Ljubljana, četrta nedelja v oktobru<br>področje za pogovore o vsem, kar se dotika največje slovenske tekaške rekreativne prireditve

Moderator: Snezinka

Uporabniški avatar
 Loni
#153436
marčni zajec napisal/-a:jaz imam svoj čip, v vrečki pa sem dobil zdaj še čip LM.
katerega moram zdaj imet gor? ve kdo mogoče kako je s tem?


Tistega, ki si ga dobil zraven startne številke. Se je meni zgodilo isto, gospa je rekla, da lahko nazaj spremeni edino, če vem na pamet št. svojega čipa.
Uporabniški avatar
 pajo
#153439
Kakšne barve so majice?
Uporabniški avatar
 bobr
#153441
marčni zajec napisal/-a:jaz imam svoj čip, v vrečki pa sem dobil zdaj še čip LM.
katerega moram zdaj imet gor? ve kdo mogoče kako je s tem?

Imej oba za vsak slučaj :)
Uporabniški avatar
 Classix
#153444
pajo napisal/-a:Kakšne barve so majice?


Črne.
Uporabniški avatar
 mitjas
#153463
Menda je bila danes vrsta za dvig številk in ostalega že od 7:30 naprej :shock: :roll:
Uporabniški avatar
 Loni
#153468
mitjas napisal/-a:Menda je bila danes vrsta za dvig številk in ostalega že od 7:30 naprej :shock: :roll:


Od devetih dalje pa res, čeprav je zdajle ratala malo daljša, jaz sem čakala ob 15 čez cele 3 minute. V šotoru so 4 šalterji in še en posebej za Lumpi tek.
Uporabniški avatar
 mitjas
#153476
Loni napisal/-a:
mitjas napisal/-a:Menda je bila danes vrsta za dvig številk in ostalega že od 7:30 naprej :shock: :roll:


Od devetih dalje pa res, čeprav je zdajle ratala malo daljša, jaz sem čakala ob 15 čez cele 3 minute. V šotoru so 4 šalterji in še en posebej za Lumpi tek.


Tale info ni zrastla na mojem zelniku, je od fantov, ki so tam zjutraj še postavljali stvari na svoja mesta.
 spela*
#153477
Če kdo želi in ve, da me bo videl pred nedeljskim startom, lahko dvignem startno številko tudi zanj. Sem tudi jaz blizu v službi. :D

Classix, hvala za skrb. Je že bolje, brez tistega dodatka v čaju. :wink:
Uporabniški avatar
 marčni zajec
#153479
bobr napisal/-a:
marčni zajec napisal/-a:jaz imam svoj čip, v vrečki pa sem dobil zdaj še čip LM.
katerega moram zdaj imet gor? ve kdo mogoče kako je s tem?

Imej oba za vsak slučaj :)


verjetno bo res tako najbolje.
na vsaki nogi enega - stereo chip.
Uporabniški avatar
 obi
#153496
Classix napisal/-a:Drži vse kar je napisala Loni. da pa ne bo hude krvi...pasna torbica pa ima predalček za GSM, prostor za bidon in prostor za denar ali ključe...

Gneče zaenkrat še ni bilo, za naprej pa je precej nehvaležno napovedovati. Po tekaške nogavice se gre v šotor, kateri je nasproti šotora v katerem se izdajajo številke.

Srečal Obija, Loni in špelo*, kateri priporočam čaj in brinovec.

LP
Matjaž


Dvomim. Se nisem še nič tam zadrževal. :evil:
Uporabniški avatar
 tae
#153499
Po mojem je Classix mislil Obivankenobi-ja, katerega v praksi vsi kličejo s tvojim nickom. (saj veš tvoj je krajši, istočasno bi bila lahko okrajšava za obivankenobi) Pa še bolj malo se javljaš in te folk ne pozna. Tudi mene vedno vprašajo, kje imam obija, kljub temu, da se midva sploh še ne poznava. :D
Uporabniški avatar
 obi
#153503
Vem da je mislil njega. Sem se samo javil, da bodo ljudje vedeli, da ni samo on. Drugače pa me staroste TF poznajo.
Uporabniški avatar
 Classix
#153511
Vse našteto drži, zatorej Obi in Obivankenobi...pardon. Sam pa si lahko želim le tega, da bom v teku vztrajal toliko časa, da osebno spoznam vse staroste tega foruma.

LP
Matjaž
Uporabniški avatar
 niki
#153516
Loni napisal/-a:
Je pa treba osebni dokument pokazati pri dvigu vrečk za Lumpi tek.



Še dobro, da si napisala, jaz se sploh ne bi spomnila, da bi za otroka potrebovala kakšen dokument. Hvala :D
Uporabniški avatar
 dejc
#153525
Kako pa je s popusti v šotoru?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA