Ljubljana, četrta nedelja v oktobru<br>področje za pogovore o vsem, kar se dotika največje slovenske tekaške rekreativne prireditve

Moderator: Snezinka

#151756
hoj,

tudi letos bomo TFjevci poskrbeli za uradne zajčke - tekače, ki vam bodo s svojim enakomernim tempo tekom pomagali k željenemu rezultatu.

zajčki in njihovi ciljni časi bodo:

[table][row]3:00[col]Andrej Mesner
[row]3:15[col]Dušan Moškotevc, Rok Erjavec
[row]3:30[col]Miro Režonja, Boštjan Potočnik
[row]3:45[col]Zdravko Čufar, Inot Klemenčič
[row]4:00[col]Ervin Šramel
[row]4:15[col]Srečko Deželak, Matjaž Fuchs[/table]
zajčki bomo oblečeni v enake drese. napisi s ciljnimi časi bodo na dresih in na balonih. upam, da bomo letos imeli več sreče s kvaliteto balonov :)

zajčki bomo na startnem prostoru razporejeni po boksih - poiščite nas glede na ciljni čas.

naš tek bo enakomeren, kako sekundo hitrejši od povprečnega tempa za zadani cilj, da bo dovolj časa za postanke na okrepčevalnicah.

kot vidite, smo leto malce okrepili zajčjo službo. na skoraj vse ciljne čase bosta z vami tekla dva zajca. več nas bo, lažje bo in več uspeha bo!

za prihodnje leto ostaja želja, da se zajčkom pridružijo tudi zajčice. dekleta, razmislite o tem že zdaj in rezervirajte zajčji start za prihodnje leto :)

še lanska objava :arrow:
Nazadnje spremenil ero, dne 30 Okt 2008, 07:58, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
 natasa
#151758
Ne vem, če je kje bila objava za zajčke in zajčice ( vsaj jaz je nisem zasledila ), če bi vedela bi takoj šla, saj na LM nimam kakšnih posebnih ciljev, svoje sem letos že dosegla. Grem, da odtečem. Pa drugo leto, če bo prilika!

Seveda za 4:00 ali 4:15, da bi lahko lepo na izi tekla in zraven še klepetala.

:wink:
Nazadnje spremenil natasa, dne 14 Okt 2008, 07:38, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 ninchi
#151761
jaz bi se ti kar najraje pridružila Nataša :) če bo vse po sreči...
Uporabniški avatar
 mare
#152055
Ali zajčki tečejo enakomerno, tako da lahko tisti ki lovi na malem maratonu 2 uri teče z zajcem za 4 ure, ali pa si zajci tako kot večina rekreativnih tekačev naredijo v prvem krogu nekaj (preveč) zaloge in šploh startajo hitro. Sicer pa upam, da ne bo tako kot pred par leti, ko sta zajca za 4 ure in 3:15 bila po 5 kilometrih še kar skupaj.
Uporabniški avatar
 bigk
#152798
Ali to pomeni, da tisti, ki tečemo polovičko lahko računamo na polovični čas? Recimo zajec na 3:30 za maraton in 1:45 na polovički.
Uporabniški avatar
 damajanty
#152856
Sej kot zajčice se lahko pridružimo že letos, pa še kostum bo uporaben za noč čarovnic :wink:
Slika
 Gionni
#152857
damajanty, ne nori! pol boš ziher zmagala na maratonu, ker bodo hoteli vsi za tabo laufat :wink:

aja, tale čas 3:00, 3:15... to so ure:minute? :D js sem mislil, da je to čas na 1km v min:sek, pa sem mal debelo gledal ob tem:
Seveda za 4:00 ali 4:15, da bi lahko lepo na izi tekla in zraven še klepetala.
Uporabniški avatar
 Sebi
#152858
Damjana škoda, da nisi imela takšnega kostuma s seboj na Učki - potem ne potrebovali čelk in časovnega limita :wink:
Uporabniški avatar
 natasa
#152859
Gionni napisal/-a:damajanty, ne nori! pol boš ziher zmagala na maratonu, ker bodo hoteli vsi za tabo laufat :wink:

aja, tale čas 3:00, 3:15... to so ure:minute? :D js sem mislil, da je to čas na 1km v min:sek, pa sem mal debelo gledal ob tem:
Seveda za 4:00 ali 4:15, da bi lahko lepo na izi tekla in zraven še klepetala.


Tole bi blo pa prehitro zame sem misla 4 ure 00 minut oz. 4 ure 15 minut
:lol:

Ampak ne v tem kostumu :oops: !

:wink:
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#152937
damajanty napisal/-a:Sej kot zajčice se lahko pridružimo že letos, pa še kostum bo uporaben za noč čarovnic Slika


Takšne zajčice ... :shock: ... saj bo polno zajčkov-kov-kov in volkov-kov-kov in bi zagotovo za noč čarovnic morale nage okrog čira-čarat.
Kostum je pa super ... ušesa prepričajo :D
 nana
#152960
Ero, imaš kakšno lansko fotografijo? Sem iskala, pa nisem našla :wink:
Uporabniški avatar
 tae
#152961
Ero, ali je Andrej Mesner (tempo tekač za 3h na maratonu) tudi "forumaš", ker ravno njega ne poznam ?

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA