Ljubljana, četrta nedelja v oktobru<br>področje za pogovore o vsem, kar se dotika največje slovenske tekaške rekreativne prireditve

Moderator: Snezinka

Uporabniški avatar
 MABE
#153529
Intersport -30%, ostalo pa tako-tako, je pa res, da imajo racer modele superg, ki jih zadnje tedne ni bilo dobiti.
Uporabniški avatar
 flikca
#153531
Vsem ki boste svoje vrečke tako ali drugače dobili šele v nedeljo pred startom, v vrečki letos ni "knofljic", tako da jih je dobro prinesti s sabo.
Uporabniški avatar
 Loni
#153532
flikca napisal/-a:Vsem ki boste svoje vrečke tako ali drugače dobili šele v nedeljo pred startom, v vrečki letos ni "knofljic", tako da jih je dobro prinesti s sabo.


So jih posebej dali, vsaj meni.
Uporabniški avatar
 flikca
#153533
Aja. Meni pa ne, nič hudega. Sem samo mislila, da bi bilo malo zoprno za koga, če bi v nedeljo zjutraj na startu ugotovil, da jih ni.
 jZ
#153534
Lp.

Kaj je že cel dan takšna gužva? Kakšnih 40 ljudi v vrsti ...

Srečno, jZ
Uporabniški avatar
 izzardly
#153536
Loni napisal/-a:
flikca napisal/-a:Vsem ki boste svoje vrečke tako ali drugače dobili šele v nedeljo pred startom, v vrečki letos ni "knofljic", tako da jih je dobro prinesti s sabo.


So jih posebej dali, vsaj meni.


Moje so bile že v vrečki. Vrsta je pa proti večeru vse daljša, ampak hitro opraviš in skočiš še po nogavičke.

LP
 nana
#153543
Loni napisal/-a:
flikca napisal/-a:Vsem ki boste svoje vrečke tako ali drugače dobili šele v nedeljo pred startom, v vrečki letos ni "knofljic", tako da jih je dobro prinesti s sabo.


So jih posebej dali, vsaj meni.

Moje so bile tudi v vrečki :D
Uporabniški avatar
 bobr
#153565
Jaz sem tudi dobil knofle in ja gužva je bila skoraj cel dan. Gre vseeno kar hitro prevzem saj se ena linija deli na več izdajnih mest.
 *Dejan*
#153580
Jaz sem prevzel številko okoli 16h.
Skočim na hitro še na stojnico od Enervita (dobil 4 tablete in prašek za napitek), potem pa še v šotor po nogavice. A na žalost je št. 43- že zmanjkalo. :(
Preostane mi le še, da grem v Intersport v Šiško, ki pa je zame popolnoma na drugem koncu LJ.
Sicer sem pa zelo vesel, da sem dobil novi pas za bidon. Upam, da bo tale manj uničeval majice. :)
Uporabniški avatar
 michael
#153593
Danes sem dvignil številko za svojo prvo 21ko "sm kr mal bl pukonc hodu" še tablo na kateri piše cilj moram videt.
Uporabniški avatar
 majcha72
#153594
Ob pol sedmih vrst praktično ni bilo - tik tak je bilo opravljeno.
Uporabniški avatar
 Bjkulinka
#153595
BP
Nazadnje spremenil Bjkulinka, dne 09 Nov 2008, 21:03, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 majcha72
#153597
Po mojem kot bodybag - čez eno ramo, ob telesu. Če te je več skupaj najbrž lahko tudi okrog pasu kot ledvičko. Predvidevam, da pravzaprav ni bistveno - dokler ne opleta oziroma te kakorkoli ne moti jo lahko nosiš kot ti paše.
Uporabniški avatar
 anima
#153601
Mene pa zanima, če kdo ve, ali lahko pride na testeninko še kdo z mano ( 1 oseba) ali vabilo, ki smo ga dobili s štartno številko velja samo za eno osebo. Hvala in dober tek ( tako v soboto kot v nedeljo) :D
Uporabniški avatar
 mateja.hribar
#153605
anima napisal/-a:Mene pa zanima, če kdo ve, ali lahko pride na testeninko še kdo z mano ( 1 oseba) ali vabilo, ki smo ga dobili s štartno številko velja samo za eno osebo. Hvala in dober tek ( tako v soboto kot v nedeljo) :D



Kakor jaz vem, vabilo velja samo za eno osebo.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA