Ljubljana, četrta nedelja v oktobru<br>področje za pogovore o vsem, kar se dotika največje slovenske tekaške rekreativne prireditve

Moderator: Snezinka

Uporabniški avatar
 vencelj
#106282
Končni rezultati so sestavljeni na osnovi bruto časov (vrstni red prihoda v cilj), neto čas je krajši za toliko, kolikor posameznik rabi od poka štartne pištole do prečenja štartne preproge (pri tistih, ki štartajo zadaj, je to lahko kar veliko).
Uporabniški avatar
 INOT
#106295
marčni zajec napisal/-a:
INOT napisal/-a:...Me pa zanima ali moram odtečt te 4 ure v netu ali bruto času? Tu namreč nastane precejšnja razlika.


pa saj za nas navadne smrtnike bruto čas ni pomemben, ne?
ali se motim?



Koliko je za koga čas pomemben ve sam najboljše. Meni gre samo za to, da čimbolj natančno izpolnim svojo nalogo. Za tempo bo skrbel Garmin, pomemben je pa očitno bruto čas.
Uporabniški avatar
 Matevz
#106297
Garmin ni najboljši pomočnik pri tempu na ljubljanski progi, ker je kar nekaj klancev gor in dol in je smiselno, da se tempo temu prilagodi.
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#106365
Matevz napisal/-a:ker je kar nekaj klancev gor in dol ...


Matevž, ne strašit prvopristopnikov, klancev pa res ni (prosto po spominu so le blagi vzpončki z 10-15 m višinske razlike).
Nazadnje spremenil raziskovalec, dne 24 Okt 2007, 10:51, skupaj popravljeno 1 krat.
 ton
#106671
Vsa čast vam še enkrat, zvekani. Jaz bom skušal motriti Marijanov baloon, ampak samo pol pota.
Uporabniški avatar
 RoKo
#107207
Vprašanje za zajčka na 3:15

- če prav računam, tempo 4:37, torej 1:37:00 na 21 km in še nakaj za tistih 100 m. neto čas seveda.

Bo prvi krog res tako hiter? Če bo, se prilepim. Upam.
 PROSPORT
#107214
Ali so to edini zajčki za cel maraton ali samo zajčki od TF? Šest se mi jih zdi malo za vso množico.
Uporabniški avatar
 klatez
#107216
Vprašanje za zajčka na 3:15

- če prav računam, tempo 4:37, torej 1:37:00 na 21 km in še nakaj za tistih 100 m. neto čas seveda.

Bo prvi krog res tako hiter? Če bo, se prilepim. Upam.


Prvi krog bom poskusil teči celo kakšno minuto hitreje - tam okoli 1h36m.
Računam, da bomo tekli okoli 4:30 m/km, v kilometru ko bo okrepčevalnica pa bo km čas okoli 4:40.

Malo hitreje bomo šli prvi krog, ker običajno v drugem krogu hitrost večini tekačev malo pade in bomo tako imeli nekaj rezerve. Pretiravali pa ne bomo!

Tisti, ki boste želeli iti pod 1h35m pa tudi lahko začnete z nami. Če boste po 15 km pri močeh, pospešite tempo za 10 s/km in boste dosegli cilj.

So pa ti predvideni končni časi moji neto časi - če boste vi mene ujeli med potjo, bo vaš neto čas še nekoliko boljši, če pa bom jaz vas, pa nekoliko slabši!
Nazadnje spremenil klatez, dne 26 Okt 2007, 13:36, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 klatez
#107218
PROSPORT napisal/-a:Ali so to edini zajčki za cel maraton ali samo zajčki od TF? Šest se mi jih zdi malo za vso množico.


Edini uradni in označeni...

Lani so bili samo trije...
 Rok_E
#107221
quote]Vprašanje za zajčka na 3:15

Prvi krog bom poskusil teči celo kakšno minuto hitreje - tam okoli 1h36m.
Računam, da bomo tekli okoli 4:30 m/km, v kilometru ko bo okrepčevalnica pa bo km čas okoli 4:40.

[/quote]

Je tudi zajec za 6.20min./km, midva bi ga pa jutri rabila?
Nazadnje spremenil Rok_E, dne 26 Okt 2007, 13:38, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 klatez
#107230
Rok_E napisal/-a:Je tudi zajec za 6.20min./km, midva bi ga pa jutri rabila?


Da te ne bo kdo zbrisal, ker smetiš tukaj. :twisted:

Sicer pa bo ZdravkoC blizu tega, samo ne jutri - jutri bo on imel boljši tempo od tebe. :wink:

Zdaj pa bejži v svojo temo - http://www.tekaskiforum.net/viewtopic.p ... ght=u%E8ka
Uporabniški avatar
 RoKo
#107240
klatez napisal/-a:
Vprašanje za zajčka na 3:15

- če prav računam, tempo 4:37, torej 1:37:00 na 21 km in še nakaj za tistih 100 m. neto čas seveda.

Bo prvi krog res tako hiter? Če bo, se prilepim. Upam.


Prvi krog bom poskusil teči celo kakšno minuto hitreje - tam okoli 1h36m.
Računam, da bomo tekli okoli 4:30 m/km, v kilometru ko bo okrepčevalnica pa bo km čas okoli 4:40.

Malo hitreje bomo šli prvi krog, ker običajno v drugem krogu hitrost večini tekačev malo pade in bomo tako imeli nekaj rezerve. Pretiravali pa ne bomo!

Tisti, ki boste želeli iti pod 1h35m pa tudi lahko začnete z nami. Če boste po 15 km pri močeh, pospešite tempo za 10 s/km in boste dosegli cilj.

So pa ti predvideni končni časi moji neto časi - če boste vi mene ujeli med potjo, bo vaš neto čas še nekoliko boljši, če pa bom jaz vas, pa nekoliko slabši!


Hvala, se bom trudil, mislim pa da bo prvi krog potem vseeno malo prehiter zame. Odvisno od dneva, občutka, in še kaj. se vidimo.
Uporabniški avatar
 RoKo
#107569
Tempo 4:25 do 4:40, povprečje 4:31, končni čas 1:35:26,

Zajček kje si bil, nobenega balona okoli mene, na drese pa nisem bil preveč pozoren. sem bil pa tu nekje.
Se mi zdi da me je prehitel Ero, ki je bil zajček za 3.45, ali pa se morda :roll: motim.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA