Ljubljana, četrta nedelja v oktobru<br>področje za pogovore o vsem, kar se dotika največje slovenske tekaške rekreativne prireditve

Moderator: Snezinka

Uporabniški avatar
 5rca
#153766
Loni napisal/-a:
pajo napisal/-a:4. Ni bila omenjena neka denarnica?


Pajo, Pajo, pasno torbico za bidon, za denarnico in za GSM z znakom LM.


ja, krasna torbica, sem si jo že dolgo želela ... pa ekola ... na našmu lublancu torbica med darilci :)
Uporabniški avatar
 Eustahije
#153768
Pajo, ne sme te s tira vržt vsak, ki je trenutno nekaj napičen. Vidim, da v službi tudi ti delaš z ljudmi, ko si omenil, da se ti tako ne obnašaš, zato razumem, da se ti toliko bolj zdi krivično, ko se nekdo do tebe obnaša živčno. Jaz se trudim da gre to mimo mene. A veš kako je poleti ko greš iz vode direkt na kavo v bife, ko se ti mokre kopalke lepijo na r*t in te potem vse žgečka in se zavedaš da če trenutno ne bi bil na dopustu bi ti tisto žgečkanje totalno dop**dilo in bi nazjal vse okrog? :)

Morda je tista punca neposredno pred tem prišla s plavanja :)
Uporabniški avatar
 pajo
#153771
Eustahije - no končno eden, ki proba razumeti vso foro. Dostikrtat delem že zelo zgodaj ponoči ( od 1h dalje pa do večera) za redne stranke, ki pa jim ne smem pokazati,da sem utrujen (zaradi njih) slabe volje, da je polna luna... Pa grem potem vedno še vsaj 3x na teden iz Mosteca na Rožnik in nazaj tečt ne glede na počutje. Lažje prenašam razne izpade in slabo voljo strank!
Uporabniški avatar
 Eustahije
#153784
Pa ja, zmeraj lahko rečemo, da je punca sama kriva, kaj se pa ni stuširala, ko je prišla z bazena. :) Ampak kaj s tem naredimo? Še sebe delamo jezne, namesto da bi pač pustili njene probleme njej ... pustimo ljudi, naj bojo tečni, če hočejo, mi imamo boljšo rešitev: lahko gremo laufat :D

Zadnjič v trgovini (evo v merkatorju, ne vem zakaj ne bi smel napisat :) ) sem tudi rekel "a lahko še eno vrečko" in mi jo je prodajalka samo zafajfala tja nekam mimo mene, da sem se moral dvema gospema opravičit, da sem jo lahko dosegel. In porodila se mi je ideja da bi blagajničarko kar zalepil s časopisom, ki sem ga kupil, potem sem se pa spomnil kako težko je sedeti pri miru z vsemi tistimi mravljami v r*ti, kadar si glih ven iz vode :D
Uporabniški avatar
 RoKo
#153813
Dostava na dom, dobil vse, vključno s sponkami, vse številke odgovarjajo.
Očitno se ni dobro zagnati prvi dan. Morda so pa za nas na periferiji bolje poskrbeli kot za prebivalce prestolnice. :lol:
Uporabniški avatar
 niki
#153828
RoKo napisal/-a: Morda so pa za nas na periferiji bolje poskrbeli kot za prebivalce prestolnice. :lol:


Tudi mi smo vse dobili :D vključno z Lumpi vrečko :D

Mi je pa zelo všeč torbica za bidon in mobi. :)
Uporabniški avatar
 Loni
#153830
Sva se danes z Majem potikala po Intersportovem šotoru , evo informacije iz prve roke - nogavic št. 43 so jim dostavili samo eno škatlo in je takoj pošla. Preden se še komu pritisk na ta način brez zveze dviguje.
Uporabniški avatar
 garni
#153863
Ali morda kdo jutri ne bo šel na "TESTENINKO". Zelo bi bil vesel vabila še za mojo najdražjo. Tako, da če kdo ne bo šel......naj vabilo ne roma v koš.

Prosim za kontakt na ZS. Hvala
Uporabniški avatar
 RoKo
#153873
Lahko ga odstopim, samo kako ga dostavit v LJ?
Uporabniški avatar
 garni
#153882
Hvala, vabilo že dobila.....
Uporabniški avatar
 Sončka
#153884
Eustahije napisal/-a:Pa ja, zmeraj lahko rečemo, da je punca sama kriva, kaj se pa ni stuširala, ko je prišla z bazena. :) Ampak kaj s tem naredimo? Še sebe delamo jezne, namesto da bi pač pustili njene probleme njej ... pustimo ljudi, naj bojo tečni, če hočejo, mi imamo boljšo rešitev: lahko gremo laufat :D

Zadnjič v trgovini (evo v merkatorju, ne vem zakaj ne bi smel napisat :) ) sem tudi rekel "a lahko še eno vrečko" in mi jo je prodajalka samo zafajfala tja nekam mimo mene, da sem se moral dvema gospema opravičit, da sem jo lahko dosegel. In porodila se mi je ideja da bi blagajničarko kar zalepil s časopisom, ki sem ga kupil, potem sem se pa spomnil kako težko je sedeti pri miru z vsemi tistimi mravljami v r*ti, kadar si glih ven iz vode :D


Ha-ha!
Ja včasih lahko človeku res kakšna stvar sname kapo z glave...
Tudi kakšen natakar (nekateri že veste :wink:)

Pajo, no, pa vseeno, tole glih niso stvari okrog katerih bi se človek razburjal. Pa saj ni bilo njeno delo, da tam ustreže vsaki stranki posebej glede na njene individualne potrebe, ampak da lepo preprosto izroči vrečko in reče naslednji... Pa da se nič ne zatakne, ko reče naslednji... Pa mislim da bi z veseljem dala tisto majico M, če bi jo le imela...
Pa še nekaj: vedno ima vsak svoj prav, s katerekoli strani pogledaš. :roll:

Lp, Sončka
Uporabniški avatar
 cizek
#153887
Pajo, če res takole misliš:

"Fantje in dekleta privoščim vam, da se do vas tako vedejo kot so se do mene včeraj."


.... potem ne vem, kdo je tle Balkanc.

Ojoj.

A si ti že kdaj sodeloval pri organizaciji in izvedbi kake prireditve, naj bo tekaška ali ne?


Dober tek vsem.
Uporabniški avatar
 cizek
#153898
A res lahko neki poslovnež, v tem primeru Pajo, reče, da privošči, da se nekdo do nekoga neprimerno obnaša...

"Fantje in dekleta privoščim vam, da se do vas tako vedejo kot so se do mene včeraj."


Pajooo, ne me smejat. Poskusi kdaj z druge strani, spomni se en Pajotov tek, zrihtaj vse kot je treba, pa boš potem povedal svoje.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA