polmaratoni, maratoni, gorski teki, kilometrine in kilometraže - lestvice take in drugačne ...

Moderatorji: AVI, lukkka, Dule

Uporabniški avatar
 tek_v_snegu
#64074
Cool Ero,

Poznam to pot ....
Ja ta gre pri Solcavi nasproti sole...
Edino ta Havde me je malo zmedel...
A je to tista stara zapuscena kmetija mimo katere gres?
No vseeno
Ja res je kar pravis polno listja ko je kopno...
Jaz sem to pot uporabljal za zimski trening
Enkrat pa sem pocel tudi nekaj kar bi se reklo Solcavanskih 12ur.

Tukaj sem sel gor na Strelovec pa potem na Klemenco od tam sem se spustil v dolino do doma Planincev potem tekel do Firšta in vzpon na Sv. Duhi in potem na Olševo potem cez Olsevo do Bukovskega sedla in potem na Raduho in iz Raduhe zopet spust v solcavo.



Enkrat pa sem delal za K24 eden trening ta je bil tudi malo hecen...

Startal sem v Solcavi krenil na Ojstrico po Kupinskovi poti se spustil
potem na Klemenco jamo in preko Strelovca in tega Havdeja kot pravis
v Solcavo se dviggnil potem na Raduho in od tam na Olsevo in potem pristal na Krmiscu - ce imas sopotnico Solcavanko verjetno ves kaj je Krmisce ...kjer so me napili...hehehe... Nikdar vec...heheh

Ma ja Solcava je zakon...

Ma se moramo zmeniti...mene full mikajo take miks ture recimo da s kolesa prestopis na hrib in potem spust pa tek...

Sicer me vse zanima ce pa je Solcava v igri pa sploh...ja
za kolo pa se ve kaj je treba vkluciti povezavo z Zelezno Kaplo....

Sicer ce pa si pripravljen za K24 se tudi lahko dogovorimo...
Jaz bom sel konec meseca v izvidnico na Peco iz Avstrijske strani pa v podnozje Olseve pri Forštnerici
( fotkat gamse ) pa javim kako bo z zadevo...

Lahko pa za prvomajske opravimo kaksen trening zimski vzpon v tistih krajih...recimo Smrekovec in potem Raduha...naslednji dan pa se Olseva in se kakse ntek do mejnega prehoda gor...

Razmisli...idej je veliko terena ta pravega pa tudi...


Recimo lahko startamo tudi v Ljubnem pa koncamo v solcavi ( Smrekovec, Raduha , Olseva ) ...to ti je dobra generalka za K24....

Edino zelo zgodaj bi morali kreniti iz Ljubnega...

Zdaj na tej trasi je fajn ker se lahk ovedno dol spustis v Savinjsko cim te snezne razmere zaprejo ( Luce, Solcava )...pa ni problem priti v Solcavo...

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA