Ljubljana, četrta nedelja v oktobru<br>področje za pogovore o vsem, kar se dotika največje slovenske tekaške rekreativne prireditve

Moderator: Snezinka

Uporabniški avatar
 Manika
#53305
Ja, Via Bona je cool. Ampak Emonska klet je pa le par korakov od cilja :?: :idea:
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#53308
Pozdrav!
Manika napisal/-a:.... Ampak Emonska klet je pa le par korakov od cilja :?: :idea:


8) Osebno sem za emonsko klet, ker se bom lahko kar direkt skotalil not. :) Mama sefla, bi lepo prosil, da me ob ustreznem casu (ene dobre stiri ure od starta) caka ena vroca pica in mrzlo pivo v flasi. :) Ali bi to slo :?: :D :twisted:

lp, oranzni slon, Jusuf al Islam :twisted:
Uporabniški avatar
 Bor
#53310
po moje je boljše via bona......(tanartadaljširačun PRESS)
pa še hrane greš lahko iskat kukrkrat češ... (gorenjska PRESS)
pa še ni v epicentru dogajanja....
 Pirat
#53314
Bor, sorry za pozen odgovor. Sem šele prejle opazil sporočilo. In seveda hvala za prijavo! Lep pozdrav!
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#53315
Pozdrav!
Bor napisal/-a:po moje je boljše via bona......(tanartadaljširačun PRESS)
pa še hrane greš lahko iskat kukrkrat češ... (gorenjska PRESS)
pa še ni v epicentru dogajanja....

8) Racun me ne skrbi, ampak predno bom jaz tam, bo vsega zmanjkal. :) Epicenter pa tako ni ovira. :) Vsaj meni ne. Bo pa Mama Sefla povedala kam jo bolj vlece.

lp, oranzni slon, Jusuf al Islam :twisted:
 Nataša
#53321
Jest sem za Vio Bono. V Emonski kleti ni toliko placa, kelnar lani je bil ful počasen, pa še tko...no...katakombe so, nekje pod zemljo. Itak boste verjetno vsi prišli z avti v LJ in se potem lahko pripeljete do Vie Bone?
Uporabniški avatar
 MihaPR
#53326
Sem za ViaBono. V emonski bo gneča kot vedno, kelnarji bi raj vidl, da nas nebi blo pa se extremno počasni so (grajska pica press)
Uporabniški avatar
 klaudi
#53329
Jaz sem tud za ViaBono. Emonska je prov ena klet.
 bojanm
#53333
Barb,kr ti določ kraj analize :lol: (al pa glasovanje),sam nej povejo gostilelji,če imamo pri skupinskem obisku :TF) popust,vsaj eno :toast: :pivo:.Ma smo se samo hecali(družina Vižintin) :ignore:
Uporabniški avatar
 runner
#53340
itak boste verjetno vsi prišli z avti v LJ


eni smo iz Ljubljane ... rodjeni Ljubljancan Tita mi ...
:-P
Uporabniški avatar
 *Darja*
#53342
Hojla,
men je sicer Via Bona bolj všeč, prišla pa bom kjerkoli bo ana-liza. Barb kar ti odloč, pa bo za vse prav :lol:
Uporabniški avatar
 IgorOK
#53352
Jaz bi se nekaj vprasal glede dviga stevilk.

Ce me spomin ne vara, sem moral lansko leto pri dvigu stevilke predloziti potrdilo o placilu startnine.

Ce bo tako tudi letos, bo to problem...
:shock:
 legionar
#53359
[quote="IgorOK"]Jaz bi se nekaj vprasal glede dviga stevilk.

Ce me spomin ne vara, sem moral lansko leto pri dvigu stevilke predloziti potrdilo o placilu startnine.

Ce bo tako tudi letos, bo to problem...
:shock:[/quote]

sva že dva... ena položnica je ostala na pošti, drugo sem pa skupaj s prijavnico poslal na timing!
skratka, v kolkih dnevih te pa sploh, od datuma, ko si poslal potrdilo o plačilu, objavijo na netu, da si plačal?
 alpek
#53362
legionar napisal/-a:
IgorOK napisal/-a:Jaz bi se nekaj vprasal glede dviga stevilk.

Ce me spomin ne vara, sem moral lansko leto pri dvigu stevilke predloziti potrdilo o placilu startnine.

Ce bo tako tudi letos, bo to problem...
:shock:


sva že dva... ena položnica je ostala na pošti, drugo sem pa skupaj s prijavnico poslal na timing!
skratka, v kolkih dnevih te pa sploh, od datuma, ko si poslal potrdilo o plačilu, objavijo na netu, da si plačal?



Mislim, da temu ni čisto tako. Lani ni bilo potrebno ob prevzemu pokazati nič, samo povedal si za koga rabiš. Letos pa mislim, da je v Poletu pisalo, da bo dvig možen z osebnim dokumentom, tako da nič bat. Oni verjetno imajo podatek o tem, kdo je plačal in potrebujejo zgolj info, da si to res ti.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA