Ljubljana, četrta nedelja v oktobru<br>področje za pogovore o vsem, kar se dotika največje slovenske tekaške rekreativne prireditve

Moderator: Snezinka

Uporabniški avatar
 pajo
#153613
Povežimo soline je bil zadnji tek ko sem se zaklel, da bom tiho kar se tiče organizatorjev. Pa ne bom:
1. Majica M za gospoda - nasvidenje. Pa živc ni dal miru in sem pogledal če je res. Niti slučajno - L! Grem nazaj in povem kaj sem dobil in mrtvo hladno odgovori kaj je narobe. Povem ji, da pač rabim M tako kot sem navedel v prijavi in naj mi jo pač da, a ne. Ja, da sem pozen - halllooo a me direkt v živ mozeg j....e ali kaj? Zelo nasršeneno mi vrže M in grem. Pa da vidim če je res M. Je ampak ženska M. Hop grem spet nazaj do iste osebe - mlajša punca z OČALI. Kaj vam pa sedaj ne špila? Halo ne rabim topa a ne pa kaj ti je! Mi vzame majico in me pusti na miru kot, da me ni. Prosim lahko dobim vsaj moško S? Nimamo pozni ste! Ma kako pozen če sem 1.dan pa ne morem nič dobiti. In čakam v miru, da bo kak znanec hotel moško S. In sem hitro dočakal. In sem jo pač zahteval ker sem bil pač pred njim in pač imam prednost po kmečki logiki. In ker je videla, da se je pošteno za... mi jo je morala pač dati pa če ji je bilo prav ali pa ne! Mula nesramna!
2. grem z 3 boni po nogavice za dame nema problema pri meni pa... Joj ste pozni a veste pa še tako veliko nogo imate.Št. 43 kot King Kong :shock: ! Nisem vedel, da živim na tako veliki nogi. Čez 3 tedne Mercatorju v Šiški in to v Intersportu. Pa glejte, da boste zgodaj prišli. Itak vzel bom dopust, da bom zgodaj v vrsti za velike nogavice sponzorja. Mi dol visi za njih vam povem.
3. Bon Simobila - nimam ga itak sem pri Mobitelu.
4. Ni bila omenjena neka denarnica?
5. Tako revšno v vrečki si upamo ponuditi tujcem na našem velikem teku? Me zanima kaj se je dobilo v Trstu , Berlinu ali kje drugje.
Ne tečem zaradi vsebine vrečke, da pa se me bo vsaka mula probala sposojati tako kot se njej dopade pa hvala lepa za to ceno. Veliko nas ima v službi opravka z ljudmi in mislim, da bi bilo veliko pritožb, če bi bili vsi tako neprijazni! Kaj bo šele petek in soboto, ko bo prišlo še veliko več ljudi!?Bom v bodoče RES PREMISLIL KAJ IN KAKO NA LJ TEKU!!!
Nazadnje spremenil pajo, dne 23 Okt 2008, 21:16, skupaj popravljeno 1 krat.
 spela*
#153615
pajo napisal/-a:Me zanima kaj se je dobilo v Trstu , Berlinu ali kje drugje.


V Berlinu menda samo številka. Kljub temu si enkrat želim iti tja. :wink:
Uporabniški avatar
 lenči
#153618
Pajo, nisi edini, ki je dobil ženske majčke :wink: . Jaz bom nogavice dala naprej, ker so mi premajhne. Pa ker mi je sponzor dvignil vrečko, se še budit nisem mogla :bum: . Ampak, kot praviš, tečemo čisto zaradi drugih stvari, ne zaradi te vrečke :lol: . Bova v Palmanovi primerjala organizacijo (ne vrečke). Zokne ti pa jaz lahko dvignem, saj samo čez parkirišče stopim. Bom šla ob 9.00, da ne bo prepozno. Samo datum moram vedet.

Me pa čudi, če na prijavo navedeš številko majice, da je potem ne dobiš.
Uporabniški avatar
 Loni
#153621
pajo napisal/-a:4. Ni bila omenjena neka denarnica?


Pajo, Pajo, pasno torbico za bidon, za denarnico in za GSM z znakom LM.
Uporabniški avatar
 marčni zajec
#153647
Loni napisal/-a:
marčni zajec napisal/-a:jaz imam svoj čip, v vrečki pa sem dobil zdaj še čip LM.
katerega moram zdaj imet gor? ve kdo mogoče kako je s tem?


Tistega, ki si ga dobil zraven startne številke. Se je meni zgodilo isto, gospa je rekla, da lahko nazaj spremeni edino, če vem na pamet št. svojega čipa.


za informacijo, če bo še kdo imel dva čipa. jaz sem poslal mail na timing in so mi prijazno odgovorili naj uporabim njihov čip, ki je zraven številke in ne bo problema.
 luzr
#153650
:) Pajo, v tujini je kvečjemu manj brezplačne navlake, pa še cena je višja.

Če dobim moško majico srednje velikosti ti jo nerabljeno, neoprano in zapakirano poklonim.

Jaz bi bil prav vesel ženskega brezrokavnika. Na enem teku sem si izbral žensko majico, ker je lepša in bolj primerne velioksti kot moška.

Če je punca luštna bom preveril. Mogoče ni bila nesramna, marveč le naveličana sitnarjenja množice rekreativnih romarjev. Timingovci so ponavadi bolj odrezavi, z rahlo ciničnim smislom za humor, zato smo se že zelo zabavali. Nisem jim ostal dolžan, poleg tega sem šalo obrnil v drugo smer. Z dovolj ironije.
Saj znaš :>>>>>>>>>>>>>.

Če si sedaj že kaj jezen name, boš bolje tekel ;>. :)
Nazadnje spremenil luzr, dne 23 Okt 2008, 21:47, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
 mateja.hribar
#153652
pajo napisal/-a:Povežimo soline je bil zadnji tek ko sem se zaklel, da bom tiho kar se tiče organizatorjev. Pa ne bom:
1. Majica M za gospoda - nasvidenje. Pa živc ni dal miru in sem pogledal če je res. Niti slučajno - L! Grem nazaj in povem kaj sem dobil in mrtvo hladno odgovori kaj je narobe. Povem ji, da pač rabim M tako kot sem navedel v prijavi in naj mi jo pač da, a ne. Ja, da sem pozen - halllooo a me direkt v živ mozeg j....e ali kaj? Zelo nasršeneno mi vrže M in grem. Pa da vidim če je res M. Je ampak ženska M. Hop grem spet nazaj do iste osebe - mlajša punca z OČALI. Kaj vam pa sedaj ne špila? Halo ne rabim topa a ne pa kaj ti je! Mi vzame majico in me pusti na miru kot, da me ni. Prosim lahko dobim vsaj moško S? Nimamo pozni ste! Ma kako pozen če sem 1.dan pa ne morem nič dobiti. In čakam v miru, da bo kak znanec hotel moško S. In sem hitro dočakal. In sem jo pač zahteval ker sem bil pač pred njim in pač imam prednost po kmečki logiki. In ker je videla, da se je pošteno za... mi jo je morala pač dati pa če ji je bilo prav ali pa ne! Mula nesramna!
2. grem z 3 boni po nogavice za dame nema problema pri meni pa... Joj ste pozni a veste pa še tako veliko nogo imate.Št. 43 kot King Kong :shock: ! Nisem vedel, da živim na tako veliki nogi. Čez 3 tedne Mercatorju v Šiški in to v Intersportu. Pa glejte, da boste zgodaj prišli. Itak vzel bom dopust, da bom zgodaj v vrsti za velike nogavice sponzorja. Mi dol visi za njih vam povem.
3. Bon Simobila - nimam ga itak sem pri Mobitelu.
4. Ni bila omenjena neka denarnica?
5. Tako revšno v vrečki si upamo ponuditi tujcem na našem velikem teku? Me zanima kaj se je dobilo v Trstu , Berlinu ali kje drugje.
Ne tečem zaradi vsebine vrečke, da pa se me bo vsaka mula probala sposojati tako kot se njej dopade pa hvala lepa za to ceno. Veliko nas ima v službi opravka z ljudmi in mislim, da bi bilo veliko pritožb, če bi bili vsi tako neprijazni! Kaj bo šele petek in soboto, ko bo prišlo še veliko več ljudi!?Bom v bodoče RES PREMISLIL KAJ IN KAKO NA LJ TEKU!!!


3. bon od Simobila s precej drobnega tiska ti dam lahko jaz, pravzaprav ima toliko drbnega tiska, da mi je kr nerodno to ponujat naprej,

2. nogavic 43 nimam :) ampak mislim, da moraš vstrajti, da jih dobiš,

5. kaj pa so tujci kaj več kot mi. Če je za nas dobro, mora biti tudi za tujce - vsaj tako jaz mislim

1. to, da so neprijazni se mi pa ne zdi lepo.
Ampak napolnit in razdelit 10 tisoč vreč in številk, to tudi ni kar tako.

No jaz sem imela srečo pri prevzemu - dober timing, sem uletela direktno na začetek vrste (hvala Bojanm).
Uporabniški avatar
 majcha72
#153660
Pajo, glede majčke ti dam čisto prav. Vnaprej so pobrali številke - verjetno ravno zato, da ne bi prihajalo do zapletov. In da prvi dan "zmanjka" nečesa, ker je naročeno v ustreznem številu je malo tako-tako. Je bolj razumljivo, da je zmanjkalo nogavic kot majčk, saj številk vnaprej niso pobirali. No ja, jaz bi vzela na tvojem mestu pač drugo številko - zagotovo imaš v bližini koga, ki bi mu manjše prišle prav.
Uporabniški avatar
 solatka
#153664
Človek se vpraša kaj bo sploh ostalo od naštetega do nedelje.

Pustmo se presenetit :lol:
Uporabniški avatar
 IRA
#153669
Uh ... pajota so pa razpi****

Ja, sej je res ... tečemo zaradi drugih stvari pa vseeno.... jaz čisto štekam pajota!

Gre za PRINCIP in ODNOS!

... ne pa za tisto klinčevo majčko in bon ...
Upam, da jaz v soboto še kaj dobim :D (vsaj čip :lol: )
Uporabniški avatar
 Tina1
#153675
Jaz sem prevzela številko prej ob pol 19h...pred mano malo ljudi...prostovoljci so bli ok. V vrečki pa vse, kar mora bit. Majčka je res lepa, pa kar dvojne knoflice sm dobila not. Un pas pa bo tut prov prišel, dobro, da ga nisem kupovala prej.
Uporabniški avatar
 RoKo
#153676
solatka napisal/-a:Človek se vpraša kaj bo sploh ostalo od naštetega do nedelje.

Pustmo se presenetit :lol:


Ajme meni, pridem šele v nedeljo ob 07:30.
Uporabniški avatar
 Eustahije
#153678
Naročil sem majico L in dobil XXL. Ker v bližnji prihodnosti ne nameravam izgledat kot tista palica na sredini, ki šotor drži pokonci, me zanima, če menja kdo XXL za L? Kot vidim iz prispevkov svojih predhodnikov imam precej možnosti, da nekdo drug v bližnji prihodnosti morda ne namerava izgledati kot hrenovka.
:)
Uporabniški avatar
 zlopi
#153679
RoKo napisal/-a:
solatka napisal/-a:Človek se vpraša kaj bo sploh ostalo od naštetega do nedelje.

Pustmo se presenetit :lol:


Ajme meni, pridem šele v nedeljo ob 07:30.


... ma jaz ne vem, midva z ženo sva ravno danes ugotavljala, da sem za 16 vplačanih € dobil kar lepo polno vrečko, tako da ne vem če bi sploh šel še teč, ko so mi že toliko dali.
Napake pa se dogajajo tudi v drugih službah in sem prepričan, da jih bo vsak dan manj. V nedeljo pa bo že čisto vse kot je treba.

Lp, zlopi
Uporabniški avatar
 raf
#153683
spela* napisal/-a:
pajo napisal/-a:Me zanima kaj se je dobilo v Trstu , Berlinu ali kje drugje.


V Berlinu menda samo številka. Kljub temu si enkrat želim iti tja. :wink:


Mogoče bi morali tudi pri nas uvesti tale švabski sistem in sem prepričan, da potem ne bi bilo več nobenih pripomb.
Kar se pa tiče vsebine vrečk z tistimi navlakami je pa stvar taka, da je kvaliteta te robe pod resnim strokovnim pregledom odsvetovana za uporabo, ker je 10000 komadov naročiti res prevelik strošek in predvidevam ,da dobimo zraven še vsak kilo papirja kar znese, kar veliko smrek v gozdu. Ne pravijo zastonj, da je Lj. bela......
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 9

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA