Ljubljana, četrta nedelja v oktobru<br>področje za pogovore o vsem, kar se dotika največje slovenske tekaške rekreativne prireditve

Moderator: Snezinka

Uporabniški avatar
 Loni
#153406
Sem vprašala, kako in kaj je z dvigom startnih številk za več oseb. Ni treba imeti njihovega osebnega dokumenta, zadostujejo ime in priimek osebe, za katero želite dvigniti startno številko.

Je pa treba osebni dokument pokazati pri dvigu vrečk za Lumpi tek.

PS: V vrečki ni GSM aparata, pas za plastenko, ki ima še etui za GSM. Nogavic tudi nisem našla v vrečki.
 docca
#153409
Fajn, da ne rabiš dokumentov za ostale.

Kako pa veš, kaj bi moralo biti v vrečki?
Uporabniški avatar
 mazi
#153410
Za nogavice te (vsaj učasih je tko blo) še vprašajo po številki in ti jih dajo posebej v vrečko... (mogoče so pa pozabil...?!) :wink:
Uporabniški avatar
 Loni
#153411
docca napisal/-a:Fajn, da ne rabiš dokumentov za ostale.

Kako pa veš, kaj bi moralo biti v vrečki?


Je bilo prejšnji teden v Poletu.
In sem jih že dobila v drugi vrsti v Intersportovem šotoru.
Nazadnje spremenil Loni, dne 23 Okt 2008, 09:55, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 tini
#153414
Loni napisal/-a:
docca napisal/-a:Fajn, da ne rabiš dokumentov za ostale.

Kako pa veš, kaj bi moralo biti v vrečki?


Je bilo prejšnji teden v Poletu.


No, in kaj bi moralo biti notri?
Poleta namrec ne berem. :twisted:
 docca
#153415
Sem že našla. Manjkajo ti tekaške nogavice, ki jih podarja Intersport (tako piše).
Kaj pa je "GSM z znakom LJ maratona"?
Uporabniški avatar
 metkamarjetka
#153416
tudi mene je presenetilo :shock: tisto o mobitelu. pomojem je bilo bolj mišljen kakšen etui za mobitel :P

no, sicer pa ne gremo tečt zaradi podarjenih reklamnih stvari.

ali pač?
Uporabniški avatar
 mazi
#153418
Loni napisal/-a:PS: V vrečki ni GSM aparata, pas za plastenko, ki ima še etui za GSM.
Je že Loni vse pojasnila... :lol:
 docca
#153419
tini napisal/-a:
Loni napisal/-a:
docca napisal/-a:Fajn, da ne rabiš dokumentov za ostale.

Kako pa veš, kaj bi moralo biti v vrečki?


Je bilo prejšnji teden v Poletu.


No, in kaj bi moralo biti notri?
Poleta namrec ne berem. :twisted:


Piše:

Kaj dobim za plačano startnino?
Izvrstno org. tekaško priredite: varovanje trase, okrepčila na progi in na cilju, toplli obrok, merjenje in objavo rezul., pokale in nagrade za najboljše ter zdravniško oskrbo. Vsi udelež. bodo prejeli majico 13. LMm tekaške nogavice, ki jih podarja Intersportr, pasno orbico za bidon, denarnico in GSM z znakom LM, bon Intersporta za nakup šp. opreme in različen promo. material. Tekači na 21 km ob prihodu v cilj dobijo še spomin. medalijo, na 42 pa še mornarsko torbo z znakom LJ in tekaško majico z napisom: "Za menoj je 42 km teka na 13. LJ"
Vsi tekači prejmejo poleg štart. št. in čipa še bona za brezplačno udeležbo na testeniki in za topli obrok po teku. Ob slabem vremenu bodo na cilju prejeli ogrinjala.
Uporabniški avatar
 Loni
#153422
Za reklamo Colgate zobna krema, vzorček turbo gela Favn, Polet od prejšnjega tedna, temna čokolada, Enervitovo obvestilce, kje bodo priboljški na trasi. In oba kupona Intersporta za 20% popusta sta veljavna samo novembra. Plus kupon za 20 evrov, če seveda kupiš Simobilov telefon. Ter obliži. Mislim, da sem zdaj vse stresla iz vrečke.

Nič, zdaj pa samo še odtečemo. Pa še Classixa sem srečala. :lol:
 spela*
#153427
Loni napisal/-a:Pa še Classixa sem srečala. :lol:


Hehe, jaz tudi, čeprav sama še nisem šla po številko.
Uporabniški avatar
 Classix
#153429
Drži vse kar je napisala Loni. da pa ne bo hude krvi...pasna torbica pa ima predalček za GSM, prostor za bidon in prostor za denar ali ključe...

Gneče zaenkrat še ni bilo, za naprej pa je precej nehvaležno napovedovati. Po tekaške nogavice se gre v šotor, kateri je nasproti šotora v katerem se izdajajo številke.

Srečal Obija, Loni in špelo*, kateri priporočam čaj in brinovec.

LP
Matjaž
Uporabniški avatar
 raf
#153433
jaz bom pa to zadevo s števikani opravil v soboto popoldan po tistem, ko bom v TS nabavil nove superge. Bom rabil kar oring ruzak, ker obm dvignil cifre za 4 udeležence. Če bo gužva za mano se že oproščam vnaprej. :wink:
Uporabniški avatar
 marčni zajec
#153434
jaz imam svoj čip, v vrečki pa sem dobil zdaj še čip LM.
katerega moram zdaj imet gor? ve kdo mogoče kako je s tem?
 docca
#153435
Jaz grem pa jutri in bom dvignila za 2.

Ker imam torej še rezervo, lahko še komu iz našega konca prinesem.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA