prostor za dogovore in pogovore TFjevcev s totega konca
Uporabniški avatar
 INOT
#38515
Danes 3 min 14 sek.Veggie v prah te povrnem (saharski pesek ali kaj podobnega) nekoc,mogoce ha ha ha :evil: :twisted: :D
 snezni_tekac
#38533
INOT napisal/-a:Danes 3 min 14 sek.Veggie v prah te povrnem (saharski pesek ali kaj podobnega) nekoc,mogoce ha ha ha :evil: :twisted: :D


Hehehe spostujem to skromnost ukvarjati se s tisitmi skoraj nepomembnim vzponom in dovrsitev te visinske ralzike do prevzvisene odlicnosti.

Zato bom se sam v teh dneh poskusil ceprav mi je s poti.

Namrec poleg vseh lepih hribov ki jih bom moral tam nujno odteci li odbiciklirati bom sedaj se Veggijev izziv moral sprejeti...

Cestitke...

Sedaj pa je to ze malo bucno...bo res treba probati...
Uporabniški avatar
 Veggie
#38585
INOT napisal/-a:Danes 3 min 14 sek.Veggie v prah te povrnem (saharski pesek ali kaj podobnega) nekoc,mogoce ha ha ha :evil: :twisted: :D


Se 7 sek.! Pa bo! :laola

Koliko pa do takrat, ko ti bo tretji zapovrstjo 3.07 :?: :oops:

PS. Pa menda nisem iz saharskega peska?! :shock:

LP 8)
Uporabniški avatar
 Veggie
#38586
Snezni, javi, kako bo.........

PS. Fantje, pa to ne pomeni, da bom jaz zdaj vase rekorde poskusala podirat :? :roll:


PS2. Ne splaca se potem tockarit celi teden zaradi enega treninga na stopnickah... In mogoce kakega rekorda....
Uporabniški avatar
 Veggie
#38587
Aja, se to :oops:



Rezultat objavljen samo za primer, ce ima kdo (INOT npr. :twisted: )veselje spravljat se na izboljsanje zenskega rekorda :roll: :twisted: :oops:
Uporabniški avatar
 INOT
#38589
Punca ne jezi se no.Tisto o saharskem pesku je bila samo sala,ki pa si jo ti zacela.Glede na tvoje rezultate in svojo tezo nimam teoreticnih sans,da te ujamem na tistih stopnicah.Vse skupaj je bolj kot neka motivacija in zafrkancija.Ampak,ko bom imel jaz 60 kg,20 let manj in se enega crnca,ki me bo potiskal po stengah navzgor-takrat se pazi. :D :) :twisted:
 snezni_tekac
#38659
Veggie napisal/-a:Snezni, javi, kako bo.........

PS. Fantje, pa to ne pomeni, da bom jaz zdaj vase rekorde poskusala podirat :? :roll:


PS2. Ne splaca se potem tockarit celi teden zaradi enega treninga na stopnickah... In mogoce kakega rekorda....


Obvezno javim...

Res je kar pravis pod PS2. Ampak zdi se mi full pozitivno da se dajemo na taksni posebni skromni tocki in da se sprejemamo v hecu kot pa da se ubijamo na kaksnem pomembnem maratonu. Potem pa se konec sezone recimo dobi Klub podiralcev rekorda Kalvarisjkih stopnic tako kot se recimo dobivamo zadnji weekend v decembru klub jeklenih Koroskih 24 ur v Črni na Koroškem. Imajo ze EzlEke, pa te onakve kljube nic pa nimamo kaj bolj konkretnega da se zato moras nekaj narediti in redno vaditi. Zato pozdravljam izziv kljub temu da sem po krvi gorski maratonec.

Ce se jaz dam izziv. Mislim da imamo ze stetje stevila vzponov na vrh MB Pohorja na Bolfenk. Danes sem dobil vabilo za Kobanskega Korenjaka. Jaz si ga napadam s kolesarksimi vzponi ampak pozimi sem tudi tekal tja gor tako zase.
Kaj ko bi steli ( aha sploh pozdrav vsem Selnicanom ) stevilo tekaskih ali trekking vzponov na Sv. Duh na Ostrem vrhu
( ravno je zrcalna slika Areha na drugi strani Drave ).
Namrec predlagam da steje vzpon od koderkoli in ce je iz Maribora po dolzini prevec intenzivno predlagam da se steje tudi Selnica, ali izhodisce za Zavcarjev vrh ali Gaj ...ali Brestarnica...kjerkoli, se Avstrija
( Leutcshach ali SchlossBerg ali Šentjur lahko stejejo ).

Avstrijci imajo nekaj takega sicer malo naprje po meji ampak vendarle.
Fatnje in punce se dobivajo vsako soboto pa iz Arnfelsa tecejo na vrh grebena Kozjaka. Pa se prav prijetna druzba so...kdor pride pride...
Gor pa si naredijo malo regeneracijsko festico.

Kaj pravite...Eh zamisli da nas Veggie casti z veggie napitki in veggie sendvici na vrhu stopnic heheh..
Uporabniški avatar
 Veggie
#38719
snezni_tekac napisal/-a:Kaj pravite...Eh zamisli da nas Veggie casti z veggie napitki in veggie sendvici na vrhu stopnic heheh..


Hehe snezni.....

Pa potem bi me se kdo obtozil, da vas zelim povegetarijanit :shock: :lol:

Glede Pohorja pa je tak, da ..... em :oops: ..... mi poti niso kaj znane....

Edina destinacija mi je Snezni stadion --> poseka ali Copka --> trikotna -- > Luka --> belvi (kakorkoli se ze pac napise :P )

:oops:
Uporabniški avatar
 INOT
#38734
No Veggie sedaj koncno vem cigava si.S stopnicami se s teboj ne bom raje vec zafrkaval,ker se bos drugace razjezila in postavila cas pod 2.30 min.Cestitam za rezultat na 10000 m.Bravo, bravo,bravo :D :D :D
 snezni_tekac
#38799
Veggie napisal/-a:
snezni_tekac napisal/-a:Kaj pravite...Eh zamisli da nas Veggie casti z veggie napitki in veggie sendvici na vrhu stopnic heheh..


Hehe snezni.....

Pa potem bi me se kdo obtozil, da vas zelim povegetarijanit :shock: :lol:

Glede Pohorja pa je tak, da ..... em :oops: ..... mi poti niso kaj znane....

Edina destinacija mi je Snezni stadion --> poseka ali Copka --> trikotna -- > Luka --> belvi (kakorkoli se ze pac napise :P )

:oops:


Ja eni smo ze povegeterjanjeni...hehehe...in ni potrebe za predsodke..
OStale pa sigurno daje radovednost...morda pa je to tudi kljuc tvojega rezultata na stopnicah heheh
Uporabniški avatar
 Veggie
#38803
INOT napisal/-a:Punca ne jezi se no.Tisto o saharskem pesku je bila samo sala,ki pa si jo ti zacela.Glede na tvoje rezultate in svojo tezo nimam teoreticnih sans,da te ujamem na tistih stopnicah.Vse skupaj je bolj kot neka motivacija in zafrkancija.Ampak,ko bom imel jaz 60 kg,20 let manj in se enega crnca,ki me bo potiskal po stengah navzgor-takrat se pazi. :D :) :twisted:


Em.... :roll: Saj se noben tu ne jezi :shock: (pac ena izmed slabosti elektronskega medija....? :? ) hehe :)

Cakaj malo - pravis, da nimas teoreticnih moznosti? Halo?! Teh 7 sek.?!
Pa se ne bos zdaj kje vdal?! :shock:

PS. Kam meris s temi 60 kilami :?: :shock:

Pa ne bom zdaj prevec analizirala tvojega posta, da ne bom kje prisla do zakjuckov, da me obtozujes svinglanja in da si rasist :oops: :D



INOT napisal/-a:No Veggie sedaj koncno vem cigava si.S stopnicami se s teboj ne bom raje vec zafrkaval,ker se bos drugace razjezila in postavila cas pod 2.30 min.Cestitam za rezultat na 10000 m.Bravo, bravo,bravo :D :D :D


Hvala za cestitke :oops:

PS. Ne smes zdaj obupat :wink:

PS2. Cigava sem? :P (ce ze pravis, da ves...... :) )



snezni_tekac napisal/-a:Ja eni smo ze povegeterjanjeni...hehehe...in ni potrebe za predsodke..
OStale pa sigurno daje radovednost...morda pa je to tudi kljuc tvojega rezultata na stopnicah heheh


Hehe, cool..... Fajn je slisat za se ostale primerke :lol:
Itak se me vsi vedno privoscijo - glede na to, da sem v manjsini :roll: But who cares.....

Ej, mogoce pa bi midva skupaj lahko postavila vegi stant na vrhu stopnic, pa bi povabili se koga iz oddaljenih krajev (neki Gorenjci so se menda nekaj oglasali........ :) ) itd. itd. ........
Hm....
Hehe :D :D
Uporabniški avatar
 INOT
#38805
Ne Veggie ne bom obupal,je pa dejstvo,da tudi če pridem pod 3 min,tega ne morem ponoviti 3x zapovrstjo.Ne pri mojih 76 kg.Sicer pa sem po naravi bolj za maraton in daljše zadeve.Sva se pa že kdaj srečala na Poljanah,čeprav tam že dolgo nisem tekel.
Čigava si?Naša.Štajerska running sprint mašina.Kajti sama veš da je 5000 ali 10000 m v bistvu čisti tek na polno,po moje skoraj težji od maratona.Ko začneš šteti tistih 25 krogov...V glavnem lepo je,da imamo štajerci prvakinjo.(dobro Heleno bomo tokrat izpustili).Želim ti še veliko solate,bučk,paradižnika,kumaric,paprike,stročnic sploh vse zelenjave (njam,njam) in pa kamlu čas pod 35 min- :D :lol:
 snezni_tekac
#38806
Veggie napisal/-a:
INOT napisal/-a:Punca ne jezi se no.Tisto o saharskem pesku je bila samo sala,ki pa si jo ti zacela.Glede na tvoje rezultate in svojo tezo nimam teoreticnih sans,da te ujamem na tistih stopnicah.Vse skupaj je bolj kot neka motivacija in zafrkancija.Ampak,ko bom imel jaz 60 kg,20 let manj in se enega crnca,ki me bo potiskal po stengah navzgor-takrat se pazi. :D :) :twisted:


Em.... :roll: Saj se noben tu ne jezi :shock: (pac ena izmed slabosti elektronskega medija....? :? ) hehe :)

Cakaj malo - pravis, da nimas teoreticnih moznosti? Halo?! Teh 7 sek.?!
Pa se ne bos zdaj kje vdal?! :shock:

PS. Kam meris s temi 60 kilami :?: :shock:

Pa ne bom zdaj prevec analizirala tvojega posta, da ne bom kje prisla do zakjuckov, da me obtozujes svinglanja in da si rasist :oops: :D



INOT napisal/-a:No Veggie sedaj koncno vem cigava si.S stopnicami se s teboj ne bom raje vec zafrkaval,ker se bos drugace razjezila in postavila cas pod 2.30 min.Cestitam za rezultat na 10000 m.Bravo, bravo,bravo :D :D :D


Hvala za cestitke :oops:

PS. Ne smes zdaj obupat :wink:

PS2. Cigava sem? :P (ce ze pravis, da ves...... :) )



snezni_tekac napisal/-a:Ja eni smo ze povegeterjanjeni...hehehe...in ni potrebe za predsodke..
OStale pa sigurno daje radovednost...morda pa je to tudi kljuc tvojega rezultata na stopnicah heheh


Hehe, cool..... Fajn je slisat za se ostale primerke :lol:
Itak se me vsi vedno privoscijo - glede na to, da sem v manjsini :roll: But who cares.....

Ej, mogoce pa bi midva skupaj lahko postavila vegi stant na vrhu stopnic, pa bi povabili se koga iz oddaljenih krajev (neki Gorenjci so se menda nekaj oglasali........ :) ) itd. itd. ........
Hm....
Hehe :D :D


Veggie stant! Cool z veseljem...

In to oni najstrozji...brez testenin in kaksnih tuna solat...pure vegetable, hehh saj se da kar okusne jedi, za regenracijski napitek pa namesto iso-star-ja eno kombinacijo sipka namocenega v vodi, morske nejodirane soli, malo korencka stisnjenega , stisnjeno jabolko in desatilirano vodo hehehe...to pa je ze ultra ampak verjamem da bi se koga pridobila da bi vsaj razmisljal o tovrstni varianti...

Podobno kot od Inot-a tudi od mene spostovlani pozdrav in veliko uspeha in seveda da bos ob uspehih tudi se naprej ohranjala ravnotezje in zdravje ob ne-mrhovinasti hrani ( ooops se opravicujem za provokativni izraz )...spostovanje vsem tekacem iz MAribora ne glede na vrsto prehrane.

How many roads, how many mountains to run ...living like a rolling stone...
Uporabniški avatar
 mirko1
#38809
štajerci,živjo
končno sem prebral za katere stopnice gre.so mi pa bile takoj na sumu kalvarijske,saj takih ni nikjer v slo..verjemite da sem ji spoznal zelo dobro,kajti štiri leta sem živel 100 metrov od njih.v domu TKŠ.
inot,ne me izivat,da jih pridem spet preizkušat.takrat sem na stavi izgubil gajbo pive,ker sem stavil da pridem prej kot v 3 min.pa ni dosti manjkalo
lp,mirko
Uporabniški avatar
 INOT
#38822
Mirko1 kar pridi.Bomo udarili stavo pa boš dal še za eno gajbo.Stopnice so še bolj zajebane kot nekoč.Le pridi Štajerci so žejni.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 14

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA