prostor za dogovore in pogovore TFjevcev s totega konca
#67969
Končno se mi je izpolnila želja in sicer vzpenjanje po "zloglasnih" :wink: stopnicah na Kalvarijo.

Kaj naj rečem? Doživetje je veličastno in nepozabno. Taktika je važna in sicer sem polovico tekel, drugo polovico pa nekaj tekel, še več pa hodil ampak po dve stopnici.

Rezultat: 2.38

Pulz povprečni 171 in max 177 (še je za nekaj sekund rezerve :D )

Pozdrav na Štajersko,
Marjan
Uporabniški avatar
 INOT
#67985
Lepo,da si tud ti prišel premagat stopnice :D Tud čas je odličen!
Iz taktike se pa res da naredit celo filozofijo :D Niso te naše štenge neka zajebancija :twisted: :D
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#69465
Danes je bil bojda neki piknik vegetarijancof ob Dravi, Mariborsko jezero. Ker so tudi naši forumofci med njimi, je bil neuradni dogovor, da se ob 11 h dobimo na štengah.
Da, dva sva res prišla, štenge bodo pa počakale tudi na drugo priložnost.
LP :roll:
Uporabniški avatar
 mirko1
#74009
ni še nobene objave za letošnje štenge?
lp,mirko
Uporabniški avatar
 Dule
#74013
mirko1 napisal/-a:ni še nobene objave za letošnje štenge?
lp,mirko


Mirko saj se z biciklom ne da gor po štengah pridet :roll:

Saj vem spomini na lani, pa sladke dobrote, pa fletne štajerske zvezdice, pa pa ... :wink: :D
 začetnica
#74075
Pozdravljeni!

Danes berem v Poletu, da so stenge v soboto ob 11. Klicala sem Inota - lanskoletnega organizatorja - pa nic ne ve o tem. Pise, da organizira TF. Zdaj pa me zanima - ali to drzi?
Sicer ne mislim laufat - ampak gledat pa navijat pa bi vseeno prisla. Pa se mogoce prinesla kaksno pecivo. Torej - Mariborcani - ali pridete?
Uporabniški avatar
 areh
#74077
Moram probat tole, na skrivaj :oops: , da vidim čas..Od kod do kod se štopa cajt?
LpA
Uporabniški avatar
 ero
#74080
začetnica napisal/-a:Pozdravljeni!

Danes berem v Poletu, da so stenge v soboto ob 11. Klicala sem Inota - lanskoletnega organizatorja - pa nic ne ve o tem. Pise, da organizira TF. Zdaj pa me zanima - ali to drzi?
Sicer ne mislim laufat - ampak gledat pa navijat pa bi vseeno prisla. Pa se mogoce prinesla kaksno pecivo. Torej - Mariborcani - ali pridete?

žal ne drži - vsaj organizirano ne. nismo si vzeli dovolj časa / volje / truda, da bi zorganizirali zadevo. koledar je bil pa že lani decembra narejen in v Poletu zgleda niso preverili, če drži...
 Plavi
#74306
Zivio folk..

me veseli da se kdo laufa na stopnice...jz ze nekaj let...no jaz nisme se seu na cas..bm pa naslednjic izmeril...
..kaj zdej bo organiziran tek po stopnicah al ne...kr pol se vidimo...
..ponavadi grem pa nikol nihce ne laufa..kdaj kaj tekaci grete lafat tja..mate kak termin...let me know..lep pozdrav vsem skupi...
Uporabniški avatar
 INOT
#94656
V petek 29.06.2007 ob 19h se (kdor bo zainteresiran) dobimo pri Račjem dvoru in naredimo krajši trening okrog Kalvarije (štenge vključene :twisted: ) pa se malo pomenimo okrog tega kdaj in kako organizirati 2.tek na štenge. Palačinke pa kaj za po :drink bodo tudi!

Vabljeni vsi, ki jih zadeva zanima!
 kseb
#94659
Na tek po štengah pa imam lepe spomine (predvsem na plesoče noge na vrhu). Upam, da bo tek, če že mamo štenge. V petek pa ne morem.

LP.
Uporabniški avatar
 Vreme
#94661
Škoda, da se vam v petek ne morem pridružiti (njam palačinke :D) Takrat bom namreč že pod šotorom nekje na Jadranskem morju. Če bo potrebna kakšna pomoč pa lahko računate tudi name.

Bodo pa vsekakor te štenge tudi iziv zame!!
Uporabniški avatar
 INOT
#94663
Vsak, ki bi bil pripravljen pomagati pri organizaciji naj se javi prek ZS!
Uporabniški avatar
 50cent
#94665
Za petek 29tega še nimam razporeda ampak, če bi šlo vse po reglcah bi moral biti fraj.......ampak veš kak gre v naši službi po reglcah :evil: .....še javim kako pa kaj. Bom malo pritisnil na administratorke danes v službi... :)

Lp

Opala....zdaj sem se spomnil, da danes nebom nič pritiskal, ker vodstvo in administracija ne delata čez vikend :evil: . Bom javil čim izvem kako je na stvari...
Nazadnje spremenil 50cent, dne 23 Jun 2007, 10:03, skupaj popravljeno 1 krat.
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 14

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA