Ljubljana, četrta nedelja v oktobru<br>področje za pogovore o vsem, kar se dotika največje slovenske tekaške rekreativne prireditve

Moderator: Snezinka

Uporabniški avatar
 Snezinka
#102762
ero napisal/-a:Snežinka, hvala in bravo za pobudo, dobro voljo, trud in delo!!!


Prosim, prosim :roll:

Upam, da boš v četrtek dosegljiv, da poštampiljkamo zadevo, preden jo pošljem na Timing?!
lp
Snezinka
Uporabniški avatar
 alezi the dancer
#102788
Alora skor več ksno :roll: :) , tut jest sem se prijavil za TF in seveda tut plačal štartnino in poslal Darji ZS !!

lp
Aleš Bajda
Uporabniški avatar
 Snezinka
#102830
Trenutno pogrešam prijavo na ZS za:

- Dušan Maček
- Martin Kristan

Prosim če se oba oglasita in mi pošljeta podatke (plačilo že imam, zato ju pogrešam med prijavami).

Vprašanje na seznamu pa je za Gregorič Branka, ki je nakazal 32EUR: 16EUR, za drugih 16EUR pa ugibam, če gre za Martina Nedeljka.

Prosim za pomoč.

lp
Snezinka
Uporabniški avatar
 alezi the dancer
#102840
Evo plačal sem tudi za Majo Štefančič-10km, pošljem še na ZS in jo prijavim še na njihovi uradni strani!!

lp
Aleš
Uporabniški avatar
 Snezinka
#102868
Še vedno pogrešam prijavo na ZS za:

- Dušan Maček


Prosim če se oglasi in mi pošlje podatke (plačilo že imam, zato ga pogrešam med prijavami).
A ga kdo pozna, da bi ga lahko opozoril na tole?

lp
Snezinka
Uporabniški avatar
 Anja.com
#102872
lepa številka se nas je nabrala, super!!!! :clap:
 dulamec
#102879
Zdravo!
Prijavljam se:
Damjan Ulamec, 21 km
Uporabniški avatar
 jan_jan
#102885
Še eden, ki je čakal na zadnji trenutek:
Marn Jani - 42 km :bum:
Uporabniški avatar
 Snezinka
#102928
Snezinka napisal/-a:Še vedno pogrešam prijavo na ZS za:

- Dušan Maček


Prosim če se oglasi in mi pošlje podatke (plačilo že imam, zato ga pogrešam med prijavami).
A ga kdo pozna, da bi ga lahko opozoril na tole?

lp
Snezinka


Case closed. Pogrešani najden.
Hvala
Uporabniški avatar
 Snezinka
#102934
Živjo!

Sedaj čakam samo še to, da na svojem TR vidim nakazilo Janeza Marna in dveh zamudnikov :roll: ....ko bo še to, pošljem vse skupaj na Timing in potem bomo opazovali, kako nas kljukajo, da smo plačali :roll: 8) 8) 8)

Prosim, da vsak preveri:
1. ali sta ime in priimek pravilno zapisana, ali je razdalja prava...če je kaj narobe, mi pošljite ZS!
2. da je na uradnem seznamu prijav, ki je objavljen na strani Ljubljanskega maratona ... seveda, če se niste prijavili vas ni...zato se hitro prijavite, da bodo na Timingu lahko označili vaše plačilo!


Hvala vsem, bili ste zelo disciplinirani pri prijavljanju :cast:

lp
Snezinka
Nazadnje spremenil Snezinka, dne 27 Sep 2007, 10:20, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
 dannae
#102935
Snezinka napisal/-a:
Hmmm, pa tudi na novoletni zabavi podeljeno markizno :wink: titulo moram nekako opravičiti :wink:.



Po temle podvigu si več kot dokazala, da je titula popolnoma upravičena in še kakšno drugo bi lahko dodali. :cast: :cast: :cast:

Hvala za odlično organiziranost in veliki trud in veliko vloženega časa....hvala, hvala.

pozdravček
d
Uporabniški avatar
 5rca
#102944
dannae napisal/-a:Po temle podvigu si več kot dokazala, da je titula popolnoma upravičena in še kakšno drugo bi lahko dodali. :cast: :cast: :cast:



se popolnama strinjam s tem :lol:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA