Moderatorji: Staša, Barb

Uporabniški avatar
 Barb
#27554
Lučko napisal/-a:Kje sem pa jz ta dan bil

V "Slaščičarstvu B&K" sigurn ne! :P
Uporabniški avatar
 pegaz
#27854
Nataša napisal/-a:sem šele zdaj odkrila, da si točno na moj rojstni dan napisu, da sem jest NASILNEŽ!!! pegaz!!!! kako lahko to rečeš???!!!
čaka te motorka :evil: . čeprav se načeloma strinjam s tabo sam nočem zgubit obraza.

No, kje sem to rekel? No? Ni res. Prove it! Jaz zanikam. (Kje si pa upam!)
(sploh, če mi grozi taka mačka kokr ti, ;))
Slika
Ampak če boš pridna, ti bo Bodiček sigurno prinesel tvoje sanjsko darilo:
Slika
 Nataša
#27855
pegaz napisal/-a:No, kje sem to rekel? No? Ni res. Prove it!


V Bajsijevem splošno-prehranjevalnem-gurmansko-sralnem-blabla kotičku 10.novembra letos, ko je tekla debata o lutki švedskega kuharja, si izjavil (citiram) "OK, OK, tile hinti so vedno manj subtilni. Kdo je naslednji, a me bo kakšen nasilnež a la Nataša še po glav butnu, a?"

konec citata.

vse te lepe slikce ti zdej ne bodo več pomagale, ker se je zbudu nasilnež v meni in že trkaaa na tvoja vraaataaaa. :evil:

"Hi, man, listen, it's Dave."
"Who?"
"Dave, man, open up."
"Dave's not here".
Uporabniški avatar
 pegaz
#27857
"Who is it?"
"It's me Dave, open up man, I got the stuff." ...
"Who?"
"It's Dave. Open up, I think the cops saw me come in here."
"Who?"
"Dave."
"Who?"
"Dave."
...
"Dave? Dave's not here."
"No, man, I'm Dave!! Dave!!"
"Dave?"
"Yeah, mean, it's Dave! Dave!"
...
"Dave's not here."
:P :P :P :P (ojej ojej boli glava i otiće)

(sam to morš slišat.)

"Who cuts your hair, man?"
 Nataša
#27859
ne spreminjaj teme, ostala sva pri tem, da si mi reku nasilnež.

uaaaaaa, mamiiiii!!!! :shock: :( :( :(
Uporabniški avatar
 Bajsi
#28395
Helou!
Pegaz, a ti tud študenta poslušaš?
Predvsem ti priporočam, da ob petkih ob 12h naštimaš na frekvenco k' gate para (89.3MHz) in poslušaš Lajdro. (Bajsi, skoraj redni javljalec v eter press)
Uporabniški avatar
 pegaz
#28406
Nataša napisal/-a:lep pozdrav vsem skupaj! prvič sem na tem forumu in upam, da bom zadosti sodelovala, da bom naslednjič že lahko tekla pod vašo "zastavo" :wink:
Tečem nekaj mesecev, zadnjič sem bila prvič na tekmi na slapenskem teku in sem tekla uro in dve minuti. kar precej sem bila izčrpana, ampak vidim, da tek tudi za nezačetnike ni bil ravno najlažji, zato se bom pa vseeno mal potrepljala - well done :lol:

bo pa treba začet trenirat po hribčkih, se mi zdi.

mislim, da bo moj naslednji tek Dolsko - se vidimo tam?

OOOOOOO, SÜÜÜÜÜSSSSSS! ;) ;)

Moje čestitke! V enem letu si pokazala, kaj z rokava gleda! Tako v km kot v # postov! Ministrsko mesto je več kot zasluženo.
Carica, par excellence!

(o grejt end vajz mistres, diz pur pipl is spičles at jor megnifisens!)

Pegaz :)
 Nataša
#28408
pegaz nooooo :oops: :oops: :oops:
dons tok enih pohval dobivam in pošteno sem jih vesela, ker bi sicer že precej obupala nad zaspanim, zmatranim in naveličanim stanjem moje persone. tko pa kr pade vsake tok cajta - spljenk, banf, čomf - kakšen prijazen mejl, prijazen post, smešen txt fajl, ki je v bistvu zip fajl, pa prisrčne fotke...

tako da ob obletnici lahko mirno rečem: FORUMOVCI, SKUPAJ S FORUMOM STE MI OBRNILI ŽIVLJENJE NA GLAVO - IN ZDAJ, KO VISIM S STROPA, JE RAZGLED LEPŠI, DUŠCA ČISTEJŠA, PAMET PREFILTRIRANA IN SRČEK POLN SAME LBEZNI DO MOJIH PRJATLEV TEKAČEV!!!! :wink:

HVALA!
Uporabniški avatar
 Bajsi
#28409
Nataša napisal/-a:FORUMOVCI, SKUPAJ S FORUMOM STE MI OBRNILI ŽIVLJENJE NA GLAVO - IN ZDAJ, KO VISIM S STROPA, JE RAZGLED LEPŠI, DUŠCA ČISTEJŠA, PAMET PREFILTRIRANA IN SRČEK POLN SAME LBEZNI DO MOJIH PRJATLEV TEKAČEV!!!! :wink:

HVALA!


Nataša! Helou!
Bodi malo bolj diplomatska in ne kvasi takih traparij. Kva pa če Simon vse to bere? Ne vem, če bo preveč zadovoljen, da ni on tisti, ki te je obrnil na glavo. :wink:
 Nataša
#28411
Bajsi napisal/-a:
Nataša napisal/-a:FORUMOVCI, SKUPAJ S FORUMOM STE MI OBRNILI ŽIVLJENJE NA GLAVO - IN ZDAJ, KO VISIM S STROPA, JE RAZGLED LEPŠI, DUŠCA ČISTEJŠA, PAMET PREFILTRIRANA IN SRČEK POLN SAME LBEZNI DO MOJIH PRJATLEV TEKAČEV!!!! :wink:

HVALA!


Nataša! Helou!
Bodi malo bolj diplomatska in ne kvasi takih traparij. Kva pa če Simon vse to bere? Ne vem, če bo preveč zadovoljen, da ni on tisti, ki te je obrnil na glavo. :wink:


kaj ti lajaš s svoje špagce??? a si ne morm privoščit mal sentimenti razpoloženja, ne da bi ti takoj usekal s svojim dolejnskim sarkazmom. ti povem Bajsi, če bo šlo kola naprej, tut ostankov ne boš dobu v logarski! :lol:

Simon že ve, kaj vse je obrnu. enga lupčka evo še za njega pa vsak dan 100. teb pa nč, težak :lol: :wink:
Uporabniški avatar
 Bajsi
#28413
Helou!
Ej punca, šta laješ! Laješ, ko kakva kerna! :D

Jest nejsm dulenc. Sem zajebana ljubljanska srajca!

Sem pač mislil, da tvoj Simon ni deležen takšnega sentimentovanja, pa sem opozoru!

Upam na kakšnega lupčka v Logarski; sej si rekla, da si zalublena!?
 Nataša
#28417
Bajsi napisal/-a:Upam na kakšnega lupčka v Logarski; sej si rekla, da si zalublena!?


sej si reku, da lažem :lol: :lol: :lol:

ej starko a pol morva midva po lublansk četat - kako si kej na džobu, a je kej hard pa tajring pa to, mislm hudooooo, model!
Uporabniški avatar
 pegaz
#28422
Bajsi, častno braniš barve moškosti proti tej prekanjeni kamniški golobici!

Še posebej, odkar je Mr.D padel v ilegalo in u svoji kamri na podstrehi sedi in grizlja račje pero ob skladanju laureatičnih poem. (račje pero pač nima WiFi pa UTP in zato tud ne interneta). Nta je v njegovi odsotnosti pač dala u peto in suvereno hara po temah.

Ampak nič strahu, če slučajno padeš pod udarci, smo tu mi, ki bomo namesto tebe junaško ...
bežali domov. ;)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA