Ljubljana, četrta nedelja v oktobru<br>področje za pogovore o vsem, kar se dotika največje slovenske tekaške rekreativne prireditve

Moderator: Snezinka

Uporabniški avatar
 Tjaša
#54658
Hojla, forumovci!

Štartne številke sem uspešno prevzela v Interšportovem šotoru, ki sem ga komaj našla z NTIno pomočjo (kaj čmo, sem s kmetov). :shock: :?
Mal sem razočarana nad majicami, prevelike so kot vedno, kape prav tako, za naslednjič bi priporočala kar bisače, te se vedno obnesejo!

Za vse tiste, ki pa v zadnjem času tečete po Ljubljani za TEKAŠKIMI CUNJAMI, imajo v Interšportovem šotoru precej veliko izbiro tekaških hlač, majic, anorakov, švic spodnjega perila, tudi superg s popustom od 30% - 40%. Morda boste našli kaj zase! :P

Želim vam uspešen tek! :wink:
Uporabniški avatar
 MatjazV
#54661
Tudi jaz že prevzel cifro in ostalo robo. Nekaj napotkov, da bo manj gužve in zapletov:

- s seboj imejte kakšen osebni dokument
- lastniške CC čipe imejte s seboj zaradi elektronskega odčitavanja podatkov na licu mesta
- če želite dvigniti številko še za koga drugega imejte kakšen njegov dokument ali pa povejte njegov datum rojstva. Potrebujete tudi podatek o velikosti noge (v paketu so športne nogavice) in željeno velikost majice.

Predlagam, da zaradi možne gneče ne odlašate z dvigom štartnih številk na termin v času testeninke ali celo v nedeljo, ampak to, če vam dopušča čas, opravite že prej.

LP

MatjazV
Uporabniški avatar
 rainbow
#54662
Tudi sama sem že prevzela vrečko, s številko, čipom in vsem ostalim. Me pa tudi tokrat jezi, da sem spet dobila majico, v katero bi lahko stlačila dva očeta :!: :evil: Še dobro, da so me vprašali vsaj za številko noge, da ne bodo tudi nogavice romale za karitas :) No, pa če bi bilo to bolj izjema kot pravilo, se niti ne bi pritoževala, pa se zgodbe s temi majicami stalno ponavljajo.

Drugače pa kar pohvalno! Upam,da bo nedelja tisti pravi dan, ko se bo po tekmi tekaškemu užitku pridružilo tudi zadovoljstvo z doseženim rezultatom, kar seveda želim tudi vsem ostalim forumovcem!
Uporabniški avatar
 Vlajko
#54665
Z obzirom, da sem tam srečal skoraj vse člane TF, kar jih poznam, bi bilo zanimivo zvedeti tudi, kdo še ni bil tam. (En "mroučk" pretiravam Press) :lol: :wink:

Aja, še koristen nasvet (iz lastnih izkušenj). V vrečki je tudi en reklamni listek ENERVIT, s katerim dobite na stojnici pred vhodom (levo) tudi en primerek "kemije". 8)
Uporabniški avatar
 runner
#54678
Beno, Bor (prehlajen ko svinja) in Alan ... smo se dobili kar v sotoru.
Beno meri pronacijo/supinacijo!!!
I say again (alpek ali slisis)
Beno meri pronacijo/supinacijo!!!
Lepe cene ... kupil eno majico z dolgimi...
 Nataša
#54732
Midva pa žal nisva srečala nobenega znanega...Miha je prevzel cifre zanj in zame in za brata.HR, potem sva pa malo "nek se vidi razkoš" šopingirala in oba sva bogatejša za mizunke (ne, Runner, ni kupu adidask :wink: ...je pa vsaj kupu!!! :D ).

Pa še šape so mi analizirali in baje tečem po prstih, ne da bi pete sploh uporabljala :shock: Očitno nisem za na PST, ampak za v balet&opero :?
 miška
#54747
mene pa zanima kje je ta Intersportov šotor?

hvaaaaaaaaalaaaaaaaaaa
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#54749
Pozdrav!
miška napisal/-a:mene pa zanima kje je ta Intersportov šotor?


8) Tam, kjer lahko v LJ zmeraj spuscas zmaja. :) Ce te seveda to veseli. :D (med banko in CD-jem PRESS)

lp, oranzni slon, Jusuf al Islam :twisted:
 miška
#54753
orange elephant, najlepša hvala :wink:
Uporabniški avatar
 runner
#54758
(ne, Runner, ni kupu adidask Wink ...je pa vsaj kupu!!! Very Happy ).


jao, jao, jao, ... adidaske bi bil kupil! :-P (POGOJNIK PRESS)

NTin... zelim ti naj ti lepo sluzijo ... da te nic ne nazuljijo ... koliko km toliko let... pa da jih v mercedes (mislim adidaske) zamenjas ...
Uporabniški avatar
 karmen
#54762
Tudi jaz sem že prevzela vrečko .
Pridružijem se komentarju pred menoj glede majic.
Pridite pogledat tekače in videli boste, da smo vsi bolj ali manj
manekenske postave.
Občetka za velikost majic enostavno NI.
Nogavičke so pa kul.
 Marinka
#54765
Da niti ne omenjam, da se je nekaj govorilo o bogatejsem paketu v zameno za visjo startnino, v katerem naj bi se nahajala celo 'svic' majica. No, ko je gospodicna privlekla iz kupa majico, v zame nadnaravni velikosti, je postalo jasno, da jih bodo dobili samo maratonci, mi polmaratonci pa ne. Ceprav je startnina za oboje enaka (oziroma celo brezplacna, ce so se prej pomujali v teku trojk na 28km.)
A to pomeni, da polmaratonci nic ne svicamo? Se dobro, da se zanasamo predvsem nase in smo se predhodno opremili z vsem potrebnim.
 mojA
#54773
Marinka napisal/-a:Da niti ne omenjam, da se je nekaj govorilo o bogatejsem paketu v zameno za visjo startnino, v katerem naj bi se nahajala celo 'svic' majica. No, ko je gospodicna privlekla iz kupa majico, v zame nadnaravni velikosti, je postalo jasno, da jih bodo dobili samo maratonci, mi polmaratonci pa ne. Ceprav je startnina za oboje enaka (oziroma celo brezplacna, ce so se prej pomujali v teku trojk na 28km.)
A to pomeni, da polmaratonci nic ne svicamo? Se dobro, da se zanasamo predvsem nase in smo se predhodno opremili z vsem potrebnim.



No, tudi jaz sem kar malo pogledala vrečko. Glede na obljubljeno sem si predstavljala kaj več. So pač slabši sponzorji letos. Prav nasmejala sem se, ko sem si ogledala Intersportov bon za popust z veljavnostjo od 2/11/05 do 30/11/05. Bi rabili večje dohodke, če bi hoteli vnovčiti vse tri različne popuste v enem kratkem mesecu. Pogrešam gele, vitergine in predvsem Hervisove bone, ki so bili veliko bolj dragoceni, vsaj kar se mene tiče. No, sicer se pa podarjenemu konju ne gleda v zobe. Predvsem mi je všeč čip, startna pa "zlate knofle"!
Bomo videli, kakšno bo švic majčka za maratonce ! Polmaratonci lepo vabljeni na dodaten krog - boste videli, kako se švica druga polovička :wink: :!:
Uporabniški avatar
 Speedy
#54815
mojA napisal/-a:Predvsem mi je všeč čip, startna pa "zlate knofle"!


Pri meni kaže, da polmaratonci niti knofel nismo dobili.. :cry:
Uporabniški avatar
 žure
#54820
Tut jes jih nimam :evil:

ŠKANDAL :lol:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA