Ljubljana, četrta nedelja v oktobru<br>področje za pogovore o vsem, kar se dotika največje slovenske tekaške rekreativne prireditve

Moderator: Snezinka

Uporabniški avatar
 Koci
#156992
Tudi za mano je že 13. LM. Zahvala Mercatorju za pozornost v obliki darilnega bona. V Ljubljani je vedno prijetno teči saj je organizacija odlična, ponovno pridem na 14. LM.
Uporabniški avatar
 PeterM
#157066
Pozdravljeni,

tudi sam sem dobil bon pozornosti za vseh 13 LM, da ne govorim, da so
bili vsi na 42 km. Povsem se strinjam s tabo Matjaz in z mnogimi, ki so
ti pritrdili :) . Organizacija je res vsako leto boljša, zadnja oktobrska nedelja
pa postaja veličasten tekaški praznik za mesto Ljubljana in vso Slovenijo :) .
Verjamem, da bodo organizatorji že drugo leto razrešili problem z vozili na progi v času tekme.
To je nujno, že zaradi varnosti.

Ko smo pri organizatorjih. Malo me je presenetilo, ko so nekateri med
njimi po tekmi razglabljali, da so jih razočarali povabljeni tekači, ki njim
in gledalcem niso podarili rekorda proge.
Menim, da je rekord proge glede na valovitost proge že zdaj zelo dober
(2:12). Da ga bo ne bo prav lahko izboljšati. In, da bi morda organizatorji
morali več energije vložiti v to, da ob kvalitetni mednarodni konkurenci
privabijo tudi najboljše slovenske maratonce.

A pozitivnega je na LM daleč več kot negativega,
zato se že veselim 14. LM. :) :)
Uporabniški avatar
 Staša
#157516
čestitke vsem vztrajnim, čeprav sem prav malo zavistna, ker sama nisem tekala 13x. sem pa tekla letos in na to sem še posebej ponosna, čepravs em bila med softiči. ker sem imela precej drugačne namene, a žal so se ti podrli. in odšla sem na start; imela sem namreč močan občutek, da je to taka mala državljanska dolžnost. kot volitve.

organizacija je bila super, še posebej če pomislim, da je trajala prireditev že od sobote, ko smo se udeležili lumpi teka.

vsem pametnim mnenjem, kako so organizatorji obogateli na račun ubogih tekačev - skoraj dobesedno, se pa samo še smejim... itak jih izgovorijo v 99,9% ljudje, ki niso nikoli sodelovali pri organizaciji česarkoli.

timing in vsi ostali sodelujoči, le tako naprej!
 svajgerbranko
#157594
Tudi jaz sem bil presenečen, ko mi je poštar na vrata prinesel kuverto z vrednostnim bonom od Mercatorja,kot nagrado za zvestobo in vtrajnost in vidimo se na 14.Ljubljanskem maratonu(3x42.195,6x21.098 in 4x6.km oz.7.km oz.10.5km).
Uporabniški avatar
 samostojni
#157823
Tudi jaz se pridružujem pohvalam ostalih udeležencev saj se vsako leto kaj novega zgodi in izboljša. Me je kuverta MERCATOR kar presenetila od našega najboljšega soseda - pohvalno, nepričakovano, je pa res da do zdaj še nismo kaj dobili za vsakokratno udeležbo npr. destletnica je šla mem...
Na čelu z starostjo Heleno Žigon , ki si pri 80tih še vedno lahko privošči da za njo ostane še kakšnih 207 ženskega in 182 moškega tipa vseh starosti...... :oops: :oops: :laola :juhuhu: ČESTITKE .

Letošnji mi je naklonil žreb pri :hack: Studio Marketing JWT Ljubljana d.o.o., :hack: sem se prijavil pa j blo, NOKIA dolga tekaška majica mi bo prišla prav v hladnejših časih - :laola pa TRUBAČI, ki so bili v ciljni ravnini zjutraj - celice kar ponorijo.
5 minut sem drefnil pa bi še telefon pritekel :oops: :-(( ampak nima veze, sem vesel da mam take čase kot na začetnih maratonih 21tke seveda z dodatkom desetletja ino tretjine :juhuhu:

Aja če je kdo morebiti bil žreban je pa tukej :hello: http://tf.tribes.cc/telfort/px/url/258/www.nokia.si/A4621026 :hello:

Sreča ali karkoli že kdo misli da je to , da se vsako leto dobim z posamezniki v tej gruči tekačev in tekačic - al jest njih dohitim al pa oni mene - neverjeten občutek :wink: pa en kup :TF) spet d´best k se pozdraviš.
Sam tek prijeten v prijetni družbi dohitevaš, te dohitijo pa gremo dalje pohvalni so tudi vzpodbujevalci oziroma adrenalina dvigajoče se množice ob poti sploh v Dravljah kot bi v tujini tekel :Fger :Fslo :Fita :Feng pa še kej se je slišalo HVALA VSEM .
ZOKI ki stisnil je roko vsakemu ko smo prišli na cilj - lepa odločitev župana... :cast:
Na cilju še poljub pa medalja pol pa masaža tam v šotoru IntAct-e z COMPEX mišičnimi stimulatorji - definitivno pomaga, redno se ustavljam pri njih.
Kakšna beseda z poznanimi pol pa jest pa je vikend šel mem.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA