prostor za dogovore in pogovore TFjevcev s totega konca

Ali vam nastop na TRIATLONU predstavlja splošni življenjski cilj?

da
6
55%
ne
5
45%
Uporabniški avatar
 lukkka
#148132
in svaka čast, da ste se lotili take akcije. Mislim, da je veliko ljudi, ki bi si želeli poskusiti triatlon, in večino jih moti ali matra prav plavanje. Mislim pa, da jim bo ravno skupinska priprava in to, da si del skupine, ki ima skupni cilj - končati triatlon - pa naj bo to sprint, olimpik, polovička ali pa kar IM... samo eno opozorilo

sam sem bil po prvem startu pečen 8) od takrat naprej je samo še triatlon - the way of life.

Upam, da bo čim več ljudi prišlo - to je idealna šansa...
#148142
Ker imam veliko opravka s temi prijetnimi ljudmi (rekreativci na raznih področjih) mi prav vsako leto ljudje tožjo, da bi se zelo radi preizkusili v tem športu, vednar vedno sledi večini znan: "AMAPAK". Ja, zato smo tukaj mi!!! :)

Ker se v klubu že kr nekaj let posvečamo ljudem, ki bi radi svoje plavalno znanje izboljšali, je tole le še korak naprej, korak, ki je dober za popularizacijo športa.

Vsem pa polagam na dušo...PROSIM BREZ PREDSODKOV, vedno se ustvari ekipa, ki diha kot eno in vzdušje je vedno krasno. Pa saj...kdor športa, slabo ne misli!

Luka, hvala za spodbudo in lepe želje. Tudi mi upamo na dobro udeležbo, da bo vzdušje pravo ;)

Poglejte si tudi ostale programe za otroke in neplavalce.

http://www.triatlon.klub-maribor.si
Uporabniški avatar
 Sebi
#148151
Jap, vzdušje v skupini je vedno fenomenalno in Dejan je super motivator. Komaj čakam, da spet začemo! Jupi!
Uporabniški avatar
 Samo:-)
#148168
Sem pravkar poslal prijavo po e-mailu. Se vidimo :juhuhu:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA