dogovori in pogovori o dogodkih in druženjih TFjevcev v Savinjski dolini

Moderatorji: editor, dusan

 Uri
#45875
Včasih grem tudi jaz relacija Podvina - Preserje in nato ob Savinji do Letuša in nato spet ob potki Letuš-Rečica. To je cca. 15 km. Tudi ena od variant. Drugače imam pa t.i. "stalno" progo okrog Šmartna in še kakšen hrib dam mimo. Bom pa tudi probala na Podvin in od tam na Goro Oljko. Kar malo dolgočasno je, če imam skoz isto progo in tudi jaz menjam, če se le da. Tudi ob Paki ni tako slabo: Rečica - Paška Vas; je prav lepa potka.
Uporabniški avatar
 Jure
#50661
Obdobje Substrala se je končalo, to soboto ob 15.00 je že prvi trening s štartom pri nekropoli. Vsi vljudno vabljeni.
Uporabniški avatar
 dusan
#51465
POZOR !!!!

Jutri treninga NE BO.

Nekaj članov navija v Beogradu, nekateri so si privoščili zasluženo poležavanje na plaži, nekateri pa se .....

Lep vikend
Dušan
Uporabniški avatar
 poldy666
#52867
TRENING SOBOTA (1.10.2005)
Ob: 15 uri ( zbor 14.45)
Kje: PRESERSKO JEZERO ( parkirišče )

Trening bo priprava za Lj. maraton.
Sobotni razdalji:
-10km ( Presersko jezero –Letuš – Presersko jezero)
-21km (Presersko jezero – Letuš – Šmartno – Rečica ob Paki – Podvin – Polzela – Presersko jezero)

Lep dan in uživajte. :wink: :D
Uporabniški avatar
 poldy666
#53549
Živjo!
TRENING SOBOTA ( 8.10.2005 )
Kdaj: ob 12uri
Kje: parkirišče R. NEKROPOLA

Tekli bomo na 10 in 21km ( priprava na Lj. Maraton)

P.s.; Vsem, ki ste nas vabili na trening HVALA ! Obiščemo vas po Lj maratonu.

Lp in uživajte :wink: :D
Uporabniški avatar
 kajar
#53659
POZOR, POZOR !!!

Ena majčkena sprememba- jutri bo trening ob 13.00 (in ne ob 12.00).

Ostalo ostane nespremenjeno.

Kaja
Uporabniški avatar
 poldy666
#54016
TRENING SOBOTA ( 15.10.2005 )
Kje : parkirišče R. NEKROPOLA
Ob : 15 uri ( zbor 14.45 )
Uporabniški avatar
 poldy666
#55554
TRENING SOBOTA ( 29.10.2005 )
Kje : parkirišče R. NEKROPOLA
Ob : 15 uri ( zbor 14.45 )
Uporabniški avatar
 Jure
#55870
Vsi stari in kak nov član vabljeni na nov trening, ki bo, kot je v navadi, v sobodto 5. 11. 2005 z začetkom ob 14.45h pred nekropolo v Šempetru.

Če ima kdo kak boljši predlog, na dan z besedo. :twisted:
Uporabniški avatar
 Jure
#56023
Danes pa nismo bili preveč pridni, saj smo se na treningu zbrali le trije. Kljub temu z velikim veseljem sporočam, da se je Maji in moji malenkosti pridružila nova članica Urša. Moje vabilo novim članom je torej takoj prineslo rezultate. :clap:

Na naslednjem treningu pričakujem polno udeležbo, s seboj pa prinesite tudi opravičilo z maminim podpisom, sicer bo treba sklicati izredni roditeljski sestanek. :nono:

Jutri pa ne pozabite (predvesem Poldy) na NY maraton ob 15.10. na Eurosportu.
Uporabniški avatar
 dusan
#56039
Jure napisal/-a:Na naslednjem treningu pričakujem polno udeležbo, s seboj pa prinesite tudi opravičilo z maminim podpisom, sicer bo treba sklicati izredni roditeljski sestanek. :nono:


Opravičilo z maminim podpisom... :evil: :evil: Težko bo. Mama še ne ve da obiskujem TFSS treninge :) Si ne upam povedati :D :D :D
 Tinca
#56066
Ko bom v polni formi, se vam pridružim tudi jaz.

LP, Tina
Uporabniški avatar
 poldy666
#56072
Jure, tole glede opravičila bo pa hudo. Upam, da ne boš delal vse po zakonih.
Me pa veseli, da ti je akcija uspela, saj so novi člani vedno dobrodošli.

P.s.; kdaj lahko pričakujem plavalni dvoboj? Kje je naša Patricija? (z Matejo pogrešava akcijo)

Uživajte!
Uporabniški avatar
 poldy666
#56074
Tina ti se le oglasi, formo bomo pilili skupaj. No, saj ne bo tako hudo. Naši treningi ob sobotah so bolj za druženje in razvedrilo. Ponavadi so najboljše Ana-lize, ki sledijo po teku.
Uživajte do sobote in prinesite izvirna opravičila.
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 14

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA