prostor za dogovore in pogovore TFjevcev s totega konca
Uporabniški avatar
 lojzeP
#41411
INOT napisal/-a:
Ostali ocitno nimate poguma... :(



nekateri smo ŽE napovedali, da pridemo enkrat "štengce" sprobat ( ander caver PRESS ), :oops: pol pa, če bo stvar za objavo, tudi to storimo :D - v nasprotnem primeru - `nben nč vidu, `nben nč ne ve :?
Uporabniški avatar
 Veggie
#41412
INOT napisal/-a:V danasnji peklensko vroci nedelji se je zgodila nova lestvica:

1.Inot 3.01
2.Veggie 3.07
3.Haupi 3.32

Ostali ocitno nimate poguma... :(


Ne, ne :nono: tako pa to ne gre (Atomik harmonik PRESS)

Lestvica je taksna oz. sta dve :lol:

Stenge - obnovljene
1. Inot 3.01

Stenge - neobnovljene
1. Veggie 3.07
2. Inot 3.09
3. Haupi 3.32

Tadruga lestvica je nespremenljiva, odkar so stopnice obnovljene - torej vecna hahaha (jooo - kak se to cuje - kot Gargamel :twisted: :lol: )
8)

Jao, Inot, ne ves, kak me mika, da zrusim tvoj rekord :twisted: :lol: :wink: hehe Se je cas... (Kreslin PRESS)............. :twisted:

Tortice bojo padale 8)
Uporabniški avatar
 INOT
#41414
Veggie ti kar zrusi,ce si upas. :-- Jaz sem pred rekordom fejst :pivo: :beer: :piti: :drink .Kako bi se letelo ce ne bi bilo tega.Mam se nekaj rezerve hehe :twisted: :twisted:
Lojze jaz vas ze komaj cakam.Bomo naredili eno tako interno zadevo,z mednarodno udelezbo.(par kenijcev,da bodo gor gajbe z pivom znosli) :D Mora pa bit huda vrocina.Kenijcu bomo dali dve gajbi pa naj gor leti mi pa za njim.Pol bo pa pado cajt po 2.30 sigurno.Za Veggie pa bomo na zico zvezali kako zeljnato glavo s podobo recimo kakega Brada Pitta in jo vlekli pred njo.Na vrhu pa festa itd itd.
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#41416
Inot ne ti men usodo izzivat :lol: :lol: :P , ker bodo te stopnice pod mano letele :P :P :P :P :lol: :lol: :lol: :lol: .
Naredimo interno dirko preden kenijci pridejo.Če pa oni pridejo bomo jim pa ene svinčene uteži gor dal :twisted: :twisted: , ne ne ne sem narobe reku bol kakšen vegi sendvič, pa kako vornk klobaso, pa recimo en plato laškega pa uniona, pa unija pa kaj recimo še, aja tortice da bojo še ostale forumovke prišle :lol: :lol: pol pa človk sploh ne bo več mogel hoditi kaj šele tečt.
No ja jaz sem takoj za kako tako durh lauf ajdijo.
Recimo podobno kot smo naredil Fotrov tek lahko naredimo
tek na vrh stopnic na vsaki stopnici pa postavimo pir in ostale dobrote pol bo pa tist zmagal gdor več gor prinese in v hitrejšem času.
Ma ne pol bi pa to zgledal kot igre brez meja :lol: .
ČAO!
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#41418
Se opravičujem ker stvar še nisem popolnoma dokončal.Inot če boš ti tako črn polet ratal od vročine pol boš pol kenijske krvi pol pa štajerske krvi, ravno prav za triatlon jeklenih, pol bi lahko si dali naziv ČRNI IN PREBRISANI :lol: .
ČAO!
Uporabniški avatar
 INOT
#41419
Ok Tomaz bomo ob priliki res nekaj organizirali.Bom se Veggie malo zagrel.Te stengice bom malo fotografiral,da bos videl kako stvar sploh zgleda.Naredili bomo vec kategorij.Tudi take z laskim in unionom pridejo v postev.Recimo tek gor z pivom,ki ga moras do vrha spit.. :D haha.
Ja crn bom pocasi res ratal,ker dost tecem po soncu.Ce se shujsam za kakih 30 kg bom pa dal prosnjo za kenijsko drzavljanstvo.Bolj je vroce boljse je.Upam da ga bo v Grosuplju hajcalo vsaj prek 30 stopinj.
Ime ekipe za triatlon si ze izbral in mi ustreza.Crni bomo predvsem zato,ker se bomo namazali z crno pasto za cevlje od zunaj,od znotraj pa podmazali s teranom ali refoskom,prebrisani pa zato ker jim bomo prevrtali in potopili vse colne ter preluknjali vse zracnice na kolesih :twisted: :x
Ampak to bi bilo prelahko.Raje jim dajmo prednost pol pa za njimi pa se deremo na juris,da bo odmevalo po Bohinju in,da jim bo kri ledenela po zilah. :twisted: :shock: :D
Aja nisi mi se povedal kaj bova pila v Grosuplju:Stajersko polsladko ali kaj rdecega,ali pa oboje (vino=gorivo za zmagovalce)
Pridno se pripravljaj za tek,bitka bo neusmiljena :D
Uporabniški avatar
 Veggie
#41559
INOT 2.54

:clap:
Uporabniški avatar
 INOT
#41564
Tako nic vec ti ne povem haha :twisted: ker pol lahko gre to v nedogled pa 2.30 pa 2...
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#41613
INOT sedaj pa takoj, ko dobim novo kolo pribicikliram direkt na tote stopnice, potlej pa na vrhu da se raja do jutranje zore ko bomo leteli kako magično mejo :lol: :lol: .
To se bo zgodilo definitivno 10000000% samo da posije sonce konec tedna.Jaz hopla v soboto zjutraj na kolo imuri do tam kjer so stopnice ali kakor se bomo drugače domenili.
Potem se nekje utaborim in še v zoni somraka juriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiš na stopnice :lol: :wink: :wink: .
Sedaj sem se pa razhudil :lol: :lol: :wink: :wink: , sam da damo teh 24urc Grosuplja pol pa se vidjamo in da premeljemo kolikokrat bi morali iti na vrh stopnic, da bi naredili tako kilometražo kot jo bomo v Grosuplju.
Se že veselim tega trenutka.
Na vrhu pa nam lahko priznanja podeljuje sama prečastita superiorna šenjora, ki podira vse rekorde kamorkoli se pojavi in to jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, VEGGIiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :wink: , seveda če bo veggi za to stvar.Pol nam bo pa lahko dajala spodbudo ko bomo imeli mi jezik do tal, ona nam bo pa dejala no fantje kaj je sedaj to, ali bom morala jaz iti vštric z vami :twisted: :twisted: .
Veggie saj se šalim, ampak tisto z tvojo navzočnostjo bi nam pa dala dodatnih kril.Da bi podoživljali tvoj rekord na 3000m z ovircami :wink: .
ČAO!
Uporabniški avatar
 INOT
#41621
Tistih 2.54 sploh nisem hotel objavit.Pa bo Veggie ze dobila svoje :twisted: :twisted: haha
Ona hoce iz mene naredit terminatorja.Saj si verjetno gledal ne?Ona igra v 4.delu glavno vlogo.Pol se pa bori proti stroju ce lahko.
Ma ne Veggie je super v vseh poglwdih to lahko zagotovim,zato bo tud prisla na stopnice ,ko bomo to organizirali.Je tako?Veggggiiieeee cujes ???
Naredil ti bom bucke pa dvojno porciji solate,pa en koncert u2 ok?
Stari leteli bomo gor,da bo veselje!(ce prezivim Grosuplje hehe :shock: :cry: :oops: :evil: :D )
Uporabniški avatar
 Z*
#41644
He he he :hehe: , tole je vse bolj zanimivo :clap:!
Povejte mi, kdaj greste rušit rekord, da se pridem naslajat! :rol:
Uporabniški avatar
 INOT
#41661
Nema tu naslajanja,kdor bo prišel bo tudi letel in to gor,pa brez red bula.Pa kaj je to 460 šteng?Nič.Dober razgled od zgoraj pa pulz 190 zadnjih 50 m. :D
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#41667
Jaz bom pa zadnjih 50m pulz ne več kot 180ud/min, če bo pa veggie spodbujala pol ga bomo pa iz inata spravli čez 200ud/min :lol: :lol: .Na vrhu pa sam dol popademo kot muhe in rečem Veggie infuzijo prosim in to dvojno :lol: :lol: .
Pa umetno dihanje bi rabil :lol: .
Če boš pa ti delala na intezivni veggie se pa kar že sedaj vpišem :lol: :lol: .
ČAO!
Uporabniški avatar
 izidor
#48864
Da ne bo lestvica tako kratka sem sel se jaz probat.
Tek sem kombiniral s hojo in sopenjem.. :)

Stenge - obnovljene
1. Inot 2:54
2. Izidor 4:22

Stenge - neobnovljene
1. Veggie 3.07
2. Inot 3.09
3. Haupi 3.32
Uporabniški avatar
 INOT
#48882
Bravo Izidor!Končno se je zopet nekdo opogumil.Čas ti pa povem,da je odličen.Jaz lani nisem spravil pod 4.30.
Pa na treninge se kdaj prikaži.Zdaj niso več tako hudi.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 14

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA