

Poldy,saj nekateri smo bili tudi že poškodovani, pa smo vseeno hodili na tekme in treninge.
Povdarek pri petku je DAN ZA METEK :wink:
Uporabniški avatar
 dusan
#32687
poldy666 napisal/-a:Živjo!
Jutri trening BO!! :evil: :evil:
Dobimo se na parkirišču Brglez, ob 13. 45, nato nas bo Kaja peljala na startno mesto, gorskega gira. :oops: :oops:
Odsotnost je opravičena samo, če imaste zdravniško potrdilo.
Okrepi in sankcije sledijo. :shock:
Tudi analiza bo obširna in izmislite si dobre izgovore. 8)
Lep večer, še bolj noro noč in jurti polni energije se vidimo. :D :D


JASNO ??? :D :D

JASNO. :( :(
Uporabniški avatar
 poldy666
#32706
SONCE :D + GORA OLKA :evil: = JASNO ODLIČNA IZBIRA. :twisted: :twisted:
Lp do 13.45 (Brglez)
Uporabniški avatar
 poldy666
#32709
Živjo!
Ker je vzponček :evil: taprav, ne pozabite sabo prinesti, kakšno majčko več.
Čao in že komaj čakam, da startamo :D :D
Uporabniški avatar
 Vlajko
#32735
Malo me matra, da bi v kratkem prišel k vam na obisk za en tek, če je med vami tudi kakšen bolj počasen :?: :D

Pa še kakšen trojanski krof bi nabavil, spotoma. :idea:
Uporabniški avatar
 poldy666
#32760
Živjo!
Včerajšnji trening je spet odlično uspel.
Vreme nam je šlo na roko, tudi temparatura ozračja je bila idealna.
Zelo pa me veseli, ker vsako soboto pridobimo kakšnega novega člana.
Včeraj se nam je pridružila Nives. Včasih sem jo lahko opazoval s tribun in se čudil odličnim borbam v judo. Sedaj pa ima možnost z njo poklepetat ob dobrem teku. Njene delavne navade, se opazijo tudi pri teku. :shock:
Jure se odlično vrača po virozi in je še vedno prava korenina. O Maji, Patriciji in Mateji ne bom zgubljal besed, saj so odlična konkurenca. :twisted: Da ne pozabim, še na našega šefa. Njemu je včeraj delala družbo šefica Kaja. Če ne bi bilo nje, bi mogli nabavit telesnega stražarja. Saj je naš šef čedalje bolj fit. Zato pa ni čudno, da imamo toliko novih članic. :wink: :D :D


Vlajko, veseli smo vsakega obiska. Hitrost in dolžina teka, pri nas nista pomembna.
Lp od Akcije :D :D
Uporabniški avatar
 dusan
#32772
Ne bom ponanavljal Poldy-jevih besed. Pretekli smo eno od naših res čudovitih gorskih prog.
Pred tekom: http://www.sportosplet.net/galerija/displayimage.php?album=367&pos=0

Prelepi razgledi:http://www.sportosplet.net/galerija/displayimage.php?album=367&pos=1

Vlajko (generacijo), lahko si brez skrbi - vse kar moraš prinesti je vreča dobre volje. :D :D Kar se pa trojanskih krofov tiče, pa ..... Imamo boljši izbor. Preverjeno. :wink: :wink:
Uporabniški avatar
 Vlajko
#32876
dusan napisal/-a:...Vlajko (generacijo), lahko si brez skrbi - vse kar moraš prinesti je vreča dobre volje. :D :D Kar se pa trojanskih krofov tiče, pa ..... Imamo boljši izbor. Preverjeno. :wink: :wink:

Viva, Savinjci. :wink:
Brez skrbi, da vas bom obiskal; in sicer spomladi...recimo, kmalu po sežanski tekmi... :D

Vsem članom iz Savinjske podružnice TF en lep pozdrav, Vlajko.
Uporabniški avatar
 editor
#32950
Juhu!

Evo spet back in action! Vidim, da sem veliko zamudil.
Najprej Poldy vse najboljše tudi iz moje strani, pa čimprejšnje
okrevanje ti želim.
Po res dolgem času ima tole soboto čas tudi za tek ker je zmanjkalo Jupola. Upam, da sledija kakšnji detalji za soboto, če nas ne bo presenetil
sneg.

lp editor :twisted: :twisted: :twisted:
Uporabniški avatar
 poldy666
#33034
Živjo!
Editor hvala za lepe želje.
Trening v soboto BO! :twisted:
Saj se po petih tednih, vračam na stare tekaške tire.
Guma na supergah se že ogreva. :wink: :D :D
Uživajte! :D
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 14

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA