Ljubljana, četrta nedelja v oktobru<br>področje za pogovore o vsem, kar se dotika največje slovenske tekaške rekreativne prireditve

Moderator: Snezinka

Uporabniški avatar
 INOT
#70055
Denis26SV napisal/-a:Kje sta pa tole izbrskala :) ? Sam delam v vojski, pa mi ni noben tega omeno, čeprav vejo da se pripravljam za maraton... Nesposobno poveljstvo :evil:


Ko boš delal v štabu boš vedel vse :wink: Verjetno je problem samo v činu :lol:
 Liquid
#70547
Prijavil sem se na svoj prvi maraton. Upam, da se bo izšlo. Trenutno imam manjše težave s pokostnico, ker sem šel na trening z TAE-tom. :cry:

Tekaški forum berem že kar nekaj časa, tako da sem ob prijavi kot klub navedel kar Tekaški forum. :P
Uporabniški avatar
 5rca
#70553
Denis26SV napisal/-a:Kje sta pa tole izbrskala :) ? Sam delam v vojski, pa mi ni noben tega omeno, čeprav vejo da se pripravljam za maraton... Nesposobno poveljstvo :evil:


naš jekleni (čestitam :!: ) MatjažV je zgleda pri koritu :wink: :lol: :lol: :lol:

še na sliko so ga dali :lol: :lol:
 Gustl
#70662
Sem prav opazil, da letos udelezba na trojkah ne zagotavlja opravicila pri startnini na 42km? To pa je napredek, najmanj pol manj maratoncev se obeta, ce je to res.
 kovit
#70666
Gustl napisal/-a:Sem prav opazil, da letos udelezba na trojkah ne zagotavlja opravicila pri startnini na 42km? To pa je napredek, najmanj pol manj maratoncev se obeta, ce je to res.

bi bilo fino da bi tko blo, sam ne bo :twisted:
Uporabniški avatar
 alan
#70670
Brezplacna startnina na LJM (s trojkami) je bila ideja, ki se je po mojem
mnenju odlicno obnesla pri popularizaciji tekaskih prireditev pri nas (ne
samo LJM).

A je kdo pricakoval, da bo ostalo enako se naslednjih 10 let?!? V okoliscinah,
kakrsnih danes zivimo je lahko zastonj prijazen pozdrav in lep nasmeh, ne
pa udelezba na maratonu v evropski prestolnici. Razloge za to vas vecina (se
posebej pa organizatorji) itak pozna... Jaz dvomim, da se bo stevilo
maratoncev zaradi tega signifikantno zmanjsalo.

Upam pa, da se bo za organizacijo trojk tudi v bodoce naslo dovolj
'nestartninskega' denarja in ta tek ohranilo predvsem kot druzaben dogodek
in ne kot dirkanje za prvo mesto... :D
Uporabniški avatar
 pegaz
#70684
MatjazV napisal/-a:SLO ekipa se že pripravlja, tule pa prilagam še uradno vabilo.

[... ena ful kul slikca izrezana...]

MatjazV


He he Matjaž - tole so bili pa Glory Days!
Carsko!
:clap:
LL, Pegaz :)
Uporabniški avatar
 tae
#70724
Liquid napisal/-a:Prijavil sem se na svoj prvi maraton. Upam, da se bo izšlo. Trenutno imam manjše težave s pokostnico, ker sem šel na trening z TAE-tom. :cry:

Tekaški forum berem že kar nekaj časa, tako da sem ob prijavi kot klub navedel kar Tekaški forum. :P


Liquid :lol: :lol: :lol: Najprej od kje ti ta ime?

Težave s pokostnico se bodo sigurno uredile, čeprav mi ni čisto jasno kaj ima to veze z najinim skupnim treningom.

Drugače pa lepo da si me omenil.

Prijave pod Tekaški forum so pa itak vedno aktualne in zakon.
 Liquid
#70820
tae napisal/-a:
Liquid napisal/-a:Prijavil sem se na svoj prvi maraton. Upam, da se bo izšlo. Trenutno imam manjše težave s pokostnico, ker sem šel na trening z TAE-tom. :cry:

Tekaški forum berem že kar nekaj časa, tako da sem ob prijavi kot klub navedel kar Tekaški forum. :P


Liquid :lol: :lol: :lol: Najprej od kje ti ta ime?

Težave s pokostnico se bodo sigurno uredile, čeprav mi ni čisto jasno kaj ima to veze z najinim skupnim treningom.

Drugače pa lepo da si me omenil.

Prijave pod Tekaški forum so pa itak vedno aktualne in zakon.


1) Liquid = tekočina :wink: = eden izmed mojih najljubših albumov
2) Glede pokostnice: tempo v 1 intervalu je bil prehud, zato je moja pokostnica 'počepnila'. Stanje sedaj je boljše. Kolega mi je namreč posodil TENS napravo. Elektro stimulacija mi resnično pomaga, zato razmišlam, da bom kupil podobno napravico.
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#70862
Liquid napisal/-a:Kolega mi je namreč posodil TENS napravo. Elektro stimulacija mi resnično pomaga, zato razmišlam, da bom kupil podobno napravico.

Povej, prosim, kaj je to za neka čudežna napravica? In hvala.
 Liquid
#70948
ZdravkoC napisal/-a:
Liquid napisal/-a:Kolega mi je namreč posodil TENS napravo. Elektro stimulacija mi resnično pomaga, zato razmišlam, da bom kupil podobno napravico.

Povej, prosim, kaj je to za neka čudežna napravica? In hvala.


Nekaj takega: http://www.iskramedical.si/tens/index.php?content=aparati

Trenutno imam napravo slab teden, in zaenkrat imam samo pozitivne izkušnje. Rezultat uporabe je ta, da imam bistveno manjšo bolečino v predelu golena (bolečina je skoraj popolnoma 'izginilia'). Ker sem pronator, si bom omislil še športne vložke in upam, da bodo moje težave s pokostico preteklost.
Uporabniški avatar
 MARUŠKA
#71080
Meni se je vnela mišica v ptredelu kolka. Fizioterapevtka je omenila nabiranje tekočine. Priporočila mi je raztezne vaje in zmanjšanje kilometraže. Bolećine so izginile. Zdaj sem zaćela podaljševati razdoljo in spet sem na istem. Ne vem kako bo z lj. maratonom.
Uporabniški avatar
 mitjas
#71098
Liquid napisal/-a:
tae napisal/-a:O težavah s pokostnico je ravno sedaj napisano pod rubriko težave in poškodbe. Še link http://www.tekaskiforum.net/viewtopic.php?t=1942


Tole rubriko sem prebral vsaj že 10x, tako da jo znam že skoraj na pamet :twisted:.


Še en tak... pol sva pa že vsaj dva. Pa je na žalost res edino zdravilo za pokostnico POČITEK!!!
In po pameti kilometrino povečevat. Vsaj pri meni to zaenkrat deluje. Pa tak lep plan treninov je bil...
Tko da zdej pa bolj po pameti, z drugimi copati, plane pa za drugo leto prišparat...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA