Ljubljana, četrta nedelja v oktobru<br>področje za pogovore o vsem, kar se dotika največje slovenske tekaške rekreativne prireditve

Moderator: Snezinka

Uporabniški avatar
 ero
#150367
Pajo - Alenka Gale je prijavljena na 10km. jaz jo vidim na listi.

številke dvignete sami. kot sem že parkrat napisal - ne bom dvigoval številk za 300+ ljudi. nima smisla in ni potrebe.

za tehnična navodila je na voljo spletna stran organizatorja in druge teme na forumu.
Uporabniški avatar
 Barb
#153535
Ker so trenutno druge stvari v prioriteti pri nas :D in nisem na tekočem, naj me nekdo prosim razsvetli kdaj in kje imate skupinsko fotografiranje in kje bo analiza.
Mogoče se pa kaj oglasimo :P
 spela*
#153537
Barb napisal/-a:Ker so trenutno druge stvari v prioriteti pri nas :D in nisem na tekočem, naj me nekdo prosim razsvetli kdaj in kje imate skupinsko fotografiranje in kje bo analiza.
Mogoče se pa kaj oglasimo :P



ANALIZA:
Ero napisal/-a:Subito (Kolosej, BTC) od 13h dalje
geslo: Tekaški forum
če bo sonček in toplo, bomo zunaj
ostalo klasika - vsak plača sam, da ne bo komplikacij
vabljeni


FOTOGRAFIRANJE:
MatjazV napisal/-a:Kot sem že predlagal, bomo pol ure pred prvim štartom organizirali SKUPINSKO TF FOTOGRAFIRANJE. Ker niste vsi iz ljubljane in ni potrebe, da bi samo zaradi fotografiranja hodili na štart prvega teka tako zgodaj, bomo organizirali dva foto termina. Tule so osnovni podatki:

1. Fototermin: ob 8.00 uri (pred štartom teka na 10 km)
2. Fototermin: ob 9.30 uri (pred štartom teka na 21 in 42 km)

Kdor želi je lahko prisoten na obeh terminih.

Zbor na stopnicah pred vhodom stavbe SNG Drama (v neposredni bližini štartnega mesta)

Fotografiranje v dresih s štartnimi številkami, oz. v športni opremi ali kakor pač želite ter s transparenti oz. napisi TF. Kdor ima dres, kapo, rutko ali kakšno drugo opremo z TF oznakami, naj jo ima na sebi, ni pa nujno, po želji.

Za to fotografiranje bom poskušal zagotoviti proff. fotoaparat, za izdelavo kar najboljših fotografij.

Če se spomnimo lanskoletnega foto materiala z Lj maratona veste, da smo posneli preko 1000 kvalitetnih fotk visoke resolucije pred, med in po tekmi (tekmah). Te fotke smo tudi objavili in tako bo tudi letos. Za dežurnega fotografa se je že javil MEDUZA. Nekaj bom pomagal tudi sam.

Erota prosim, če lahko poskrbi za transparente TF in če lahko uredi kakšno akreditacijsko kartico v ciljnem prostoru - vasj eno za Meduzo.

Naši fotografi bodo tudi ob progi in fotografirali dogajanje med tekom kot tudi vaše prihode v cilj. Ker bo teklo preko 100 članov TF, vsi pa se še ne poznamo med seboj predlagam, da imate na sebi kakšen kos opreme z logotipom TF. Tako je večja možnost, da boste ujeti v objektiv našega fotografa.

Se vidimo na štartu, do takrat pa pridno trenirajmo!
Uporabniški avatar
 raf
#153684
Tole glede fotkanja je zelo dobra ideja, ker sem se že ustrašil kje v tisti gužvi bom našel svojega zajčka. Tako bomo pa bolj skupi in ne bo težav z razpoznavanjem.
Uporabniški avatar
 Barb
#153714
Špela hvala :P
Vsem želim obilo užitkov pri teku....tečte še zame :wink:
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#153716
Meduzine fotke so pa zakon. še enkrat hvala za nazaj za lanske in hvala za naprej za letošnje.
Uporabniški avatar
 chazhmy
#157350
A ni tale tema že mal zastarela, da bi mogla bit na vrhu seznama?
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA