Ljubljana, četrta nedelja v oktobru<br>področje za pogovore o vsem, kar se dotika največje slovenske tekaške rekreativne prireditve

Moderator: Snezinka

Uporabniški avatar
 vencelj
#107794
vencelj napisal/-a:zajc in Zajec. Prvi pravi, da se bo zajca (balonček) za 3:10 držal kot klop; drugi v svojem tretjem LJ Maratonu napoveduje rezultat 3:10. Z nobenim se osebno (še) ne poznam (če se ne motim, je zajc letos tekel v Kropi?). Skupno nam je to, da za LJ napovedujemo (si želimo) enak rezultat, okrog 3:10.
Morda se kaj vidimo ali, nenazadnje, skupaj pritečemo skozi cilj :wink: .
Bomo kmalu videli, lep pozdrav, Vencelj :)

Videli smo se, ko smo do 30 km skupaj tekli z zajcem za 3:00, nato sem jaz popustil in svoj prvi maraton zaključil malce hitreje od napovedanega:
3:08:06 bruto; 3:07:43 neto. Zadovoljen!
LP
Uporabniški avatar
 bla_k
#107808
bla_k napisal/-a: Rezultat, ki ga napovedujem je
:arrow: 3:29:29


Sem ga zgrešu za 5 minut...
... v ''plus'' :D
Uporabniški avatar
 zdejan
#107817
zdejan napisal/-a:Grem prvič na 42-ko. Pod 4 ure bom prav gotovo, če bom brez poškodbe. Načrtujem 3.20 - 3.30, pa glede na treninge in zadnje rezultate s tekem ne upam več trditi, da bom res tu, vse skupaj leze bolj proti štiri.

Saj se ne motim, na progi so izotonični napitki, kajne?


No s poškodbo kolena prigural na neto 3:56.
 usmiljeni_brat
#107819
usmiljeni_brat napisal/-a:Če bo šlo brez poškodb bi moral bit čas okrog 3.30. zadovoljen bom z vsakim časom pod 3.50, prvi cilj pa je seveda cilj videti.


Z bolečinami v kolenu in obeh stopalih sem prisopihal do 3:40 in sem z doseženim zadovoljen.
Uporabniški avatar
 Dule
#107820
Čestitam vsem za dosežene rezultate :wink: Sam se s časom ne morem pohvaliti, pohvalim se lahko samo z vztrajnostjo: za menoj je 7. klasični maraton :wink: . Hvala mojemu zajčku, ki ga je vztrajno prenašal Ero za družbo do 15 kilometra, nato pa sem dobil težke noge in nato sem se bolj vlekel kot tekel proti cilju. Me pa je pošteno zeblo v roke, kljub temu da je bilo 9 stopinj, in mokrota v supergah tudi ni bila prijetna.. Sedaj pa bodo pri meni zopet bolj gorski teki, kjer sem bolj doma kot na asfaltu :!:

ČAU ČAU
 Runcajz
#107824
Before:


Runcajz napisal/-a:Moji cilji za drugi 42:

dobro: vse boljše kot 4:11
prav dobro: vse boljše od 4:00
odlično vse boljše od 3:50

Zdaj, ko smo sfrizirali noge, je skrajni čas urediti glave!

Vso srečo vsem!

Runcajz


Before torej zgoraj!

After:

odlično, saj sem dosegel 3:47:12. Svoj PB sem izboljšal za točno 25 minut!

Dan je bil fenomenalen, adrenalin je začel špricati iz suprarenalk že ob šestih, ko sem opazoval malo nebo, malo simulacije radarskih slik padavin in se pripravil na tek v dežju, ne nazadnje sem velik del spomladanske bazike naredil v temih in mokrih večernih treningih. Prav imajo angleški trenerji, ki takoj za baziko kot drugo zapoved postavljajo "get wet", no, tam to ni posbeje težko... Tudi druge tekme letos so me izučile, da se umirim in razporedim moči, prehrano, hidracijo in motivacijo prek cele dirke. Avgustovski jekelni so bli trda lekcija.

Zato sem posebno hvalo dolžan Erotu in njegovemu zajcu, res fenomenalno, kot bi tekel na metronom.

Drug zaslužni je pa Jernej iz Šmarjeških, ki mi je sestavil odličen program. 25 minut je razlika med naivnim in profesionalnim programom! Robi in Zdravko: sem vesel za vse tri! Peter in Dušan: way to go!

Runcajz
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA