Ljubljana, četrta nedelja v oktobru<br>področje za pogovore o vsem, kar se dotika največje slovenske tekaške rekreativne prireditve

Moderator: Snezinka

Uporabniški avatar
 tarisa
#101092
Zanima me, če je kdo od vas že dal delat samo nekaj komadov (do 10) tekaških majic s svojim napisom? no seveda za normalno sprejemljivo ceno...
Pet "deklet" se nas je zbralo in bomo tekle na na Ljubljanskem maratonu, pa bi se rade nagradile s ta pravo tekaško majico, na kateri bo naš
lasten slogan, znak..

Majica mora biti iz pravega materiala... bi mi kdo namignil preverjen naslov izdelovalca?
lp mojca
#101098
tarisa napisal/-a:Zanima me, če je kdo od vas že dal delat samo nekaj komadov (do 10) tekaških majic s svojim napisom? no seveda za normalno sprejemljivo ceno...
Pet "deklet" se nas je zbralo in bomo tekle na na Ljubljanskem maratonu, pa bi se rade nagradile s ta pravo tekaško majico, na kateri bo naš
lasten slogan, znak..

Majica mora biti iz pravega materiala... bi mi kdo namignil preverjen naslov izdelovalca?
lp mojca


Tarisa, jaz že nekaj časa poskušam narediti nekaj podobnega, že približno 3 mesece iščem primernega tiskarja :shock: :oops:, pa mi do sedaj zadeve še ni uspelo realizirati (ali je predrag - Žolna šport, ali neresen -jim ne bom delal reklame :twisted: :roll: ), tako, da mislim, da smo po tej strani še daleč na balkanu, seveda pa verjamem, da nisi zanimiv če želiš samo nekaj komadov, tako, da trenutno se dogovarjam z enim tiskarjem, ki je trenutno še kar zanimiv, vsaj po finančni plati, tako, da ti lahko sporočim, če bom zadovoljen z njim, aja pa računaj na to, da prej kot v enem mesecu boš težko dobila drese... :oops:

Lp!
Uporabniški avatar
 Andraz
#101102
čau
no jest sem že dal delat majice take in drugačne.. v stilu, da sem majico preprosto kupu, tako ki mi je bila všeč in jo nesel potiskat k ENZOtu v Domžale! http://www.enzografika.com/

Napis ponavadi naredim sam in mu ga pošljem po mailu, no problem + tiskanje ni drago (1 majica tisk spredaj in zadaj okoli 6-7 eurov se mi zdi oz. po dogovoru).

Tolk v vednost!
lp
a.
Uporabniški avatar
 Nadj@
#101111
CIAO

Mene tudi zanima ali moram, dres prinesti seboj ali ima morda kaj na izbiro tudi on in ali je lahko tisk v barvah in koliko to spremeni ceno.

koliko ta tisk drži pri pranju kajti dres je velikokrat v pranju.
Uporabniški avatar
 tae
#101115
Ko sem bral tole temo, sem se spomnil, da jaz poznam osebo, ki ima firmo, katera se ukvarja s šivanjem športnih dresov. Prevladujejo sicer dresi in obleke za ples, zlasti kak show dance, vendar šefica pravi, da lahko naredijo dres za katerikoli šport, se pravi tudi tek.

Z njo sem se že zmenil, da se pozanima kako je s tiskom, vezenjem, cenami, kroji ipd. Če bo še interes podrobnejše informacije sledijo.

Vprašala me je ali to rabite za tekme ali treninge. Fora je namreč v materialu. Če je napr. tak material, ki je za kopalke, potem se da lepo gor tiskati karkoli, če pa je tak, ki naj bi dihal (dryplus ipd) zna biti večji problem zlasti z obstojnostjo posameznega napisa ali slikce.

Zdaj me zanima koliko je tu sploh takšnih skupinic, ki jim je v to v interesu, da vidim ali se splača naprej menit ali ne.
Uporabniški avatar
 Andraz
#101144
Nadj@ če sprašuješ mene - ima majice, dresov mislim da ne, tudi okoli barvnih tiskov ne vem, mislim, da ni v ceni razlike, obstojno pa je, ok vsaj pri meni, pa se pere res velikokrat...

pokliči in vprašaj kaj in kako, Enzo je fejst dečko.

lp
a.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA