Ljubljana, četrta nedelja v oktobru<br>področje za pogovore o vsem, kar se dotika največje slovenske tekaške rekreativne prireditve

Moderator: Snezinka

Uporabniški avatar
 Vreme
#104779
ZdravkoC sem upal, da se boš javil. Torej prvo polovičko bom poskušal opraviti s teboj..:ignore:
 klopotec
#104789
Kaj, da bo ZdravkoC zajček za 4:15? To pomeni, da bi ga enkrat v življenju lahko prehitel? Ni slaba ideja. Pravzaprav ne bo nič iz tega, ker bom jaz po prvem krogu nehal, on pa bo nadaljeval. Dobro, pa mogoče drugo leto.
 nana
#104790
ero napisal/-a:še 4:15 - zen tekači, kdo se javi?


Zdaj sem končno prišla do definicije ZEN tekača :arrow: 6 min/km :shock:

:) :D :lol:
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#104792
:arrow: ej, sta hitra @vreme in @klopotec
:arrow: jaz sem se samo javil, kot opcija
:arrow: to še zdaleč ne pomeni, da so mi že zrasla zajčja ušesa in da se me na daleč vidi
:arrow: besedo ima še mama zajklja :D
Uporabniški avatar
 Sebi
#104804
ZdravkoC je posebaj zame in samo zame že nosil zajčji repek na Ptuju. Sedaj si je še uradno pustil natakniti ušesa in se "nakrmiti" s korenčkom... Super odločitev :wink:
Uporabniški avatar
 mazi
#104813
Ojla,

No jest bom z Lili predvidoma tekel 4:30 (če bo šlo vse po načrtih) - če je še kakšen zen tekač naj se nama kar pridruži... :juhuhu:
 klopotec
#104816
Mazi, tu pa nekaj ne štima. 4:30 pa ni zen tekač. Jaz spravim skupaj komaj kakih 5:30 na km in si že domišljam da sem kar hiter. Če bi lahko tekel 4:30 na km bi se počutil mali Gebre.
Uporabniški avatar
 bobr
#104819
Verjetno je mislil 4 ure 30 minut in ne tempo. To je ZEN 8).
Uporabniški avatar
 mazi
#104825
mazi napisal/-a:Ojla,

No jest bom z Lili predvidoma tekel 4:30 (če bo šlo vse po načrtih) - če je še kakšen zen tekač naj se nama kar pridruži... :juhuhu:


Ja, seveda to je predviden skupni čas in še daleč ne tempo... :bum:
 klopotec
#104827
A ja. To je drugo ja. Ampak v Varaždinu sem videl eno Lili, tako ji je pisalo na majčki TF in je bila kar hitra. A sta vidva tekla v Varaždinu?
Uporabniški avatar
 mazi
#104829
Ne nisva :cry: in ''lublanc'' bo za naju ognjeni krst za ta prav maraton... :cast:
Uporabniški avatar
 vanja
#104831
ero napisal/-a: Vanja, žal mi je, ker se nisem mogel dogovoriti za zajčka na 3:40. če želiš, lahko pričneš z nami in potem pospešiš...


Hoj, Ero, ni problem, sej me je že itak malo skrbelo, če bi zmogla 3:40. Zagotovo se vam bom pridružila in če boste prepočasni... :? Bo pa najbrž res veselo okrog tebe, če nas bo toliko :D :D

Aja, sem pa zmenjena z Mirotom in ne vem, kakšen tempo si je zamislil :oops:
Uporabniški avatar
 ero
#105611
hojla,

danes sem imel v rokah zajčjo opravo :) razpoznavni bomo po živo zelenih majicah in črnih pajkicah. na obeh ramah in na balonu (delamo na tem, da bo tudi ta zelene barve) bo napis s predvidenim časom. na primer 4:00.

to je vse - enostavno in učinkovito :)

druge podrobnosti še sledijo...
#106191
ero napisal/-a:hoj,

v sosednji temi je bilo kar precej debate o zajčkih na letošnjem maratonu.

Tu pa je uradna objava in hkrati povabilo k sodelovanju. berite ... :)

V dogovoru s Timingom Ljubljana smo zajčke postavili takole:
[table]
[row]3:00[col]Marijan Horvat
[row]3:15[col]Dušan Moškotevc
[row]3:30[col]Borut Malavašič
[row]3:45[col]Ero Šramel
[row]4:00[col]Inot Klemenčič
[row]4:15[col]Zdravko Čufar[/table]
zajčki bomo označeni z dresi, napisi in baloni. tekli bomo enakomerno od starta do cilja, upoštevajoč postanke na okrepčevalnicah. nadalnje podrobnosti in obvestila bodo objavljena tu. tudi vaša vprašanja zastavite tu.


Zelo pohvalno je, da ste zrihtal malo več zajec, kot ponavadi :laola
Sploh pa bi pohvalu, da ste zrihtal zajca za čas 3:00, katerega se bom verjetno tudi jaz držal :lauf:
:arrow: se vidimo čez 1 teden :!:

LP JZ
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA