prostor za dogovore in pogovore TFjevcev s totega konca
#208738
Zdravo
sem lansko leto odprl podobno temo, pa so bile pripombe, da prehitro. Letos vidim, da smo že (skoraj) prepozni, pa še vsi spite. Kaj ste ostali čisto brez idej?

No ... in tako je tema odprta :D

Na svetlo s predlogi, Štajerci in seveda tudi ostali svet.

:arrow: Predlogi že prihajajo in jih bom tukaj dopolnjeval
Dan: sobota, 26.12.2009
Ura: Če združimo obe zadevi, potem je štart ob 15h pred Impolom.
Do Impola se pride skozi center Slovenske Bistrice in se v glavnem križišču zavije proti Pohorju (mimo stadiona, kjer je zadnja leta start Bistriškega teka)
Startamo sočasno z dirko Zimske lige Bistričanov (hitri naprej, ostali tudi naprej)
Pohod na Tinje in nato v izbrano bazo (glej dalje).
Okvirni čas pohoda: Na Tinje bomo prispeli med 15.30 in 16.15 (odvisno od hitrosti vzpenjanja)
Na cilju čakajo borovničke... (raje ne na štartu, da se kdo ne zgubi)
Tekaška/pohodniška razdalja Impol - Tinje je 5,2 km in ca. 350 višincev.
Od ciljne črte pa še 200 m do cilja ...

Z avtom je čisto enostaven dostop po cesti za Tri kralje:
http://maps.google.com/maps?f=d&source= ... =UTF8&z=14
In v downtown-u Tinja je:
http://www.najdi.si/search_maps.jsp?q=p ... xsbar=page



Dobimo se ob 15. uri na parkirišču pred tovarno Impol (točka B na spodnjem zemljevidu). Potem gremo peš/tečemo po trasi Zimskega teka SB-Tinje. Končamo pri Gostilni Brbre, Turiška vas na Pohorju 1 (točka C na zemljevidu). To je ca. 4,5 km; 350 višincev.
http://maps.google.com/maps?f=d&source= ... 5&t=h&z=14




Skopiral sem lanskoletni koncept ...

Priznanja in zahvale Tekaškega foruma Maribora z okolico

Ob koncu leta se ponuja priložnost, da se člani Tekaškega foruma (v nadaljevanju TF) iz področja Maribora s širšo okolico oddolžimo svojim sotekačem in prijateljem s prijazno besedo ali pisno zahvalo oziroma celo s priznanjem. V ta namen so oblikovana ta kratka navodila, ki služijo kot možen okvir za vsakoletno enotno delovanje.

Priznanje in zahvala se podeljujeta ob zaključku leta za minulo tekoče leto.
Uradni odbor TF ne obstaja, temveč se lahko vsako leto sproti formira. Razviden je iz aktivnosti na spletu http://www.tekaskiforum.net . Vsi uporabniki TF imajo možnost in pravico, da predlagajo kandidata za zahvalo ali priznanje, pri čemer navedejo kratko utemeljitev, ki se zapiše na listino.
Osebe, ki so aktivne pri organiziranju zaključnega letnega srečanja članov TF, po svoji najboljši volji izpeljejo vso potrebno delo glede priprav in same podelitve.

Stopnje in oblike:
1) Priznanje – za posebne dosežke, organizacijo prireditev, dogodki večjega pomena
2) Zahvala – za delo in vedenje, ki pozitivno vpliva na koristi in sožitje članov TF ter je vredno posebne pozornosti

Variante:
1. Priznanje za prireditev
2. Priznanje za organizirano čago TF ali piknik
3. Priznanje za največji dosežek
4. Priznanje za …

1. Zahvala za motiviranje, druženje, vodenje
2. Zahvala za sodelovanje pri težjih nalogah v skupno dobro
3. Zahvala za …

Ta kratka navodila se preberejo na zaključni letni prireditvi, da se z njimi seznanijo vsi prisotni.

Ta pravila bomo pa malo modificirali :D so že stara.
Nazadnje spremenil ZdravkoC, dne 22 Dec 2009, 22:16, skupaj popravljeno 6 krat.
#209225
@nana, na generalno TF srečanje itak pridem(o)

Postavlja se mi vprašanje, kako je s skoraj edinim razpoložljivim datumom letos - petek, 18. 12. 2009?

Kdo se bo letos javil za organizatorja?

Glede lokacije (moje osebno mnenje)
1. predlog - Pohorje - na vrhu
2. predlog - Pohorje - nekje v sredini
3. predlog - Pohorje - vznožje

Verjetno bo Klatež spet ponoči laufal čez Pohorje domov, zato mu gre na jok :--(

Lansko leto sem spesnil neka pravila ... čes ek dos pomni

Poiščem ...

... sem jih že prilepil v prvi post :hack:
#209240
ZdravkoC napisal/-a:...Postavlja se mi vprašanje, kako je s skoraj edinim razpoložljivim datumom letos - petek, 18. 12. 2009?...

Žal pri meni to ni razpoložljiv datum. :evil:

Kaj pa med božičem in novim letom?
Jaz bom imel takrat malo več časa.
#209263
ZdravkoC napisal/-a:...Postavlja se mi vprašanje, kako je s skoraj edinim razpoložljivim datumom letos - petek, 18. 12. 2009?...

Meni gre skozi.

klatez napisal/-a:Kaj pa med božičem in novim letom? Jaz bom imel takrat malo več časa.

V tem primeru predlagam soboto, 26.12.

Se že veselim! :lol:
lp
m
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA