Ljubljana, četrta nedelja v oktobru<br>področje za pogovore o vsem, kar se dotika največje slovenske tekaške rekreativne prireditve

Moderator: Snezinka

 Sed
#75940
Zdravo telo morda že, zdrav duh pa nikakor ne – to bi lahko rekli za gospodično XXXXXXXX alias XXXX iz XXXXXX, ki me je prav nemarno nategnila.
Ker sem si malo pred Lj. maratonom nesrečno zvil gleženj, sem ji prodal svojo prijavo. Zaupal sem ji, da bo vsoto za startnino res tudi poravnala, vendar se to kljub številnim klicem in obljubam ni zgodilo. Nasprotno pa je bila prav hitra pri spremijanju prijave in dvigu startne številke.
Ne bi vas rad pretirano obremenjeval s svojim ':twisted:' nad dotično gospodično, pač pa zgolj sporočil njeno velecenjeno ime, da ne bo moje napake ponovil še kdo.
Nazadnje spremenil Sed, dne 28 Okt 2006, 20:54, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 Finžgar
#75941
Zanimivo, tudi sam sem hotel poslovati z njo, in sicer sem hotel od nje odkupiti taisto prijavnico. Zdela se mi je mal sumljiva, ko je hotela, da ji vnaprej plačam, kar po pošti, nakar ugotovim, da zadeva najverjetneje ni nikoli obstajala. tko da je nism potlej kupu od nje, kar se je izgleda izkazalo, kot edino pravilno.
Škoda, pa tako lep vzdevk ima :D
 Sed
#75942
Kaže, da se da s forumom zelo uspešno popihati na vest ljudi. Znesek je bil nakazan 10 minut po objavi.
Uporabniški avatar
 kustus
#75944
lp

sam da se je vse lepo uredilo

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA