Ljubljana, četrta nedelja v oktobru<br>področje za pogovore o vsem, kar se dotika največje slovenske tekaške rekreativne prireditve

Moderator: Snezinka

Uporabniški avatar
 MajdaPR
#47301
V razpisu za letošnji LM ni zaslediti ženskih kategorij za pol in celi maraton?? :?: :twisted: :evil: PS. Že dopolnili! :lol: :lol: V Angleški verziji še vedno ni ženskih kategorij!! :x

Torej bomo ženske tekle samo na 10,5 km?? :?: PS. Kolikor bomo lahko... :oops: :oops: :wink: :wink:

Tudi meni se slika trase ne odpre! :?: :?: PS. Že vse lepo dela! :arrow: :wink: :wink:

Prijavnina je resnično previsoka. :nono: PS. Sem še vedno takega mnenja. Za našo družino to pomeni 15 000 SIT :twisted: :evil:

Se bom prijavila kar na maraton in tako izkoristila tek trojk. Če mi bo seveda uspelo se prijaviti za žensko kategorijo. :?: :?: PS. To mi je seveda uspelo. :wink: Sedaj pa na trening, da bom zmogla vseh 42 km :shock: brez bolečin v kolenih seveda. :bum:

Če ne bom mogla preteči obeh krogov, me pa naj kar diskvalificirajo, saj tako vedno tečem za svoje zadovoljstvo. :wink:
Nazadnje spremenil MajdaPR, dne 22 Avg 2005, 12:50, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
 MajdaPR
#47304
Sem že prijavljena na celi maraton. :lol:
Uporabniški avatar
 kustus
#47364
LP

Baravo MajdaPR čestitke za prijavo. Bom držal pesti.

:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
Uporabniški avatar
 lojzeP
#47380
še en, ki rad poceni teče - lenskoletna izkušnja pač ( 42 km PRESS ) :oops: 8)
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#47388
Ma LojzP mislim da nisi edini, ki rad poceni teče :lol: :wink: .To je tudi meni všeč da se teče đabe :lol: !
Edino kar te košta je na koncu B-vitaminska substanca v taki ali taki obliki!
ČAO!
 Ninocka
#47390
Nova trasa je kar zanimiva, čeprav mi je bila tudi prejšnja všeč. Letos bomo tekli mimo mojega bloka na Dunajski. :P
Uporabniški avatar
 Vlajko
#47393
Ninocka napisal/-a:..... mimo mojega bloka na Dunajski.....

Palačinke? :?: :roll: :D :D :wink:
Uporabniški avatar
 kustus
#47404
LP

No Vlajko tudi for me se pridružujem na palačinkah.

Pa sej med tekom sploh ne morem jest, no pa drugič.

Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
Uporabniški avatar
 marathon95
#47411
kustus napisal/-a:LP

.... med tekom sploh ne morem jest, ...

A jesi probao :?:
Uporabniški avatar
 Nadj@
#47527
LP

Nevem kako lahko razmišljate o hrani med tekom

Sem preveč zadihana da bi še mislila na kaj drugega.

:P :P :P :P :P :P
Nazadnje spremenil Nadj@, dne 10 Avg 2005, 17:07, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
 runner
#47622
Razdevicil sem jo!

Novo traso LJ maratona - namrec.

:-)

Upam da je "trasa" zenskega spola ... drugace me boste zajebavali.

No novica je, da se na zacetku gre takoj na sever po Dunajski cesti proti Bezigradu in cez obvoznico. Spusca pa se nazaj po Slovencevi, ki je usporedna s Dunajsko. Ko se pride na Drenikovo (ki pelje mimo bezigrajskega stadiona) se zavije proti Siski. Tam je malo vzpona (kakih 80 dolzinskih metrov). Precka se Celovska in naprej po Vodnikovi kakor po stari trasi. Na Kamnogoriski sem naletel na gradbisce (gorenjska obvoznica) in sem za spomin dobil 2kg blata na supergah... ki je odpadlo do Podutika. No tukaj pa je spet sprememba v trasi. Ne gre se proti Brdu (hvala Bogu, ker ta del stare maratonske proge je bil ziv dolgcas) temvec direktno proti Siski. (Tam, za novo cerkvijo v Podutiku je spet gradbisce samo je obvoz narejen.) Pride se na zacetek Vecne Poti. Tam sem tekel po kolesarski stezi mimo zivalskega vrta... hej senca rulz, to mi je najljubsi del trase... in mimo studenta pades direkt pred Cankarjev Dom. Torej se ne gre v Rozno kakor prej. In je ze konec. Mislim da je proga bolj razgibana in gre vec skozi mesto.
Aha se to... na uradni strani je proga lepo narisana samo so napake v tekstu. Imena ulic morajo se popraviti.
To je bil moj najdaljsi tek od lani. Pocutje na koncu je bilo super.
Uporabniški avatar
 kustus
#47666
Ne nisam probao in tudi ne razmišljam da bi.
Uporabniški avatar
 Speedy
#47687
runner napisal/-a:... No tukaj pa je spet sprememba v trasi. Ne gre se proti Brdu (hvala Bogu, ker ta del sta
... in mimo studenta pades direkt pred Cankarjev Dom. Torej se ne gre v Rozno kakor prej. In je ze konec.


Men pa se po skici zdi, da gre od Podutika do Brda ravno tako kot včasih (da ne rečem lani ali predlani, ko me ni blo zraven) in tudi v Rožni se zavije not v Rožno, torej se ne gre direktno po Večni v podvoz železnice in ceste...
Uporabniški avatar
 runner
#47711
Speedy napisal/-a:Men pa se po skici zdi, da gre od Podutika do Brda ravno tako kot včasih (da ne rečem lani ali predlani, ko me ni blo zraven) in tudi v Rožni se zavije not v Rožno, torej se ne gre direktno po Večni v podvoz železnice in ceste...


Speedy Gonsales ... spremenili so ... spet! Hah, nic hudega ... bom mogel se en junfer skinuti! Vidim da po ta novi novi trasi sploh ne gres v Kamno Gorico
(pssssssssst ... verjetno so prebrali moj post o gradbiscu)
Uporabniški avatar
 ero
#47712
hoj,

ko je bila objavljena prva verzija seznama ulic in skice še ni bilo, sem šel po seznamu s prstom po zemljevidu (no, z miško po Oziju) in nameril 21,4 km. verjetno sem malo preveč naokoli ovinke vozil. skico sem shranil a je nimam pri sebi, da bi jo lahko primerjal z uradno. bomo naredili...

kaj pravite na dve dolgi ravnini?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 19

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA